İzleyin Okan Bayülgen TWITLERİMİZi OKUDU! tv8

Kodla Büyü
Re: Okan Bayülgen bizden bahsediyor! tv8

Bizden bahsetmeyecekler. Konu atama bekleyen öğretmenler. Siz atandığınıza şükredin diyeceklerdir. Bakanın biri demiştiya körsün seni işe aldık daha ne istiyorsun!

hasari' Alıntı:
Bizden bahsetmeyecekler. Konu atama bekleyen öğretmenler. Siz atandığınıza şükredin diyeceklerdir. Bakanın biri demiştiya körsün seni işe aldık daha ne istiyorsun!
orası öyle de ilk etapta bir farkındalık yaratalım ki, diğer günlerde de yazarsak benzer bir program fatih projesi vs. ile ilgili yaparlar belki.. üff.. umut dünyası :!:

Re: Okan Bayülgen bizden de bahsetse bir programında! tv8

Hacı senin psikoloji püf... :D

joombal' Alıntı:
Arkadaşlar bukadar alçalmanın bir manası yok. Bu mesele Ok... soytarı ile hallocak ise hiç olmasın daha iyi.
Laubaliliğe karşı en çok mücadele eden bir zümreyiz.

Şerefi ve edebi olan bir camiayız.

arkadaşım önyargıyla bakıyorsun, dün geceki programı netten izle, şimdikini de.. eminim farkı farkedeceksin!
Biz hakkımızı arayamayan bir zümreyiz!!!

sarı_sarı' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Hacı senin psikoloji püf... :D
çok mu belli oluyo hacı? tavsiye edebileceğin bir psikoterapist var mı?

Sakin ol. Güzel bir uyku çek yarın zihinde kalk. Pragram bizden bahsedecek gibi değil. :sleep:

o olmaz bu olmaz.. tek tek yanımıza gelsinler öle anlatalım derdimizi!!

Nihayet bilişim öğretmenlerinden bahsettiler..

Aha bahsediyor. :D

başardık!!!! okundu twitlerimiz, benim yazdıklarım okundu... YAPABİLİRİZ ARKADAŞLAR BAŞARDIK İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

İngilizce öğretmenliğini araya sıkıştıran şahısın acelesi neydi acaba? Tam bilişimden bahsederken. Tabletler faydalı olacakmış ama onu öğretecek öğretmen yokmuş. Öğretmen alınsa nerede öğretecek efendi? Ders mi kaldı tableti öğretecek?

Re: Okan Bayülgen TWITLERİMİZ OKUNDU! tv8

Tebrikler, bizimkiler arada kaynadı. :(

Arkadaşlar ben günlük 1000 twit limitini aşdığım için yazamıyorum artık, twitlerimiz okundu bizden söz ettiler bir kaç cümle de olsa oraki konuklar her biri bir şey söyledi bizle ilgili, modemi sıfırlıyorum ama olmuyor 2 kez limiti aştım modemi resetleyince olmuştu şimdi olmuyo... hadi bakın dikkat çekebiliyoeuz iş te buuuuuuuu

eyleme inanmayanlar utansınlar ataması yapılmayan öğretmenlerin söylediklerinden....Çünkü devletin insanları dinleyebeileceği bir platform yok..TEk çaremiz EYLEMMMMMMMMMM....En azından BİZ BİRŞEY YAPTIK DİYEBELİECEĞİZ...Ner de 10 000 Bilişim öğretmeni bir araya gelip EYLEM yapsa..!!!yer yerinden oynar ama...

sarı_sarı' Alıntı:
Arkadaşlar ben günlük 1000 twit limitini aşdığım için yazamıyorum artık, twitlerimiz okundu bizden söz ettiler bir kaç cümle de olsa oraki konuklar her biri bir şey söyledi bizle ilgili, modemi sıfırlıyorum ama olmuyor 2 kez limiti aştım modemi resetleyince olmuştu şimdi olmuyo... hadi bakın dikkat çekebiliyoeuz iş te buuuuuuuu
Sana ikinci hat lazım. Ben kaçtım iyi geceler arkadaşlar.

:alkis: Bravo arkadaşlar başarılı bir çalışma oldu ... Oradaki katılımcılar da bahsetti, durumun farkındalar :++:

çok da güzel konuşulmuş. Daha fazla olmazdı zaten.

Maillerle okana bastırsak mı bi programda bize yapsa.. neyse ben de çok yorgunum, twitleyen herkese çok teşekkürler, elleriniz kollarınız dert görmesin!
Bazı bilişimciler sayesinde BİLİŞİMDE GELECEK VAR u m u t l u y u m!

not: hasari hocam twitterdaki messages e bakmayı ihmal etmeyesin !

pinarsan83' Alıntı:
:| hahay okundu twitim
:+1: :) güzel bi gece oldu.. onca yorgunluğun ardından yatmayı düşünürken 2 saat de twitt nöbeti ..

İngilizcecileri araya katan arkadaş, tam gün yüzüne çıkacakken paçamızdan çekti kuyuya.

joombal' Alıntı:
Arkadaşlar bukadar alçalmanın bir manası yok. Bu mesele Ok... soytarı ile hallocak ise hiç olmasın daha iyi.

Okanla olacaksa olmasın demek nasıl bir anlayıstır hocam. Asıl sizin sorununuz çözülecekse hiç çözümesin. Laubaliliğe karşı mücadele falanda etmiyoruz. Hiç birimiz despot değiliz.

Ayrıca medya ile sesimizi duyurmak alçalmaksa hepimiz alçağız siz çok yükseklerdesiniz. Herhalde o yüzden biraz üşütmüşsünüz. Rakım farkından...

Saygılar...

technolog' Alıntı:
joombal' Alıntı:

Okanla olacaksa olmasın demek nasıl bir anlayıstır hocam. Asıl sizin sorununuz çözülecekse hiç çözümesin. Laubaliliğe karşı mücadele falanda etmiyoruz. Hiç birimiz despot değiliz.

Ayrıca medya ile sesimizi duyurmak alçalmaksa hepimiz alçağız siz çok yükseklerdesiniz. Herhalde o yüzden biraz üşütmüşsünüz. Rakım farkından...

Saygılar...

technolog hocam teşekkürler :alkis:

yok okanla olmaz yok twitter la olmaz yok eylem tek çare.

arkadaşlar her yolu denemeyeceksek ne anlamı var, derdimizi kimse bilmeyecekse ne anlamı var. bunlar niye eylem yapıyo ki der geçer millet.
lütfen burnu havada olmayalım. derslerimiz elimizden alındı daha ne olsun? daha ne olacak? işten çıkarılmayı mı bekleyeceksiniz?
her türlü yoldan sesimizi duyurmaya çalışmalı sorunlarımızdan daha çok insanın haberi olmasını sağlamalıyız. velilerin bile dersin kaldırıldığından haberi yok.

@sarı_sarı
#bilisimdegelecekvar tagı ilk kez ulaştı bir programa. umarım devamı gelir. :)

Geri