İstanbul Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı başladı

Kodla Büyü
İlden bugün 4 ten sonra açıklanacağı ile ilgili bir haber var. Yarında iptal ettirmek isteyenler olursa diye 1 gün süre olacak sanırım. Paylaşmak istedim. Şimdiden herkes için hayırlısı olsun.

jetcool' Alıntı:
Neden yapmasınlar hocam.yani şuanda 150 kişi md.yrd den md.bş.oldu onların yeri boş olacak.yarım dönem(eğer ilk atama ocakta olursa) eksik personelle çalışırlarmı sizce.görevlendirme olayı da bitti diye biliyorum.

Mayıs ayında zaten yerdeğiştirme işlemleri var. Ağustos da rotasyon. En erken Eylül de yapılır. Ancak yönetmelik Ocak-Şubat dediğinden beklerler. Bir çok okul 4-5 eksikle çalıştı, o kadar açık olacağını sanmıyorum artık.

Yarım saat içinde Başmuavinlik için nihai sonuçlar açıklanacak. Bir problem olmaz ise de bugün saat 16.00 dan sonra muavinlikler açıklanacak.

Ellerine yüzlerine bulaştırdılar resmen. Bazı forumlar da il mem ve komisyondakiler için ağır yazılar okuyorum. Eğer yarın açıklanmazsa veya açıklandıktan sonra hatalar ortaya çıkarsa o ağır sözler söyleyen topluluğun başındakilerden biri de ben olmak isterim. Gözümü yumup ağzıma geleni söylerim. Ayıp yani, insan bir açıklama koyar en azından da insanları bu kadar germez.

rodya' Alıntı:
nezaman açıklanacağına dair duyum alan yok mu
duyumu olanada yalan söylüyolar ben gittim şahsen komisyondakilerle görüştüm geçen hafta cuma açıklıyacaklardı olmazsa pazartesi dediler daha açıklıyacaklar çay içmeye devam etsinler.

Çarşamba günü görüştüğüm bir yetkili Perşembe yetiştirmek için çalışıyoruz demişti. Dün bilgisayardaki problemden dolayı yetişmediğini söylediler. Bugün 17.00 gibi açıklayacaklarmış. Güvenim olmasa da umudum var. :) Atama soncuna göre Endüstri Meslek Liselerine atanan arkadaşlar bana ulaşırsa memnun olurum. Hayırlısı olsun herkes için.

fantan' Alıntı:
alperen38' Alıntı:
istanbul mebe bağlanmıyor demekki çalışıyorlar.

Bi pdf dosyası ekleyecekler hocam :) Sitede büyük bir çalışma gerekmiyor :)
Asıl sıkıntı o pdf dosyasını oluşturmakta. Çok hassas çalışmaları gerekiyor , demek ki hala bitiremediler :puhaha: :puhaha: .

fahrican' Alıntı:
fantan' Alıntı:
alperen38' Alıntı:
istanbul mebe bağlanmıyor demekki çalışıyorlar.

Bi pdf dosyası ekleyecekler hocam Sitede büyük bir çalışma gerekmiyor
Asıl sıkıntı o pdf dosyasını oluşturmakta. Çok hassas çalışmaları gerekiyor , demek ki hala bitiremediler :puhaha: .

Çok hassas bir çalışma lazım, itirazlara kapı aralanmasın :) Eskiden olsa iş kolaydı, sınav çıktı, internet çıktı, puanlar bilinir oldu, mertlik bozuldu :)

her zaman dalavere olur bilgisayarda bile olur yoksa bu kadar beklememeleri gerekiyor. ben böyle anlıyorum...

Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi-- Diğer atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Benim ilk tercihimdi.

İlk tercih. Henza Akın Çolakoğlu Lisesi.

Atanan arkadaşlara hayırlı olsun...

herkese hayırlı olsun. herşey gönlünüzce olsun
soruma cevap yazana şimdiden teşekkürler:)
ben tek tercih yapmıştım şişli Kurtuluş lisesi 71.72 puanım. norm 0 mış meğer ben sonradan farkettim ama iptal edilmedi tercihim. şimdi sonuçlarda da 71.72 ile başkası atanmış aynı puanla ya. normdan mı bu iş ? bir bilen var mı?

Hocam aynı puan durumda bazı kıstaslar öncelik olarak alınıyor. Yüksek lisans gibi... O sebepten dolayıdır.

Geri