ÖNEMLİ !!! Bilişim Zirvesine Kayıt Yaptırınız.

Kodla Büyü
bu panelin işe yarayacağını düşünsem bi dk durmam ama artık inanmıyorum

manhem' Alıntı:
bu panelin işe yarayacağını düşünsem bi dk düşünmem ama artık inanmıyorum

İşe yarayıp yaramayacağını neden tartışıyoruz Kimse sizin gırtlağınıza çöküp de neden gelmiyorsunuz demiyor Olumsuz yorum yapıp gelme ihtimali olan insanları da etkilemeyin bari Sonuçta sonuç vereceky a da vermeyecek birilerinin bir emeği çabası var ortada Ona bari taş koymayın Saygınız olsun

Ben kayıt yaptırdım biraz önce geleceğim inşallah

Bu forumda bir şeyler yapmak için çok çaba sarfeden arkadaşlar var. Birde hiçbir şey yapmayıp kenardan seyredenler. Yok bundan da birşey olmaz. Yine bir sonuç çıkmaz. Ankara da eylemde 5 bin öğretmen olsa böyle olmazdı. forumda yazıp ağlamaya devam edin duyan olur belki. Her fırsatı değerlendirmeliyiz. Bu panel yine bir şans. Mümkün olduğunca fazla katılım çok iyi olur.

Klavye efesi haddinden fazla bu forumda. Hiç birşey yapmayıp yazıp ağlayan. İşte fırsat. Sonuç çıkmadı mı? İkinci eylemi yaparız.

hem cebit e hem de ankarada ki eyleme katılan birisi olarak söyledim bunları orda kendi kendimize konuştuğumuzu görünce ne kadar hayal kırıklığına uğradığımı bilemezsiniz ama yinede sonuna kadar durdum sırf destek olabilmek amacıyla o yüzden sizi anlamadığım ya da birileri bişey yapıyor saygı duyun gibi sözleri pek sallamıyorum Niyazi hocama bişey söyleyemem bu zirve biz olsakta olmasakta yapılacak BT öğretmenleri olmasa yapılmayacak gibi bişey söylemeyeyin sadece Niyazi hocamında yazdığı gibi bi fırsat olabilir buna da inanmadığımı söyledim bunu da söylemekten kendimi alamıyorum

Kayıt yaptırdım geliyorum :+1: Bence kuru kuruya girip çıkmış olmayalım. Kaç kişi soru sorabilecek 3-5 ... Kararlaştıralım basın hazır oradayken bir eylem yapalım bağıralım çağıralım çıkışta ne biliyim düşünelim bence gitmeden. Basının anahabere taşıyabileceği bir şey olmalı abzürt olmalı .. mesela kurdela falan dikkat çekmez ama herkes siyah şapka falan takabilir, birlik olduğumuzu görmeleri lazım.

manhem' Alıntı:
bu panelin işe yarayacağını düşünsem bi dk durmam ama artık inanmıyorum

Bir sorunun çözümü nasıl olur.mümkün olan tüm makul seçenekleri değerlendirerek.En başından pes etip en kötüyü kabullenmekle değil.Birşeye katılmıyorsanız bari yıkıcı olmayın.İstanbula uzaktayım yanlış tedavi sonucu neredeyse bir yıldır süregelen ve maalesef belkide kronikleşen bir sağlık problemimden ötürü hiç bir eylemede katılamadım.İnşallah sağlığıma kavuşursam kim ne yaparsa yapsın ben maddi manevi üzerime düşeni yapmak niyetindeyim.Ama birileri bizim adımıza uğraş verirken şuan etkin olamamamın mahcubiyetinide duyuyorum.

Hadi hayırlı olsun bende kaydımı yaptırdım, 5 ekimde görüşürüz.

özgür hocaya bir olanak sunacağım ki şaşacaksınız :) harika bir oaganizasyon yaptım, en az 2 saat yalnız konuşacak Özgür Hocam birileriyle.

Hocam, konuşmak önemli, bizler saatlerce konuşuruz. Önemli olan sonuç alabilecekmiyiz? Bizim ağzımıza bal çalmaları, zeka seviyesi yüksek bilişim bıranşına yetmeyecektir. Somut sonuçlar almamız gerekli. En kısa sürede bu olmalı. Şu MEB programlarının değişmesi yüzünden devamlı nesiller harcıyoruz. Geleceğimiz bu kadar ucuz olmamalı.

biltek2007' Alıntı:
Hocam, konuşmak önemli, bizler saatlerce konuşuruz. Önemli olan sonuç alabilecekmiyiz? Bizim ağzımıza bal çalmaları, zeka seviyesi yüksek bilişim bıranşına yetmeyecektir. Somut sonuçlar almamız gerekli. En kısa sürede bu olmalı. Şu MEB programlarının değişmesi yüzünden devamlı nesiller harcıyoruz. Geleceğimiz bu kadar ucuz olmamalı.

Geri