TTNET Paranızı İade Ediyor.

Kodla Büyü
aslında hat babamın üzerine ve o hattı uzun bi süre kullandık. sanırım bi keresinde 4 GB limtli paketi limitsize çevirmiştik. tarifeyi yükselttiğimiz halde bile taahütü bozduğumuz için kesinti yapmışlardı. bide geçenlerde babam ttnet ten çıkıp smile adsl ye geçiş yapmıştı. onda da yanılmıyorsam 150-160 tl para yatırmıştı babam. neyseki hepsini geri alacaz gibi. ben hala alabileceğimizden emin değilim ama yarın öğreniriz. :)

Kullanmakta olduğunuz paket: TTNET Yalın İnternet NETLIMITSIZ-ZyXEL P-660W-T1v3 Kablosuz 1 Port Modem

Paketlerinizde yer alan ücretsiz servisler

2 Ay Denemesi Bedava Kablosuz Modemli Taahhüt
8 Mbps'ye kadar / Limitsiz Yalın ADSL Internet
Wi-Fi 600 dk Paketi
TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
NDSL Aylık Erişim Ücreti
Aile Koruma Sifresi

yeni başlık açmayayım, eğer halen kullanan varsa, nelerden ücretsiz faydalanacağını bilsin yoksa adamların haber verecekleri yok...

http://www.ttnet.com.tr/
sayfasından hesaplarınıza girip detaylarınıza bakabilirsiniz...

Tarafınıza 21.72 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz:

çok gıcıktım bu ttnet'e, çok güzel olmuş, 1 tl çıksa yine alırdım, paylaşım için teşekkürler

bana çıkmadı çünkü tahahhütü hiç bozmadım.

şuan bozabilirim o zaman herhangi bir ceza odemem herhalde. doğrumudur arkadaşlar

benimki de enteresan, telefon noyu yazıyorum çıkıyor, tc kimlik no yazıyorum çıkmıyor, telefon hattı bir senelik yaklaşık eski abonenin falan olabilir sanırım :eek:

ilk3r' Alıntı:
TTNET ten interneti kontratlı alıp kontrat süresi bitmeden ayrılanlardan TTNET fazladan bir kesinti yapmış. BTK bu paranın alınmasının yasal olmadığını ve geri iade edilmesini kararlaştırmış. Ne olur ne olmaz herkes sorgulasın. Bana 24,90 TL geri ödeme çıktı.

Link; http://www.ttnet.com.tr/web/228-2707-1- ... /duyurular

Ttnet 'te 1 kuruş paramın dahi kalmasını istemiyorum. 2 Senedir ttnetle yollarımız ayrı.

hocam saolasın bu bilgiyi paylaştığın için banada 45,96 tl çıktı, sabah sabah cebimize para girdi yaw ...

bizde gittik 388.11 lira çektik telekom ofisinden. piyango vurmuş gibi oldu. haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler. :)

zgrcln' Alıntı:
kontrat sürem bitmeden daha önce 2 defa ayrılmıştım. ama ADSL Hizmet No veya Telefon No hatırlamıyorum. Nasıl bulabilirim.
adsl numaram ile telefon numaramı unuttum gitti eski kayıtlardan da ulasamadım.ne yapablirim

hocam bilgilendirdiğin için tşkler. adamlar ne paralar almışlar bizim hocamın sayesinde haberimiz oldu haberi olmayan kaç kişi vardır herkese duyurmak lazım hele hele ttnet e kalacanı düşündükçe...

0,00001 TL bile kalsa geri alın TTNET te kalmasın,
başlığı açan arkadaş olmasa( sağolsun) haberimiz yok adamlar üçkağıtçı bu kadar parayı cebe indirmişler, 3-5 kuruş diye tenezzül etmesseniz o 3-5 kuruşlar ttnet te birikip kaç para olur yanına kar kalır.

Geri