Uygun Ev İnterneti Arıyorum

Kodla Büyü
Bende comnete geçtim. Geçmek isteyenler için bir ay süre uzatımı yapılıyor. Aşağıdaki kodu kullanırsanız hem size hem de bana 1 ay ücretsiz internet veriliyor CMT744UVK

Yaklaşık 1.5 yıldır gıbırnet kullanıyorum.Memnunum arkadaşlar.Düşünen olursa referans kodunu bırakıyorum. 20 TL sizin faturanizdan 20 TL benim faturamdan düşecek.

GIBIRNet’e 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirimle geçmek isteyenler paylaştığım kodla başvuru yapabilirler.

GHKGJRZEEF

Yaklaşık 1.5 yıldır gıbırnet kullanıyorum.Memnunum arkadaşlar.Düşünen olursa referans kodunu bırakıyorum. 20 TL sizin faturanizdan 20 TL benim faturamdan düşecek.

GIBIRNet’e 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirimle geçmek isteyenler paylaştığım kodla başvuru yapabilirler.

GHKGJRZEEF
Gıbır.net'te referans var mıymış hocam? Yeni duydum. Nereden alıyoruz kodu acaba? Epeydir kullanıyorum şükür sıkıntı yaşamadım. İlginiyorda müşteri hizmetleri.

Gıbır.net'te referans var mıymış hocam? Yeni duydum. Nereden alıyoruz kodu acaba? Epeydir kullanıyorum şükür sıkıntı yaşamadım. İlginiyorda müşteri hizmetleri.
Hocam mobil uygulamadan değil de tarayıcan online işlemlere giriş yaparsanız referanslar diye bir menü olduğunu göreceksiniz.

12 ay peşin ödeme imkanını kullanarak aylık 180 tl'den 2160 tl ödeme yapmıştım. Şu an sistem 2 kişinin referansı ile aylık 140 Tl olarak düşüyor hesap bakiyemden.

Evimin karşı dairesi kiralık. Oraya taşınırsanız modem şifremi uygun fiyata paylaşabilirim 🙂

muzyonur adlı kişi lütfetmissiniz insanlar burada faydalı bilgi paylaşıyor, mümkünse kendi komikliğizi kendinizle paylaşın.

Aralık 2023 MILLENICOM a geçtik. Isparta merkezde cuma akşamı başvuru yaptım cumartesi sabah internet hattını aktif ettiler. Modem kurulumu için ISS kullanıcı adı ve şifresini sms ile gönderdiler. Kurulum için Yardım lazım mı diye aradılar.

referans kodu ile 1 aylık internet ücretini faturaya indirim olarak yansıttılar 5 aya bölerek. Bizimki taşıma değildi yeni kurulum abonelikti. 400 lira aktivasyon ücreti vardı 12 ay taksitle 40 x 12 =480 olacak şekilde yansıttılar.

Modem Kurulum için başvuruda seçenekler sunuyorlar. Modem için evde kurulum desteği isterseniz ayrıca 399 tl istiyorlardı. Başvuruda ben kendim kuracağım seçeneğini işaretledim kendim yaptım.

İnterneti sıfırdan yeni abonelik olmasına rağmen kurmaları hızlı oldu. İnternet açıldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra başvuru formunu mail ile ve kargo ile gönderin diye aradılar. Verdikleri kargo kodu ile ücretsiz gönderdik.2 aydır bir sorun yok. Düşünen arkadaşlara davet kodunu aşağıda paylaşıyorum.

Kampanya indirim kodu 6C1E9789. https://www.milleni.com.tr

Degerli Comnet Ailesi 15 Subat 2024 tarihinde internet paket fiyatlarinda guncelleme yapilmasi planlanmaktadir. Fiyat farklarindan etkilenmemek icin hizmet surelerinizi uzatmanizi tavsiye ederiz. https://www.comnet.com.tr şeklinde mesaj geldi, kullananların dikkatine.

