TTNET Paranızı İade Ediyor.

Kodla Büyü

ilk3r

Süper Üye
Süper Üye
TTNET ten interneti kontratlı alıp kontrat süresi bitmeden ayrılanlardan TTNET fazladan bir kesinti yapmış. BTK bu paranın alınmasının yasal olmadığını ve geri iade edilmesini kararlaştırmış. Ne olur ne olmaz herkes sorgulasın. Bana 24,90 TL geri ödeme çıktı.

Link; http://www.ttnet.com.tr/web/228-2707-1- ... /duyurular

Ttnet 'te 1 kuruş paramın dahi kalmasını istemiyorum. 2 Senedir ttnetle yollarımız ayrı.

Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 0.01 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz:
:-1:

kontrat sürem bitmeden daha önce 2 defa ayrılmıştım. ama ADSL Hizmet No veya Telefon No hatırlamıyorum. Nasıl bulabilirim.

tc no yazdım çıkmadı diyor ama daha önce ayrılmıştım. bana çıkmadı. telefon numarası üzerinden de sorgulamak istiyorum ama numarayı unuttum.

01.01.2011 Tarihinden sonra Kampanya Taahhüdünü veya Aboneliğini İptal Eden Müşteriler için iade şekli,
01.01.2011 tarihinden sonra kampanyasını veya aboneliğini iptal eden müşteriler için belirlenen iade tutarları en yakın Türk Telekom Ofisi'den alınabilir. İade tutarı almak için hat sahibinin veya vekilinin başvurması gerekmektedir.
TTNET aboneliğini iptal eden Tüzel aboneler için ilgili fatura düzeltme işleminin yapılabilmesi için, iade faturası düzenleyip TTNET A.Ş adına gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası tarafımıza ulaştığında fatura tutarı düzeltilecektir.

http://www.ttnet.com.tr/web/228-2707-1- ... /duyurular

Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 59.91 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz..
haberdar eden arkadaştan Allah razı olsun..

Arkadaşlar tel veya adsl nosu girmeden sadece tc kimlik nonuz ile sorgulama yapın nedennmi, ben 3 farklı ilde çalıştım ve üçündede kullandığım tel nolarını yazdığımda ayrı ayrı miktarlar çıktı sonra sadece tc kimlikle girdiğimde toplam miktar göründü :)

Hocam ALLAH razı olsun . TC yazdım Girdiğiniz bilgiler ile eşleşen bir kayıt bulunamadı,
lütfen kontrol ediniz. diye hata mesjı çıktı . Acaba iade yok anlamında mı? :cry:

Sağol hocam 8.70 de bana çıktı babamınkini de yazayım şimdi bakayım ne çıkacak. tşk.

Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 388.11 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz

:++: Hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim. :) resmen servet kazandık. :)

tabi bide işe öbür taraftan bakarsak adamlar resmen dolandırmışlar. dolandırıcı olduklarını zaten biliyorduk ama tescillenmiş oldu. :)

Re: Ynt: TTNET Paranızı İade Ediyor.

the_myth' Alıntı:
Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 388.11 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz

:++: Hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim. :) resmen servet kazandık. :)

Hocam sen naptın, kaç kere taahhüt verip vazgeçtin , resmen maaşı ttnet e yatırmışsın :)

Geri