İzleyin Okan Bayülgen TWITLERİMİZi OKUDU! tv8

Kodla Büyü

sarı_sarı

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Okan Bayülgenin bu geceki programı atanamayan öğretmnlrle ilgili. Program formatında Bayülgen ekranından sürekli twitterı takip ediyor gelen mesajları okuyor vs. Ben programla ilgili twitterdan http://www.twitter.com/okanbayulgen 'e twitleri yağdırmaya başladım #BilisimdeGelecekVar tagıyla birlikte.
Derslerimizin kaldırıldığını ve atanamadığımız gibi atananların da norm fazlası durumuna düştüğünü filan yazıyorum konuya bağlantılı olarak.
Fatih Projesi de popüler zaten, lütfen dikkat çekici şekilde programa mesajlar atarak damgamızı vuralım, eylemimizden haberdar da edebiliriz.
Lütfen şu twitter olayını etkili kullanalım artık, atanamayan öğretmenler çok iyi kullanmaya başladılar tüm ünlülerden destek alıyorlar hatta Cem Davranın ödül alırkenki konuşması bile bu sayede oldu belli bir farkındalık yarattılar. Eylem sloganlarımız çok yaratıcı ve dikkat çekici, hadi twitlemeye :!:

Re: Bu geceki programa damgamızı vuralım!

sarı_sarı' Alıntı:
Arkadaşlar Okan Bayülgenin bu geceki programı atanamayan öğretmnlrle ilgili. Program formatında Bayülgen ekranından sürekli twitterı takip ediyor gelen mesajları okuyor vs. Ben programla ilgili twitterdan http://www.twitter.com/okanbayulgen 'e twitleri yağdırmaya başladım #BilisimdeGelecekVar tagıyla birlikte.
Derslerimizin kaldırıldığını ve atanamadığımız gibi atananların da norm fazlası durumuna düştüğünü filan yazıyorum konuya bağlantılı olarak.
Fatih Projesi de popüler zaten, lütfen dikkat çekici şekilde programa mesajlar atarak damgamızı vuralım, eylemimizden haberdar da edebiliriz.
Lütfen şu twitter olayını etkili kullanalım artık, atanamayan öğretmenler çok iyi kullanmaya başladılar tüm ünlülerden destek alıyorlar hatta Cem Davranın ödül alırkenki konuşması bile bu sayede oldu belli bir farkındalık yarattılar. Eylem sloganlarımız çok yaratıcı ve dikkat çekici, hadi twitlemeye :!:

:+1:

hey sen... mfk burdasın :roll: nasıl mutlu oldum!

Okan Bayülgen'e sorunlarımızı duyurabilir isek kesinlikle bizimle ilgili bir program yapacaktır. Bu sene zaten haftada 5 gün program yapıyor. Kesin birini bize ayırır :) Daha ne istiyoruz. Twitter üyesi olmayanlar da sırf bunun için bile üye olmalı.

Benim derdim yok filan deyip görmezden gelmesin kimse. Bugün size doıkunmayan yılan elbet birgün sizi de sokar :)

ben hep yanınızdaydım. Ama artık eskisi gibi oynamıyorum.

mfk' Alıntı:

En azından arada sırada iki kelime sohbet edebileceğimiz bir platforma gel yahu :D

Ekli dosyalar

• twitokan.jpg
    twitokan.jpg
    65.9 KB · Görüntüleme: 3,142

sarı_sarı' Alıntı:
omd' Alıntı:
mfk' Alıntı:

En azından arada sırada iki kelime sohbet edebileceğimiz bir platforma gel yahu :D

mfk senin gibi davamızda ateşli bir arkadaşımızı oyunda görmemek acı!

@mfk yoldaşa psikolojik baskı yapalım haklı mücadelemize geri dönsün :D

şakacılar.. şaka yapıyorsunuz değil mi :verymad:

Hani eylem, hani şikayet hani hani :?:

okan bayülgenin programı bulunmaz fırsat inşallah twitter da göndereceğimiz mesajlar sayesinde bir kısım zümreye ulaşmayı başarabiliriz

Anketi doldurun arkadaşlar. Atanamayan arkadaşlara da destek olalım. Twitter dan yüklenmeye devam.

şu başlığı "Okan bayülgen bizden bahsediyor!" diye değiştirelim dikkat çeksin :)

Re: Okan Bayülgen bizden bahsediyor! tv8

Biraz bastırsak biz bu adama bizim için ayrı program bile yaptırırız biraz çeksek ilgisini, hadi o güzel sloganlarınızı twitleyin bayülgene

kala kala okana mı kaldık yahuu 8)

Sene 1923 "Paşam vekil maaşlarını düzenleyeceğiz ne kadar verelim?" Mustafa Kemal Atatürk: "Öğretmen maaşlarını geçmesin."

bu bilişimcilerden iş çıkmaz ya 2 twit atacaz altı üstü.

only61' Alıntı:
kala kala okana mı kaldık yahuu 8)
birinin böyle bişiy yazacağını biliyordum, talihli sen oldun!

dün geceki programını izlememişsin belli ki ve belli ki eylemlerimizi ne için yapıyoruz hiç bi fikrin yok!

Nasıl heveslisin sen ama herkes okuyor sadece. İşte bütün mesele bu.

okuyoruz, mail atıyoruz, yorum yapıyoruz ancak dönüp burada rapor vermememiz yapmadığımız anlamına gelmiyor. şahsen ben okuduğum etkinliklere katılıyorum ama geri dönüp "ben yaptım" diye yazmıyorum. Umarım herkes elinden geleni yapıyordur.

mfk içimden sadece okuyanlara ettiğim küfürleri&bedduaları bir bilsen :verymad:
(sadece okuyanlar topunuz normsuz kalın inşallah!!!!)

zannaz' Alıntı:
okuyoruz, mail atıyoruz, yorum yapıyoruz ancak dönüp burada rapor vermememiz yapmadığımız anlamına gelmiyor. şahsen ben okuduğum etkinliklere katılıyorum ama geri dönüp "ben yaptım" diye yazmıyorum. Umarım herkes elinden geleni yapıyordur.
savunma yapmanıza gerek yok ki hocam
bi şekilde dikkat çekelim medyada diye uğraşmıyor muyuz ? bazen bi dönüt de verilmeli ama değil mi?

Arkadaşlar bukadar alçalmanın bir manası yok. Bu mesele Ok... soytarı ile hallocak ise hiç olmasın daha iyi.
Laubaliliğe karşı en çok mücadele eden bir zümreyiz.

Şerefi ve edebi olan bir camiayız.

Geri