Sanırım forumda COMNET kullanan sayısı gittikçe çoğalıyor. Bende NETSPEED'den COMNET'e geçiş yaptım. 1 yıllık peşin ödeme yaptım. Aylık 179 TL'ye denl geldi. Yine forum üyesi bir arkadaşımızın koduyla üyelik gerçekleştirdim. 30 günde ücretsiz verdi. Dolayısıyla 13 ay fatura ve zam derdim kalmadı. Artık 2025 Mart ayında bu konuya bir uğrarım heralde 😆

Benim davet kodumun bildiğim kadarıyla bana bir avantajı olmuyor 12 aylık peşin ödediğim için ama size 30 gün veriyor. Kullanmak isteyen olursa CMT898ECA

Sanırım forumda COMNET kullanan sayısı gittikçe çoğalıyor. Bende NETSPEED'den COMNET'e geçiş yaptım. 1 yıllık peşin ödeme yaptım. Aylık 179 TL'ye denl geldi. Yine forum üyesi bir arkadaşımızın koduyla üyelik gerçekleştirdim. 30 günde ücretsiz verdi. Dolayısıyla 13 ay fatura ve zam derdim kalmadı. Artık 2025 Mart ayında bu konuya bir uğrarım heralde 😆

Benim davet kodumun bildiğim kadarıyla bana bir avantajı olmuyor 12 aylık peşin ödediğim için ama size 30 gün veriyor. Kullanmak isteyen olursa CMT898ECA
180 günden fazla gününüz olduğunda sizin için hediye süre gelmiyor sadece kodunuzu kullananlara ücretsiz ek süre geliyor. o yüzden kod paylaşmayı bıraktım :)

• Beğen
Tepkiler: omd
türknette bir yıl peşin ödemeli planım var ama comneti de merak ediyorum. sorun yaşar mıyım acaba, müşteri temsilciliği nasıl sorun çıkarsa çözüme ulaşma hızları nasıl? kullanan arkadaşlardan memnun olmayan var mı, geçipte sorun yaşadınız mı?

Halen bir internetiniz var ve internetinizle sorun yaşamıyorsanız comnette de sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Geçiş işlemi oldukça kolay. Canlı destekleri haftiçi 09.00-18.00 arası destek veriyorlar. Hafta sonu ve akşamları uygulama yada sitelerinden yazılı olarak destek oluyorlar. 3,6,12 aylık peşin ödemeli paketleri gayet indirimli. Ben kullanıyorum tavsiye ederim. Tavsiyem denemek için önce 1 aylık paket alıp denemeniz gerekirse yıllık paket seçmeniz.

Son düzenleme:
türknette bir yıl peşin ödemeli planım var ama comneti de merak ediyorum. sorun yaşar mıyım acaba, müşteri temsilciliği nasıl sorun çıkarsa çözüme ulaşma hızları nasıl? kullanan arkadaşlardan memnun olmayan var mı, geçipte sorun yaşadınız mı?
Mevcut altyapıyı kullanıyorsunuz yine hocam. Halihazırda olanının hemen hemen aynısını kullanacaksınız. Turk.net müşterisiydim önceden. Pek sorun yaşamıyordum ama sorun olunca da müşteri hizmetleri o zamanlar yoktu. Kayıt açtırıp bekliyorduk. Comnet o anlamda daha iyi. Ararsanız bakan var. Gece bile yazılı destek kaydı açsanız birisi cevap veriyor :)

Halen bir internetiniz var ve internetinizle sorun yaşamıyorsanız comnette de sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Geçiş işlemi oldukça kolay. Canlı destekleri haftiçi 09.00-18.00 arası destek veriyorlar. Hafta sonu ve akşamları uygulama yada sitelerinden yazılı olarak destek oluyorlar. 3,6,12 aylık peşin ödemeli paketleri gayet indirimli. Ben kullanıyorum tavsiye ederim. Tavsiyem denemek için önce 1 aylık paket alıp denemeniz gerekirse yıllık paket seçmeniz. Eğer lazımsa 30 gün ücretsiz internet kodumu kullanarak üye olabilirsiniz.
"Merhaba, Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor." https://www.comnet.com.tr/r/CMT664UAG
👍

Arkadaşlar comnete 15 şubat 2024 te ne kadar zam gelecek bilgisi olan var mı. mh a kayıt açtım söyleyemeyiz diyor ama.

Geri