Çizgi-Tagem Kapanmasın Destek Platformu

Kodla Büyü
Niyazi SARAL' Alıntı:
Son 10 gündür şahsen oturdum ve Internet ortamında zaten bulunan dokümanları (örneğim MEGEP dokümanlarını) hepsini sildim. Sadece bizde olan ve bizim kendi ürettiğimiz dokümanları da bana yardım hocalarım PDF hale döndürdüler. Bunların hepsi bir şekilde internet ortamında bulunacak. Ayrıca Flash Server, Adobe Connect Server sayesinde yüklenebilen tüm videoları da YouTube ortamına alıyoruz, çok daha kolay erişilebilecek.

Artık kimse "Kapatmayın..." diyemez herhalde. Geri dönüşü yok. Çok daha büyük bir proje ile geliyor olacağım inşallah, sizlerin bilgisi olsun. Merak edilecek bir şey yok bilgi kaybolmaz; hele biz herkese alın kopyalayın,dağıtın isterseniz Sahibinde.com'da satın diyorsak kaybolan bir şey olmaz bilakis çoğalır. İlginize teşekkürler.

:alkis: :alkis: :alkis:

Niyazi SARAL' Alıntı:
Son 10 gündür şahsen oturdum ve Internet ortamında zaten bulunan dokümanları (örneğim MEGEP dokümanlarını) hepsini sildim. Sadece bizde olan ve bizim kendi ürettiğimiz dokümanları da bana yardım hocalarım PDF hale döndürdüler. Bunların hepsi bir şekilde internet ortamında bulunacak. Ayrıca Flash Server, Adobe Connect Server sayesinde yüklenebilen tüm videoları da YouTube ortamına alıyoruz, çok daha kolay erişilebilecek.

Artık kimse "Kapatmayın..." diyemez herhalde. Geri dönüşü yok. Çok daha büyük bir proje ile geliyor olacağım inşallah, sizlerin bilgisi olsun. Merak edilecek bir şey yok bilgi kaybolmaz; hele biz herkese alın kopyalayın,dağıtın isterseniz Sahibinde.com'da satın diyorsak kaybolan bir şey olmaz bilakis çoğalır. İlginize teşekkürler.

Cok teşekkürler, Başarılar, Allah kem gözlerden korusun :)

Hocam sizi destekliyoruz.
Şahsen paylaşılan eğitimlerden çok fayda görmüş bir öğretmen olarak.

Merhaba,

Bugün sabah 10:20'de mahkemem vardı. 20. Sulh Ceza mahkeme kapısında uzun bir süre bekledim. Benim davamdan öncekiler göz gezdirdim. Zorla çocuk alıkoyma, küfür, saldırı, taciz ve kavga, uyuşturucu kullanma... ve eğitim kurumu açma. Çok acıtıcıydı doğrusu.

Hakim yine efendiliğini bozmadı; kendi raporunun başında "dernek" dediği kuruma birkaç sayfa sonra "Niyazi Saral'ın şirketler grubu"... diyen "Bilir Kişi" raporuna. Yeni bir rapor istedi, yeni bir bilir kişiden. Haziran ayına erteledi yeni celseyi. Bu sefer buruk bir acıma gülümsemesi vardı dudaklarında. "Mutlaka üniversiteden birini bulun" dedi katibe.

Çok daha acıklı bir durumu daha paylaşmak istiyorum. Beni gerçekten üzen ve içimi acıtan bir durum. Mahkeme bitti, 20 adım uzaklaştım salondan pat diye SMS mesaj geldi. "İstanbul 20. Sulh Ceza Mahkemesinin..." SMS mesajı bir sonraki duruşma gürünü bildiriyordu bana. Entegrasyona bakın. Övünülecek bir durumu gibi.

Neden övün memeliyiz biliyor musunuz? Tamam teknolojik alt yapımız mükemmel, peki ya insan faktörü. Fotoğrafını çektim duruşma listesinin mahkeme kapısında. Her 3 dakikada bir celse var. Mükemmel bir alt yapı, ülkenin teknolojik yapısı ve ekonomik gelişimi mükemmel peki insanlar? Böyle büyük adalet sarayları yapıp onlarca mahkeme salonunda her 3 dakikada bir duruşma organize edip daha kapıdan çıkmadan bir sonraki duruşma gününü bildireceğinize aslında yapmamız gereken o salonların dolmasını engellemek değil mi?

Doğru söylüyorsunuz hocam. Ne eğitim kaldı ne adalet, ne de insanlık.

Dava bir an önce sonuçlanır da bu güzel hizmet her ortamda devam eder. İyiki eba üzerinden eğitimler açık. Çok yararlanıyoruz bu eğitimlerden. Teşekkürler tekrar.

13 Nisan tarihi itibarı ile sitemiz kapatılmıştır arkadaşlar. Lütfen bu mesajı da artık sabit olmaktan çıkaralım. Tüm destek veren BBnet yöneticilerine ve katılımcılarına teşekkür ederim.

Niyazi SARAL' Alıntı:
13 Nisan tarihi itibarı ile sitemiz kapatılmıştır arkadaşlar. Lütfen bu mesajı da artık sabit olmaktan çıkaralım. Tüm destek veren BBnet yöneticilerine ve katılımcılarına teşekkür ederim.
Hocam Yapılacak Hiçbir şey Yok mu? Hukuki Anlamda?:(

mustafayilmaz28' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:
Hocam Yapılacak Hiçbir şey Yok mu? Hukuki Anlamda?:(

Hukuku anlamında büyük ihtimal dava zaten düşecek. http://www.niyazisaral.net/?p=2155 adresinde ben kapatmamın asıl nedenlerini açıkladım. Hak verirsiniz vermezsiniz bilemem. Bundan sonra ancak beni çok daha büyük bir proje motive edebilir.

Ekli dosyalar

• karar.jpg
    karar.jpg
    161.4 KB · Görüntüleme: 275
..
Geçmiş olsun hocam. Böylesine abzürt bir konunun kapanmasına sevindim. Şimdiye kadar bana ve foruma yaptığınız katkılardan dolayı da teşekkür ederim. sizin de söylediğiniz gibi daha büyük projelerle sizi her zaman aramızda görmek isteriz...

Geri