[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    67
827907 yada 224455 deneyin
Hocam yönetici oturumu ile K12 akıllı tahta programı kurdum. Otomatik tahta kilitlemek için. Ancak kapatıp açınca otomatik başlamıyor. Başlangıç programlarına bakayım dedim yönetici kısıtlaması var. Yönetici oturumunda. Çözüm nedir?
Windows update çalışmıyor. Sistem-sorun giderici ile güncelleştirme sorunlarını giderim son güncellemeleri alınca sorun çözlüyor.

Son düzenleme:
Merhaba Hocam, öncelikle emeklerinize sağlık teşekkür ederiz böyle bir imaj oluşturduğunuz için. Benim sizden iki desteğe ihtiyacım var. Arka planı bir defaya mahsus değiştirmek istiyoruz. En basit yöntemle nasıl değiştirmek gerekir? İkinci sorum ise tahta açıldığında varsayılan olarak admin açılıyor. varsayılan Meb User nasıl ilk açılır hale gelir?

Merhaba Hocam, öncelikle emeklerinize sağlık teşekkür ederiz böyle bir imaj oluşturduğunuz için. Benim sizden iki desteğe ihtiyacım var. Arka planı bir defaya mahsus değiştirmek istiyoruz. En basit yöntemle nasıl değiştirmek gerekir? İkinci sorum ise tahta açıldığında varsayılan olarak admin açılıyor. varsayılan Meb User nasıl ilk açılır hale gelir?
Başlat tıklayın. Sol altta mebadmin yazısına tıklayın ve oturumu kapat dedidikten sonra mebuser hesabına giriş yapın. Düzelecektir. Arka planı değiştirmek istiyorsanız. Başlat gpedit.msc yazın, yönetici hesabıyla çalıştırın. User Configuration -> Policies -> Administrative Templates -> Desktop -> Desktop -> Desktop Wallpaper İstediğiniz duvar kağıdını seçebilirsiniz.
önce devre dışı bırakın. Yeniden başlatın, aynı kısımda tekrar istediğiniz dosya yolunu gösterin ve etkinleştirin

Ekli dosyalar

• IMG_3852.jpeg
    IMG_3852.jpeg
    51.2 KB · Görüntüleme: 68
benim birkaç sorum olacak. öncelikle vestel faz 2 amd için versiyon 2 olanı indirdim önce imajı hyper-v ile kendi bilgisayarımda denedim. ses driverları çalışmadı. bazen android yazılımlar kullanıyoruz onun için windows subsytem android force install yöntemiyle kurdum ama sadece yönetici oturumunda kuruldu mebuser oturumunda kullanılmıyor. yönetici oturumunda kullanmak istediğimde de sanallaştırmayı açtığınızdan emin olun uyarısı verip başlatmadı. windows özellik ekle kısmında hem sanallaştırmayı hemde sadece hyper v yönetimsel araçlarını hyper v nin kendisi kurulmadan etkinleştirip öyle kurulum yapmıştım. buna bi çözüm bulamadım. belkide imajı kendi bilgisayarımda virtual machine olarak kurduğum için bios algılamadığı içinde olmuş olabilir mi yoksa akıllı tahtaya kursamda olmaz mı ?

Hocam tahta açılmıyordu. Burdan versiyon 2 imaji indirdim kurdum cok güzel açıldı acilinca farkettim ki tahta AMD değil intel olanmis neyse update kısmından güncellemeler inmeye basladi intel driverlarda dahil sonra bi anda tahta kendi kendine güç kesti kapandi şimdi acmaya çalışıyorum tahta fatih yazısında kalıyor ileriye gitmiyor. Güç kesiyor. Versiyon 4 ü indiriyorum şimdi tekrar kurmak icin bu güç kesme sorunu tam olarak nedir ? Birde versiyon 4 de admin şifresi varsa banada atabilirseniz sevinirim. furkanakten@gmail.com
5418270487

Hocam tahta açılmıyordu. Burdan versiyon 2 imaji indirdim kurdum cok güzel açıldı acilinca farkettim ki tahta AMD değil intel olanmis neyse update kısmından güncellemeler inmeye basladi intel driverlarda dahil sonra bi anda tahta kendi kendine güç kesti kapandi şimdi acmaya çalışıyorum tahta fatih yazısında kalıyor ileriye gitmiyor. Güç kesiyor. Versiyon 4 ü indiriyorum şimdi tekrar kurmak icin bu güç kesme sorunu tam olarak nedir ? Birde versiyon 4 de admin şifresi varsa banada atabilirseniz sevinirim. furkanakten@gmail.com
5418270487
Şifreler aynı hocam

Bios sürümlerinin kaç olması gerekiyor minimum? Bu imajları kaldırabilir mi hepsi ? Amd a10 islemcili bir tanesinde deniycem şimdi de ..

E kilit kurmak isteyen arkadaşlar e kilit sistemi kurmadan önce mebuser kullanıcısına admin yetkisi vermelisiniz. Bunu netplwiz ile yapabilirsiniz yada alternatif yöntemlerle. Sonra bilgisayarı yeniden başlatıp e kilit kurunuz…

Merhaba, öncelikle elinize sağlık. Faz 2 intel core .3 işlemcili vestel akıllı tahtalarımızı win 11 e çevirmek istiyorum. Giriş sayfasında bir çok link var. Hangi linke tıklamalıyım?

e kilit kurmak için norton u kaldırmak zorunda kaldım. görev durdurup kursam bile tahta tekrar açıldığında norton devreye girdiği için ekiliti siliyor ve tahtalar ekilitsiz açılıyor. nortonu kaldırmadan ekilit kurabilen varmı? nasıl bir yol izlediniz?

e kilit kurmak için norton u kaldırmak zorunda kaldım. görev durdurup kursam bile tahta tekrar açıldığında norton devreye girdiği için ekiliti siliyor ve tahtalar ekilitsiz açılıyor. nortonu kaldırmadan ekilit kurabilen varmı? nasıl bir yol izlediniz?
Meb user kullanıcısına administrator yetkisi tamımlayın sonra e kilit kurarsanız sorun kalmaz

Meb user kullanıcısına administrator yetkisi tamımlayın sonra e kilit kurarsanız sorun kalmaz
mebadminde açılacak şekilde ayarladım tahtaları . Mebadmin var bir tek sistemde. admin olması antivirüs programını nasıl devre dışı bırakacak mantık olarak? 🤷‍♂️

Emeğinize sağlık hocam çok güzel bir çalışma olmuş.
Hata görmek isteyen her yerde görür.
Yapılan güzel işi görmek lazım.
Ben çok beğendim ve tahtalara kuruyorum
Elinize emeğinize sağlık...

Geri