İzleyin Okan Bayülgen TWITLERİMİZi OKUDU! tv8

Kodla Büyü
evet arkadaşalr güzel olmuş yeni gördüm başlığı emeği geçen herkese teşekkürler :alkis: :++:

kendi adıma rica ederim :)
25 Kasımda da Okan Bayülgen öğretmenleri ağırlayacakmış, o programa daha sıkı çalışalım, ne dersiniz?

sarı_sarı' Alıntı:
o programa bizden biri katılsın atanmamış olanlardan biri

Özellikle fatih projesinde tabletlerdeki sorunu cozecek formatörler yerine sorunu ortadan kaldıracak bilgisayar ogretmenlerini, bilgisayar derslerine soksalar kadroda acılır. Sorunumuzda kalmaz.

Re: Okan Bayülgen bizden bahsediyor! tv8

technolog' Alıntı:
joombal' Alıntı:
Arkadaşlar bukadar alçalmanın bir manası yok. Bu mesele Ok... soytarı ile hallocak ise hiç olmasın daha iyi.
Laubaliliğe karşı en çok mücadele eden bir zümreyiz.

Şerefi ve edebi olan bir camiayız.

Okanla olacaksa olmasın demek nasıl bir anlayıstır hocam. Asıl sizin sorununuz çözülecekse hiç çözümesin. Laubaliliğe karşı mücadele falanda etmiyoruz. Hiç birimiz despot değiliz.

Ayrıca medya ile sesimizi duyurmak alçalmaksa hepimiz alçağız siz çok yükseklerdesiniz. Herhalde o yüzden biraz üşütmüşsünüz. Rakım farkından...

Saygılar...

Sizin anlayışınız bu mu? Yazımdan bu manayımı çıkardınız. Hakkaten öyleyse yapacak bir şey yok.

Afferin size çok mühim bir iş başardınız... Devam edin.

omd' Alıntı:
Sen daha iyisini yapta öğrensinler hocam.

Maksat sesimizi ve haklı olduğumuz durumu duyurmak mı? Evet
Medya bu iş için en Etkili yöntem mi? Evet. Buna da katılıyorum.
Ancak bu meseleyi neden soytarılarla yapıyorsunuz. Meselemiz ciddimi? O zaman neden gayrı ciddi bir şahıs ve gayrı ciddi bir program.
Tek sorum bu. Yalnızca dışarıdan bakan biri olarak öneride bulundum.

@technolog gibi kudururcasına hakaret etmenin bir manası yok. Neden böyle yaptı anlamadım.

Programı izlemediniz sanırım, atanamayan öğretmenlerin sorunlarının konu alındığı bir programdı. Bir şarlatanlık yada soytarılık yoktu. Okan Bayülgen'in ilk çıktığı yılları hatırlıyorsunuz bence. Kanal D'deki son yılında oldukça iyi programlar yapıyordu, TV8'de de aynı çizgide devam ediyor.

Soytarının ciddi prgram yapması Banu Alkanın dinî prgram yapması gibi birşey.

Neyse. İnşallah gönlünüze göre olur.

Yineliyorum madem bizim uğraşlarımız bir soytarıya dönük, sonuç getirmez diyorsunuz, buyrun daha iyisini yapın da öğrenelim.

joombal' Alıntı:
Soytarının ciddi prgram yapması Banu Alkanın dinî prgram yapması gibi birşey.

Neyse. İnşallah gönlünüze göre olur.

sen kimsin ya? bir halttan anlamadığını belli etme burda!!
izlesen bile yorumlayamazsın o kaliteli programı sen.. format değişik diyoruz, 5 gece program var 5 i de ayrı formatta..

git işine benim konularıma yazma böyle mantıksız yazacaksan!

Bu forumda bir çok Bilişimci kafa olarak bilişimci değil...
Bence Tarih filan okusalar daha mantıklı iş yapmış olurlardı..
Sosyal medyadan habersiz..Dünyadan habersiz..
Hala twitterin ne işe yaradığını anlamayanlar dolu aramızda..
Sosyal medyanın gücünü anlamadıysanız Kuzey Afrikaya.. bakın sınırlarımıza bakın..
Hala ergenler gibi facebookta takılın siz...

Bir ara inci sözlük tartışması çıkmıştı forumda..

inci sözlük bu ülkede bir bilişim devrimidir..
Bilişim sadece sizin o lab lardan ibaret değildir..

Dar kafalarla bişey değişmeyecek değil..değişecek ama o dar kafalar gelecekte olmayacak..

Dünyaya gözünüz açın...yeni çıkan şarkılar..spor dünyasıya sanatçılarla siyasetçilerle dünya aklınıza gelecek tüm herkesle muhatap eden

twittera girin...bilişimciye yakışırmı yaa bu nedir demek..5 sene sonra herkes orda olacak siz geç kalmış olacaksınız..

Ne bilim CEBIT'e gidin..bilişimci olan herşeyi değiştirebileceğine inanmalı..

başta kendisi...

zihniyetiniz değiştirmeden adınız bilişimci olur ama ruhunuz asla..

Bana sövebilirsiniz...

hah yaa eylemle olmaz twitle olmaz,soytarıyla olmaz,,Neyle olacaklarına inanıyorsa bu kişiler bişeyler yapsın da olabilecekleri görelim artık...

monaheart' Alıntı:
Bu forumda bir çok Bilişimci kafa olarak bilişimci değil...
Bence Tarih filan okusalar daha mantıklı iş yapmış olurlardı..
Sosyal medyadan habersiz..Dünyadan habersiz..
Hala twitterin ne işe yaradığını anlamayanlar dolu aramızda..
Sosyal medyanın gücünü anlamadıysanız Kuzey Afrikaya.. bakın sınırlarımıza bakın..
Hala ergenler gibi facebookta takılın siz...

Bir ara inci sözlük tartışması çıkmıştı forumda..

inci sözlük bu ülkede bir bilişim devrimidir..
Bilişim sadece sizin o lab lardan ibaret değildir..

Dar kafalarla bişey değişmeyecek değil..değişecek ama o dar kafalar gelecekte olmayacak..

Dünyaya gözünüz açın...yeni çıkan şarkılar..spor dünyasıya sanatçılarla siyasetçilerle dünya aklınıza gelecek tüm herkesle muhatap eden

twittera girin...bilişimciye yakışırmı yaa bu nedir demek..5 sene sonra herkes orda olacak siz geç kalmış olacaksınız..

Ne bilim CEBIT'e gidin..bilişimci olan herşeyi değiştirebileceğine inanmalı..

başta kendisi...

zihniyetiniz değiştirmeden adınız bilişimci olur ama ruhunuz asla..

Bana sövebilirsiniz...

ne sövmesi hocam kelimelerinize sağlık :alkis:

SOSYAL MEDYA NE İŞE YARAR?
etkinliklerimiz-ve-eylemlerimiz-f263/sosyal-medya-ne-ise-yarar-t72011.html
"web2.0 uygulamaları & Sosyal Medya & Twitter ne işe yarar?" sorgusu taşıyanlar http://twitter.com/#!/search?q=%23Van adresine girip #Van hashtaginde yazılanları, etki ve sonuçlarını incelesinler!!!...

Geri