İDEAL EĞİTİM-SEN KURULMUŞTUR...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Re: YENİ SENDİKAMIZ KURULMUŞTUR...

sefatetik' Alıntı:
Olumsuz olursa herkes sendikasına başvursun... Dava açsın hangi madde ye göre görev verilmiyorsa .. o maddeyi iptal ettirsin.
8 yılla bir kademe işini de şuan sendika olarak biz takip ediyoruz. Meb ten gerekli cevabı aldık. İş dava ya kaldı... Davayı da açacağız yakında...
hani hamza bey i tanıyordunuz? görüşücem hamza bey ile demiştiniz?

Merhaba arkadaşlar bugün bakanlıktan aradılar insan kaynakları genel müdürlüğünden
Bu konuda bilgi veren kişi ile görüştük yanlışlık olmadığını 16 maddeye göre görüş belirtiklerini söylediler

tel numarasi 0312 413 17 69 aytaç bey
başvurumuzu yiğitek göndermişler ilgili cevabi onlar verecekmiş
Ama açıkçası insan kaynakları aydin ilindeki durumu savunuyor. yanlışlık olduğunu düşünmüyor.

İlgili birim hata yok diyor . Ben müdür yardımcısını örnek gösterdim. Müdür yardımcılarının görevi ders değil idari işlermiş kısacası
O da BTR görevlendirmesinin bile olamayacağını savundu .
Bu iş bire bir görüşme veya dava ile çözülebilir. .
İki yollu kaldı
1. sendikanıza başvurup ilgili maddeye dava açmak
2. BTR görevi almamak . Kurs açmak ...

Hocam benim anlamadigim bu birimden siz birde olumlu cevapmi bekliyordunuz dava icin ne bekleniyor onuda cozmus degilim su an ulasan yazi olmadigi halde millet cabaliyor hak kaybina ugrayan meslektaslar neden duyarsiz

Bakın benim konuştum kişi insan kaynakları genel müdürlüğünde en son kademedeki adam
durumu anlatığında o da haklısın dedi. Bende o gün için olumlu cevap bekliyorum dedim.
Ama bugün konuştuğumuz mevzuat ile ilgili kişi ise kendisinin haklı olduğunu düşünüyor . Ben gene görüşün hatalı olduğunu savundum
örnek verdim. O da hala kendi tezini savununca yapacak bir şey yok dedim.
Sendika olarak yaptığımız başvuruda YİĞİTEK gönderilmiş bakalım ne diyecekler ...

Bu sendikayı kurduğumuzda bir sürü laf söyleyenler . Şimdi diyorum sendikalarınıza başvurun savunsunlar

sendika olarak mahkemeye vermeyi düşünüyor musunuz?

Sendika olarak yapabileceğimiz resmi başvuru yapmak konuyu takip etmek mahkeme konusunda ise hocam bizim konuyu mahkemeye taşımamız için bir üyemizin mağdur olması gerekiyor. Ben ve diğer bilişimci üye arkadaşlarımız BTR görevi yapmıyoruz derslere giriyoruz.
bu duruma ama malum ders yükünün az olması nedeni ile çoğu arkadaşımız mecbur kalıyor.
2010 yıllından beri hep mağduriyet yaşayan branş ne yazık ki bizim branş . Bu durumlar gösteriyor ki olmaya da devam edeceğiz .
Ben yinede durumu açığa kavuşturmak ve çözüm bulmak adına MEB gerekli yazışmaları ilk önce ben yaptım. Haa imkan olsa ankaraya gidip
bizat bire bir görüşme yapardım. Ama malum daha o kadar üyemiz olmadı her şey ekonomik biliyorsunuz ....
Üye olduğunuz sendika varsa müracaat edin.

