ÖNEMLİ !!! Bilişim Zirvesine Kayıt Yaptırınız.

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Evet hafta içi ve Manisa -İstanbul arası 530 km ve ben BT öğretmeni değilim.

Cemal TANER' Alıntı:
Evet hafta içi ve Manisa -İstanbul arası 530 km ve ben BT öğretmeni değilim.

hocam size telde de dediğim gibi, umutluyum :)

o salonu doldurur, fatih paneli adı altında da sıkıntılarımızı elimizden geldiğince dile getiririz....

Ben şimdi aradım ve kaydımı yaptırdım.
İnşallah orada olacağım. İstanbul'daki tüm arkadaşlarımızı orada görmek isteriz.

Teşekkürler Yalçın Hocam.

Hamit Hocam ekibi topla gel. Çıkntılık yapma ama genel müdür orda olacak :)

kabadaba' Alıntı:
Yakında olsam katılmam buna bir faydası olmadığı geçen yıl yüksek katılıma rağmen görüldü.
Ya hocam allasen, ya olumlu yaz, ya da ses etme de çaba sarfedenlerin hevesini kırma. Sonuçta olumlu olunca işin kaymağını yemesini de bilirsin.

Bütün arkadaşlara sesleniyorum. Bu durumu iyi değerlendirmeliyiz.
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 966&ref=mf

ICITS 2011'de konuşan Tunay ALKAN, Konferans boyunca BT Öğretmenlerinden bahsetmedi. FATİH süreci ve bileşenleri, EĞİTEK'de hazırlanan Prototip donanımlar, Geçmişten günümüze Eğitim Modelleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Ancak sorulan ilk soruyla birlikte aslında salonun tamamının BOTE'nin geleceğini merak eden Eğitimcilerle dolu olduğu anlaşıldı!

Akademisyenlerle gerçekleştirilecek olan Yemek Programı nedeniyle BT Öğretmenleri için planlaması yapılan Taslağı, elimize ulaştığında sizlerle paylaşabileceğiz. Konferans'da geçen birkaç enstantane:

- Mail kutularımız Spam alanına dönüştü!
... - BOTE'nin ne kadar önemli bir branş olduğunu süreç içinde şahsen öğrendim.
- Personel Genel Müdürlüğü ve Talim Terbiye Kurulu ile yaptığımız çalışmalarda BOTE'nin önemi ve dersin zorunlu olması gerektiği konusunda bu birimlere çok baskı yaptık. TTKB tarafından adım atılması muhtemelken kadrolar dağıtıldı!

Kendimiz çalıp kendimiz oynayacağız nasılsa ya olumlu yazacakmışım ya da susacakmışım iyi sana sorarız bundan sonra ne yazacağımızı. Cebit Fuarındada çok şöyle ses getirecek yok böyle ses getirecek denildiğini sonunda sadece bir fiyasko olduğunu gördük. Bunun ondan farkını açıklarmısınız panel olması mı tek farkı ? Bırakın bu işleri ya aynı çabayı adam akıllı yapılacak bir eylem için gösterin.

kabadaba' Alıntı:
Kendimiz çalıp kendimiz oynayacağız nasılsa ya olumlu yazacakmışım ya da susacakmışım iyi sana sorarız bundan sonra ne yazacağımızı. Cebit Fuarındada çok şöyle ses getirecek yok böyle ses getirecek denildiğini sonunda sadece bir fiyasko olduğunu gördük. Bunun ondan farkını açıklarmısınız panel olması mı tek farkı ? Bırakın bu işleri ya aynı çabayı adam akıllı yapılacak bir eylem için gösterin.

En büyük fark, basının konuya hakim olarak orada olması. Bu da Eğitek'i ve Bakanlığa köşeye sıkıştırmak için fırsat. İstanbul'a yakın olsam 1 günümü ayırır gelirdim. Çok uzaktayım, vakit ve nakit açısından gelemeyeceğim... Üzgünüm.

Keşke orada olabilsem ve yine kendimiz çalıp kendimiz oynasak. Sesimizi duyursak...

Lütfen ama Lütfen gitme imkanı olanlar gitsin Beklemeyin beklemekle geçmez bu yaşam bişeyler yapalım

ben bursadayım eğr hafta sonu olsaydı koşa koş gelecektim ama şimdi İstanbul da olan arkadaşlara çok iş düşüyor

Arkadaşlar gidicekler arasından bir sözcü seçilmeli ve sorularda belirlenmeli bence..

Geri