ÖSYM Sınav Merkezi Otomasyonu

Kodla Büyü
bilerzen' Alıntı:
biz de bu hatayı veriyor naapmalıyım?????

bileren hocam sql server hatası bu sanırım bizim idare de kurarken aynı sorunla karşılaşmıştı. microsoft un sitesinden yeni bir versiyonunu indirip yüklersen düzelir. en azından bizimkini öyle yapmıştım. bu arada sorun yaşarsanız ösym yi arayıp yardım alabiiyorsunuz..

biz numarayı düşüremedik. koca okul üniversiteye taşınıyoruz. kayıtlar oradan yapılacak.

yaw arkadaşlar biz neden bu ösym yi arayamıyoruz. aradığımız zamn neden meşgul çalıyor. bu ösym neden bu kadar dandik bir kurumn, olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

bilerzen' Alıntı:
biz de bu hatayı veriyor naapmalıyım?????

Resim gözükmüyor heralde, " sqlceme.dll " hatası alıyorsanız eğer;

Bu hatayı alan arkadaşlar altta verdiğim programı kurarlarsa sorunları çözülür.

Ekli dosyalar

• hotfix.zip
    1.7 MB · Görüntüleme: 551
arkadaşlar sistemi ilk defa kullanıyorum çoğu yerde yetkiniz yok diyor bizim yapacağımız sadece görevli tanımlama başka yapılacak birşey var mı?

arkadaşlar zaten sadece görevli bilgilerini güncelleyeceksiniz.varsa sisteme yeni öğretmen kaydedip okulunuzdan ayrılan öğretmenleri sileceksiniz.sınav merkezi otomasyonu>görevli sorgulama>sorgula deyip çıkan listedeki istediğiniz kişiye tıklayıp görevli görüntüle güncelle kısmından halledeceksiniz.tavsiyem laptopunuzun camerası varsa bi yazıcı bağlayın laptopa kolayca halledersiniz.öğretmenleri idare tek tek çağırdı saat 13.00 da başladık 35 kişi hallettik şimdiye kadar.kolay gelsin arkadaşlar

eğer eski kurulum dosyası ise zaten güncelleme için yine osym merkezi ile görüşüp güncelleme dosyası indirmek lazımmış. ve sürekli meşgul 20 hattan oluşuyormuş ama bi tanesini bile dünden beri düşdüremedim sürekli aramama rağmen :verymad:

ben bugün sabah 9 da aradım 2.defada hemen düştü şifremizi hemen almıştık

Arkadaşlar ösym sınav kayıt işlemlerinde öğretmenlerin iban numarasıi e-posta adreslerini ekliyorum, ama kamera çalışıyor olmasına rağmen aşağıdaki hatayı alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba...

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    10 KB · Görüntüleme: 2,869
hocam kameranın çalışıp çalşmadığından emin ol önce .kamera programını aç olmadı msn den bak görüntü felam veriyo mu .

Görüntüyü denedim oluyor.Denetim masasından görüntü aygıtlarını açtım kendi resmimim fotografını çektim.

arkadaşlar dünden beri giremiyoruz. sorgula bölümünü tıkladığımda her hangi bir binada üst yetkili bulunmadığınızdan sorgulama yapamazsınız diye hata veriyor. acil yol gösterin dünden beri uğraşıyoruz. ankarayada ulaşamıyoruz. yardım lütfen

bil_teknik' Alıntı:
Arkadaşlar ösym sınav kayıt işlemlerinde öğretmenlerin iban numarasıi e-posta adreslerini ekliyorum, ama kamera çalışıyor olmasına rağmen aşağıdaki hatayı alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba...

Bizde de aynı hata kamera çalışyo, foto çekiyo ancak sistemde bu hata var !!

Arkadaşlar nedir bu program. Ne iş yapıyor?

Bilgi verir misiniz?

Ben kuruyorum kullanıcı adı ve şifre istiyor.
Buralara ne gireceğiz?

bil_teknik hocam kamera ayarlarında bir image, bir de video kısmı var video kısmına çek attım kayıt ettiği yeri değiştirdim öyle olunca yaptı bizimki

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bi konuda yardım isteyeceğim...
ben bu okula yeni geldim sınavlarda bize hiç bir görev yazılmıyor... bunun için kendimizi ösym otomasyonuna mı kayıt ettirmemiz gerekiyor... yukarıda anlatıldığı gibi ösym aranacak fax numarasına okul müdürünün tc nosunu ve okulun email adresi yazılıp gelen şifre ile istenen öğretmenler sisteme eklenecek doğru mu anladım ben...

arkadaşlar ben öğretmenlerin yarısını bitirdim ama iki gündür belli saatlerde takılıyor resim çek kısmı açılmıyor. sizdede aynı problem oluyormu. sadece sabah çok erken saatte işlem yapabiliyorum:(

semra0223' Alıntı:
arkadaşlar dünden beri giremiyoruz. sorgula bölümünü tıkladığımda her hangi bir binada üst yetkili bulunmadığınızdan sorgulama yapamazsınız diye hata veriyor. acil yol gösterin dünden beri uğraşıyoruz. ankarayada ulaşamıyoruz. yardım lütfen
hocam büy olarak okul müdürünüzün ilgili ösym birimince (bizimki üsküdar 'a bağlı) sisteme kaydedilmesi lazım .Bunu da tlf yerine müdürünüzün bilgilerini ilgili kuruma faxla bildirmeniz gerekiyor.
müdürün adı,kimlik numarası,okulun mail adresi

kolay gelsin yarın son

Merhaba arkadaşlar ösym otomasyonuna kullanıcı adı şifre ile şimdi girilmiyor.acaba ne gibi sorun olabilir.

bil_teknik' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ösym otomasyonuna kullanıcı adı şifre ile şimdi girilmiyor.acaba ne gibi sorun olabilir.
aynı sorun bizde de var sabah giriyorduk şimdi kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı veriyor

Arkadaşlar boşuna kasmayın kul adı ve şifre hatalı uyarısı genel bir hata gibi görünüyor. Gelişme kaydeden varsa bizi bilgilendirsin lütfen

Geri