8 mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Ekli dosyalar

• 8 mart afis.jpg
    8 mart afis.jpg
    88.5 KB · Görüntüleme: 786

Merhaba arkadaşlar

Ekli dosyalar

• 18-mart.jpg
    18-mart.jpg
    53.9 KB · Görüntüleme: 825

merhaba arkadaşlar
EBAADMİN şifresi lazım bana
faz2 windows 8.1 yüklü akıllı tahtalara
sefam24@mynet.com

gönderebilir mi şimdiden teşekkürler....

sefatetik' Alıntı:
merhaba arkadaşlar
sefam24@mynet.com

hocam şu nokta koyarak sayfanı yukarı taşıma hevesini anlıyorum da sözde eba şifresi talebini sendika yazısı altından istemek nedir, PES :!: insanın üye olacağı varsa da itiyorsunuz yani bu tür davranışlarla :-1:

mesut_steel' Alıntı:
sefatetik' Alıntı:
merhaba arkadaşlar
sefam24@mynet.com

hocam şu nokta koyarak sayfanı yukarı taşıma hevesini anlıyorum da sözde eba şifresi talebini sendika yazısı altından istemek nedir, PES :!: insanın üye olacağı varsa da itiyorsunuz yani bu tür davranışlarla :-1:
katılıyorum mesutcum :)

ben bu başlığı sadece sendikaya üyelik için açmadım sayın hocalarım.
Duyuru ve isteklerimi tek başlıktan yapmak için.
Üyelik noktasında 32 adet sendika var istediğinize üye olabilir veya ayrılabilirsiniz.
Nokta meselesine gelince bazen bir afiş bazen bir nokta çok şey anlatır anlayana ...

Acil lazım oldu Sağ olsun bir arkadaşımız yollamış .
bugün sistemi tamamladılar bir program yüklememiz gerekiyordu.
Ama bazı arkadaşlarımız konuyu yine farklı nokta ya taşımışlar...

sefatetik' Alıntı:
ben bu başlığı sadece sendikaya üyelik için açmadım sayın hocalarım.
Duyuru ve isteklerimi tek başlıktan yapmak için.
Üyelik noktasında 32 adet sendika var istediğinize üye olabilir veya ayrılabilirsiniz.
Nokta meselesine gelince bazen bir afiş bazen bir nokta çok şey anlatır anlayana ...

sen nokta ile anlatmaya devam et hocam, anlıyoruz biz sebebini, afişten etkili oluyor gerçekten :+1:

Ben diğer başlığa baktım bir yazı filan gelecekmiş deniyor. ne yazısı arkadaşlar nerden ne gelecek söyleyin açıklığa kavuşturalım
nitekim binlerce kişi umutlanıyor. bazı söylentilere

Bir gün insan virgülü kaybetti; o zaman zor ve uzun cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı...CÜMLELER BASİTLEŞİNCE DÜŞÜNCELERİ DE BASİTLEŞTİ..
Sonra ünlem işaretini kaybetti; alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. ARTIK NE BİR ŞEYE KIZIYOR, NE BİR ŞEYE SEVİNİYORDU. HİÇ BİR ŞEY ONDA EN UFAK BİR HEYECAN UYANDIRMIYORDU...
Bir süre sonra da soru işaretini kaybetti ve artık soru sormaz oldu. HİÇ BİR ŞEY ONU İLGİLENDİRMİYORDU; NE EVREN NE DÜNYA, NE DE KENDİ APARTMANI UMRUNDAYDI...
Bir kaç yıl sonra iki nokta nokta üst üste işaretini kaybetti ve OLAYLARIN NEDENLERİNİ BAŞKALARINA AÇIKLAMAKTAN VAZGEÇTİ...
Ömrünün sonuna doğru elinde yalnızca tırnak işareti kaldı. Kendine özgü tek düşüncesi yoktu. Yalnız başkalarının düşüncelerini aktarıyordu. DÜŞÜNCEYİ UNUTTU VE BÖYLECE SON NOKTAYA ULAŞTI....

Konu noktadan açılmışken . Bu hikaye iyi gider...

Regaip kandiliniz Mübarek Olsun.

Ekli dosyalar

• regaibkandili.jpg
    regaibkandili.jpg
    47.3 KB · Görüntüleme: 596
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri