Uygun Ev İnterneti Arıyorum

Kodla Büyü

Btrgs

Seçkin Üye
Seçkin Üye
şu an Türk telekom Magnet kullanıyorum 200 gb kotalı
fiyatı 147 tl taahhütsüz ama yaz olduğu için yetmiyor
Türk telekom dan oldum olası memnun kalmadım
fiyatlar da uçmuş durumda
tavsiyelerinize açığım arkadaşlar
teşekkürler

Edit:
Türknet 399 a çıkarınca fiyatı
COMnet 100mbps ye geçtim
12 aylık peşin yatırınca 165 e geldi 395 günlük(Davetiye Kodu ile 30 gün verdiler) 2148 TL ödedim.
bence güzel
download hızı 80.3 upload hızı 50.9 çıkıyor
şimdilik memnunum
Tavsiye ederim
Davetiye ile gelirseniz 45 Güne kadar ücretsiz kullanabiliyorsunuz
Davetiye Kodum:
CMT887QNJ
Adsz.jpg

Son düzenleme:
Comnet in fiyatları çok iyi. Kullanıp memnun kalan var mı ya? Fiber kullanıyorum şuan.

Nisan ayından bu yana NetSpeed kullanıyorum.Taahhütsüz ve sınırsız 100 mbit hızda. Normalde 159₺ idi ancak bir arkadaşın referansı ile abone oldum. 10 ₺ indirimli olarak 149 ₺ ödüyorum. Bir defa kesinti yaşadım, 24 saat içinde problem çözüldü. Bir inceleyin düşünürseniz bende size referans kodu verebilirim.

Nisan ayından bu yana NetSpeed kullanıyorum.Taahhütsüz ve sınırsız 100 mbit hızda. Normalde 159₺ idi ancak bir arkadaşın referansı ile abone oldum. 10 ₺ indirimli olarak 149 ₺ ödüyorum. Bir defa kesinti yaşadım, 24 saat içinde problem çözüldü. Bir inceleyin düşünürseniz bende size referans kodu verebilirim.
Sitede fiyatlar değişmiş herhalde. Senin faturaya zam yansımadı mı hocam?

Bildiğim kadarıyla her iki tarafta da referans başına 10₺ düşüyor. Tabi güncel haline bakmak lazım

• Beğen
Tepkiler: omd
Şok"un interneti varmış ön ödemeli ama maceraya girmek istemiyorum. Gıbırnet ile şimdilik devam ediyorum.

Hocam geçişlerde 3 ay kalma zorunluluğu var mı?
Comnette upload ve download nasıl?

comnet 1 senelik 100 mbit limitsiz tek seferde 1500 küsür tl
ama hiç kullanmadım güvenemiyorum

Türknet 100 mbit aylık 250 TL taahhütsüz ve 300 tl kurulum ücreti alıyor

vodafone 100 mbit aylık ortalama 260 liraya geliyor 12 ay taahhüt

Türk telekom fiyatlar çıldırmış 100 mbit ilk sene 440 ikinci sene 500 delirmişler resmen

süperonline 24 mbit bakır tel ile geliyor fiber altyapısı yok ilk 6 ay 210 ikinci 6 ay 240 tl

Aklım gitti hangisini seçeyim derken kafam iyice karıştı

comnet 1 senelik 100 mbit limitsiz tek seferde 1500 küsür tl
ama hiç kullanmadım güvenemiyorum

Türknet 100 mbit aylık 250 TL taahhütsüz ve 300 tl kurulum ücreti alıyor

vodafone 100 mbit aylık ortalama 260 liraya geliyor 12 ay taahhüt

Türk telekom fiyatlar çıldırmış 100 mbit ilk sene 440 ikinci sene 500 delirmişler resmen

süperonline 24 mbit bakır tel ile geliyor fiber altyapısı yok ilk 6 ay 210 ikinci 6 ay 240 tl

Aklım gitti hangisini seçeyim derken kafam iyice karıştı
Ben riske girdim comnet'e geçtim :) 1 yıllık paket. Üye olmayı düşünen varsa davet kodum CMT559WSP kodumla üye olursanız 30 gün internetiniz ücretsiz oluyor.

Ben de riske mi girdim naaptım bilmiyorum Türknet e girdim
normalde 250 tl
kod ile girince 6 ay boyunca 208 tl dedi
100 mbit sınırsız

Millenicom tavsiye ederim.
Arkadaşını getir kodumu kullanırsan 1 aylık faturanı 6 ya bölüp 6 ay indirimli kullanabilirsin.
CFF80D8A

Ben de riske mi girdim naaptım bilmiyorum Türknet e girdim
normalde 250 tl
kod ile girince 6 ay boyunca 208 tl dedi
100 mbit sınırsız
Türknet'te en büyük risk zam yaptıktan sonra birkaç ay geçince tekrar zam yapabilir. Ben o sebeple geçen sene temmuzda ayrıldım. Nisan mı mayıs mı neydi zam yaptı sonra temmuzda bir daha zam dedi.

Bu enflasyon ortamında yine zam gelir bence. Mümkün olduğunca fiyatı sabitlemek lazım. Yoksa her an güncellenmeye açık kalıyor :)

google yorumlarında çok eleştiri almış hocam siz kullanıyormusunuz ?
Hocam ben kullandım 1 sene boyunca, sitelerinde 100mbit 189tl yazıyor, eski müşterisiyim diye 239tl aldılar, ben de kabul etmedim.
Ayrıca geçişlerde zorluk çıkartıyorlar, edevletteki resmi geçiş başvurusunu kabul etmiyorlar, illa ıslak imza istiyorlar, ıslak imza isteyen tek firma olduğunu duydum.

Hocam ne kodu bu? 6 ay boyunca mı 208tl olacak, taahhütlü müçe

Hocam ne kodu bu? 6 ay boyunca mı 208tl olacak, taahhütlü mü?
etrafında Türknet e üye biri varsa ondan referans kodu alır o şekilde kayıt açarsan 2 seçenek sunuyorlar
1. 6 ay boyunca hem sizin hem referans kodu verenin faturasından 40 ar lira indirim
2. sadece sizin kurulum ücretinizin bedava yapılması ki bu da 300 tl
tercih sizin.

etrafında Türknet e üye biri varsa ondan referans kodu alır o şekilde kayıt açarsan 2 seçenek sunuyorlar
1. 6 ay boyunca hem sizin hem referans kodu verenin faturasından 40 ar lira indirim
2. sadece sizin kurulum ücretinizin bedava yapılması ki bu da 300 tl
tercih sizin.
Hocam kurulum ücreti geçişlerde de oluyor mu? Sıfırdan yeni bir internet bağlantısında alınması gerekmiyor mu sadece?

Geri