Çizgi-Tagem Kapanmasın Destek Platformu

Kodla Büyü
duzgun' Alıntı:
Yargı aşamasında olan bir davada
Destek ancak mahkemeye ifade vererek yapılır.

Örneğin 1000 kişi olsa bu kişiler sistemin içinde olan şahitlerdir.
Olay yerinde bulunan insanlardır. Dinlenmesi talep edilmelidir.

Bu durumda herkez işini gücünü bırakıp mahkemeye gidip bu konuda ifade vermeli ayrıca ifadelerini dilekçe olarakta daha kapsamlı sunmalıdır.

Bunun neticesinde 1000 kişi 5 er sayfa faydasından bahsetse 5000 sayfa eder zaten dava zaman aşımına uğrar yada yargıç ortada milli memfaatin sözkonusu olduğu kanaatine varır.

Bunun dışında dolaylı netten verilen destekler sanal destektir. Hukuk sistemindekiler buraları okumaz.
Bilir kişi raporu ve ifadeler dışındaki içeriğe bakmazlar. Bu işi usulu odur herkez görev yapar yargıçta günde 30 tane duruşmaya bakar. Herbirinin ince ayrıntısını bilmez.

Ama destek dediğin böyle olur. Böyle bir destek gerekirse elbette mahkemede de olay yerindeki gördüklerimizi anlatırız. Anlatmalıyız.

Yüreği olupta bunları yapmaya yaklaşmayan kişiden de gaz verme dışında bir icraat ben beklemem.

Benim hukuk tecruben ve hayatım izlediklerim gördüklerim bu olayın çözümünü böyle görmektedir.

söz uçar yazı kalır. İşin içinde dava dosyası varsa orda yazmadıkça herşey uçucudur.

saygılarımla.
Hocam değerli fikirleriniz için teşekkür ederiz.

Mahkemeye dahil olma işini arkadaşlarla değerlendireceğiz, gerekirse Niyazi hoca ile görüşüp böyle bir imkanımız olup olmadığını sorabiliriz.

Bizim buradaki amacımız ortadaki yanlışlığı vurgulamaktır, insanların bilirkişinin yazmış olduğu gibi bir şey olmadığını vurgulamaktır, sistemin yararlılığını dile getirmektir, kişilerin aklında kalan acaba düşüncesini yok etmektir. Bu sürece katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz kişi, kurum ve kuruluşlarla bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Mahkeme sürecine sivil toplum kuruluşu olarak dahil olmamız daha avantajlı olur diye düşünüyoruz. Fikirlerinize açığız..

tüm meb maile gönderdim köşe yazarlarına da göndercektim ama hotmail uyarı verdi günlük ileti sınırımı doldurmuşum. çizgi tagem kapanmasın......

sevdiceğim' Alıntı:
tüm meb maile gönderdim köşe yazarlarına da göndercektim ama hotmail uyarı verdi günlük ileti sınırımı doldurmuşum. çizgi tagem kapanmasın......

hocam teşekkür ederiz. çoklu gönderim için gmail daha uygun

Amisos' Alıntı:
#CizgiTagemKapatilmasin Tivitıra akma zamanı...

Diliniz döndüğünce anlatın Çizgi Tagem'i ve eğitime hizmetlerini...
Twitter da da bombardımana tutalım herkesi. Herkes duysun!

Bende imzaladım ve En faydalandığımız sitelerin başında gelen Çizgi-Tagem kapanmasın....

Eğitime desteklerini esirgemeyen Çizgitagem ailesi ve Niyazi Bey bu sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulur inş.

Yemin ediyorum nazire değil; sadece üst üste geldi.

Son etkinliğimiz, söz verdiğimiz gibi: Üniversite Hibe Programı 2013

Texas Instruments firması bu yıl 20 Üniversiteye ARM® Cortex-M4F Laboratuvarı kurmaktadır. Laboratuvar kurulacak Üniversitelerin seçimi, cihazların üniversitelere gönderimi ve benzeri organizasyon Çizgi Tagem tarafından yürütülmektedir. Texas Instruments firması son 10 yılda birçok üniversiteye laboratuvar hibeleri yapmış ve bunlardan bazılarını da Çizgi Tagem organize etmiştir.

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elek-Elektronik Bölümü
Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Düzce Üniversitesi Akçokoca Meslek Yüksek Okulu
Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fak. Bilgisayar Mühendislik Bölümü
Fırat Üniversitesi,Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
K.K.K. Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı Elkt.Hbr.Teknj.Grp.Bşk.
Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi
Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Kilis 7 Aralık Üniversitesi
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
Mustafa Kemal Üniversitesi Elektrik-Elektronik Müh.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Sakarya Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü
Sinop Üniversitesi, Ayancık Meslek Yüksekokulu
Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü
Hava Harp Okulu Bilgisayar Bölümü
Marmara Üniversitesi, Teknik Bilimler MYO, Elektrik Teknolojisi Programı

Ekli dosyalar

• ti5.jpg
    ti5.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 337
Meb Başmüfettişinin birlir kişi raporuna ben bu konuda hiç itimat etmem.

İtimat edilmesi bu davada hukuka aykırı olur

Suçlanan konu anladığım kadarıyla MEB den onay gerektirip gerektirmemesi ve Atanan bilirkişi MEB müfettişi

Evladın bilir kişisi Babası gibi bir olay.

Böyle saçmalık olurmu böyle Hukuk olurmu?

Öyleyse Burda skandal var!

Bilirkişinin raporu bu gerekçeyle red edilmeli.

Bilirkişi Üniversitelerden, Bu konuda akademik kariyeri olan kişlerden seçilmeli.

