Öğretmene 1 Maaş İkramiye :) :) :)

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
24 Kasım Öğretmenler gününde Başbakan öğretmenlere 1 maaş ikramiye müjdesi verebilir...

24 Kasım'da Başbakan öğretmenlere ikramiye müjdesini verebilir. Bu konuda Ankara kulisleri ve Başbakanlıkta resmi olmayan bir söylenti dolaşıyor.

DİNÇER döneminde küstürülen öğretmenlerin gönlü Nabi Hoca döneminde alınmaya çalışılsa da hala MEB'e kırgın öğretmen sayısı çok fazla .

En son toplu sözleşmede öğretmenlerimize özel hizmet tazminatı adı altında 150 Tl ekstra zam verilmişti. Hükümetin yaklaşan yerel seçimler öncesinde , 24 Kasım öğretmenler gününde , öğretmenlere bir jest yaparak 1 maaş tutarında ikramiye verebileceği dilden dile dolaşmaya başladı...

http://www.kamudanhaber.com/meb/ogretme ... 34740.html

ya hocam geç bunları:) bari siz yapmayın verilmeden etmeden.. milletin diline dolanıyor sonra

vay arkadaş her yıl 24 kasıma doğru garanti bu haberler çıkar
resmen öğretmen milletini salak yerine koyar 24 kasım sürecinde de kıs kıs gülerler.
saf öğretmenler de gariplerim ağızlarını açar acaba ola mı ki diye aval aval bakarlar.
GEÇİN BU AYAKLARI GEÇİN...
ADAMLAR ALDIĞINIZ MAAŞI ÇOK GÖRÜYO NE İKRAMİYESİ YAHU...

bu haberi görev, işin iç yüzünü bilmeyenler yine diyecekler

"hadi iyisin kaptınız ikramiyeyi, bizide görmeyi unutma"

bende diyorum, bu sene kaptık ikramiyeyi seneye 2 maaş olsun artık genelde yaklaşıyor.

şimdiden hayırlı olsun ikramiyeleriz :wink:

Klasik akp taktigi. Hak vereceğim deyip vermezler herkes o hakkı aldık sanir. Diğer taktigi hak alacakları zsmsn ortaya atarlar haber tepki gelirse geri dururlar gelmezse o hakkı elinden alirlar.

esnafın ve diğer memurların diline düştük yine. onlar artık parayı cebimizde biliyor :mrgreen:

zahid kotku hazretleri memurluk modern kölelik diyordu atılacak bir parça kemiğin sözüne bile ümitleniyoruz. Bir kitap vardı köpekleşme temayülü diye ... öğretmen bu olmamalı nurettin topçunun çizdiği öğretmenlik nere biz nere ....

DEVLETİN ÖĞRETMENE VERDİĞİ DEĞER AŞAĞIDADIR:

Merkezi Sistem Sınavlarında ücretler:

file.php

kaynak : http://www.memurhaber.com/ogretmenlerin-sinav-ucretlerine-komik-zam-h16611.html

Ekli dosyalar

• snv.JPG
    snv.JPG
    58.4 KB · Görüntüleme: 371
Her zaman çıkan asparagas maaşa zam haberleri bu sene ne zaman çıkacak diye merak ediyordum.

Sağol hocam, sayende meraktan kurtuldum.

Biz ne zaman bahçe hortumunu takabilirik :puhaha: o zaman alırık o ikramiyeyi hacııııı 3 kuruşa beş köfte olmaz öleeee :D :puhaha: :puhaha:

24 Kasım a iki hafta kaldı. Siftah yine malum yalancı siteden.
Bu habere inanan 2 yıl ve daha fazla kıdemli öğretmen var mıdır.

İnananlara Noel baba ve John fıkrasını okumalarını tavsiye ediyorum
...
Noel baba : John 40 yaşındasın ve hala Noel babalara inanıyorsun :)
Diye bitiyordu.

Re: Ynt: Öğretmene 1 Maaş İkramiye :) :) :)

5 yıl oldu göreve başlayalı . Aldığım ikramiyeleri hükümete seçim çalışmaları için bağışlamayı düşünüyorum.

g.cetin.66' Alıntı:
Biz ne zaman bahçe hortumunu takabilirik :puhaha: o zaman alırık o ikramiyeyi hacııııı 3 kuruşa beş köfte olmaz öleeee :puhaha:

Hocam bahce hortumu dedinde senin komsu geldi aklima :)) arabayi istiyor mu hala :)

Re: Ynt: Öğretmene 1 Maaş İkramiye :) :) :)

yadigartbaykal' Alıntı:
mu_korkmaz' Alıntı:
5 yıl oldu göreve başlayalı . Aldığım ikramiyeleri hükümete seçim çalışmaları için bağışlamayı düşünüyorum.
:++:

vay arkadaş sanki birileri saatinin alarmını bu haftalara kurup öğretmenler günü yaklaştıkça bu haberleri yapıyor. kasım ayı hep öğretmenlere dağıtılan binlerce liranın hesabı ile geçiyor

Birilerine vakti zamanında öğretmenleri her ne yaptı ise yaşadıkları kötü olayların etkisi geçmemiş. Teselliyi bugünkü öğretmenlere her fırsatta ekinlerini kusmakta buluyorlar.

Geri