(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Kaldırma işlemi için kurulum flaşını tahtaya takıyoruz. Kaldırma ekranının otomatik gelmesi gerekir diyor. Manuel olarak açtığımızda işlem gerçekleşmiyor. Kaldırma ekranı otomatik gelmiyor. Programı nasıl kaldıracağım

Önce ana programdan kurulum diski oluşturun daha sonra diski tahtaya takıp kurulum exe'sini açın gelen pencereden kaldırma seçeneğini seçin, ana program şifresini girdikten sonra kaldır deyin sayın hocam.

Ana programı kurduğum kasayı açamıyorum.Bir başka bilgisayara aynı ana programı nasıl yüklemeliyim ayrıntılı yazabilir misiniz rica etsem.

Ana programı kurduğum kasayı açamıyorum.Bir başka bilgisayara aynı ana programı nasıl yüklemeliyim ayrıntılı yazabilir misiniz rica etsem.

günaydın arkadaşlar, okulumuzda 18 tane pardus tahta var ikisinin kurulumunda şifre ve e onayından sonra depo . pardus gibisinden error veriyor yarım kalıyor. sudo ekilit komutu çalışmıyor.

bende tahtalarıma kurdum anlatılan ayarları yaparak, sunucu programı tahtaları görmedi deneme sürümünde olduğum için mi acaba

İPhone kullanıcıları apple storeden uygulaları indirsinler. Ayrıca artık web link sayfası çalışmıyor. Tavsiyem tüm öğretmenlere ayrı ayrı link oluşturmak yerine tek kullanıcı ekleyin ve herkeze aynı ayarları tanımlayın . Bu şekilde daha verimli oluyor

Selamlar arkadaşlar,
BTR olarak yeni görevlendirildiğim okula birkaç yıl önce e-kilit kurulmuş ve hala kullanılıyor. Birkaç öğretmene tahtayı açmak flash oluşturmak gerek fakat programın kurulu olduğu bilgisayar idari bilgisayarmış ve geçen yıl format atılmış. Sadece ana program şifresini biliyorlar ve ellerinde tahtaları açabilen flashdisk var. Bu durumda format atmadan bir şey yapılabilir mi?

İPhone kullanıcıları apple storeden uygulaları indirsinler. Ayrıca artık web link sayfası çalışmıyor. Tavsiyem tüm öğretmenlere ayrı ayrı link oluşturmak yerine tek kullanıcı ekleyin ve herkeze aynı ayarları tanımlayın . Bu şekilde daha verimli oluyor
teşekkürler hocam

Geri