Dava dosyasını okumak lazım ki böyle saçmalıklar varsa vurgulanıp yargıca durum ifade edilebisin.

poet' Alıntı:
duzgun' Alıntı:
Yargı aşamasında olan bir davada
Destek ancak mahkemeye ifade vererek yapılır.

Örneğin 1000 kişi olsa bu kişiler sistemin içinde olan şahitlerdir.
Olay yerinde bulunan insanlardır. Dinlenmesi talep edilmelidir.

Bu durumda herkez işini gücünü bırakıp mahkemeye gidip bu konuda ifade vermeli ayrıca ifadelerini dilekçe olarakta daha kapsamlı sunmalıdır.

Bunun neticesinde 1000 kişi 5 er sayfa faydasından bahsetse 5000 sayfa eder zaten dava zaman aşımına uğrar yada yargıç ortada milli memfaatin sözkonusu olduğu kanaatine varır.

Bunun dışında dolaylı netten verilen destekler sanal destektir. Hukuk sistemindekiler buraları okumaz.
Bilir kişi raporu ve ifadeler dışındaki içeriğe bakmazlar. Bu işi usulu odur herkez görev yapar yargıçta günde 30 tane duruşmaya bakar. Herbirinin ince ayrıntısını bilmez.

Ama destek dediğin böyle olur. Böyle bir destek gerekirse elbette mahkemede de olay yerindeki gördüklerimizi anlatırız. Anlatmalıyız.

Yüreği olupta bunları yapmaya yaklaşmayan kişiden de gaz verme dışında bir icraat ben beklemem.

Benim hukuk tecruben ve hayatım izlediklerim gördüklerim bu olayın çözümünü böyle görmektedir.

söz uçar yazı kalır. İşin içinde dava dosyası varsa orda yazmadıkça herşey uçucudur.

saygılarımla.
Hocam değerli fikirleriniz için teşekkür ederiz.

Mahkemeye dahil olma işini arkadaşlarla değerlendireceğiz, gerekirse Niyazi hoca ile görüşüp böyle bir imkanımız olup olmadığını sorabiliriz.

Bizim buradaki amacımız ortadaki yanlışlığı vurgulamaktır, insanların bilirkişinin yazmış olduğu gibi bir şey olmadığını vurgulamaktır, sistemin yararlılığını dile getirmektir, kişilerin aklında kalan acaba düşüncesini yok etmektir. Bu sürece katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz kişi, kurum ve kuruluşlarla bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Mahkeme sürecine sivil toplum kuruluşu olarak dahil olmamız daha avantajlı olur diye düşünüyoruz. Fikirlerinize açığız..

Kapanması çok büyük kayıp olur.
Hükümetin kolay yönetebileceği bir toplum oluşturma stratejisinin bir parçası olduğunu düşünüyorum.
Kendi istedikleri formatta bireyler yetiştirmeye katkı sağlamıyorsa bahane bul kapat.
yazık ve kahredici.

Çok güzel izah etmişsiniz durumu hocam.
Ellerinize sağlık.
Başlık sayesinde haberdar oldum. Hemen imzaladım.

Arkadaşlar sitedeki ders videolarını izleyemiyorum indiremiyorum. Server çok yavaşlamış sanırsam. Sebebini bilen varmı yada videoları arşivleyen paylaşabilir mi? Çok önemli!!! :!:

lucas334' Alıntı:
Arkadaşlar sitedeki ders videolarını izleyemiyorum indiremiyorum. Server çok yavaşlamış sanırsam. Sebebini bilen varmı yada videoları arşivleyen paylaşabilir mi? Çok önemli!!! :!:

Çok ağır yük var sistemde. Yaklaşık 1 haftadır. Biz tüm içeriği internete upload edeceğiz. Boşuna insanlar yükleniyorlar.

Niyazi SARAL' Alıntı:
lucas334' Alıntı:

Çok ağır yük var sistemde. Yaklaşık 1 haftadır. Biz tüm içeriği internete upload edeceğiz. Boşuna insanlar yükleniyorlar.

Dört gözle bekliyorum hocam. Teşekkür ederim :++:

Böyle faydalı bir eğitim ortamı kime ne zarar verdi kimin ekmeğine yağ sürmeyi engelledide kapatılıyor. Çok büyük bir haksızlık bu. Sonuna kadar destekçisiyiz..Çzgi-TAGEM KAPATILMASIN

Neden bu memlekette iyi şeyler yapan, üreten insanların önüne set koyuluyor ya çizgi tagem kapanmasın !!!

Bu kadar faydalı bir platformun kapanma ihtimaline inanamıyorum. Bu platformu oluşturan güncelleyen herkes için dua etmiştik. Nasıl olur ya. Çizgi Tagem kapanmasın

Son 10 gündür şahsen oturdum ve Internet ortamında zaten bulunan dokümanları (örneğim MEGEP dokümanlarını) hepsini sildim. Sadece bizde olan ve bizim kendi ürettiğimiz dokümanları da bana yardım hocalarım PDF hale döndürdüler. Bunların hepsi bir şekilde internet ortamında bulunacak. Ayrıca Flash Server, Adobe Connect Server sayesinde yüklenebilen tüm videoları da YouTube ortamına alıyoruz, çok daha kolay erişilebilecek.

Artık kimse "Kapatmayın..." diyemez herhalde. Geri dönüşü yok. Çok daha büyük bir proje ile geliyor olacağım inşallah, sizlerin bilgisi olsun. Merak edilecek bir şey yok bilgi kaybolmaz; hele biz herkese alın kopyalayın,dağıtın isterseniz Sahibinde.com'da satın diyorsak kaybolan bir şey olmaz bilakis çoğalır. İlginize teşekkürler.

Geri