Şu güzel ortamı bozmak isteyenler buyrun adresim

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Forum yönetimine, üyelere, işine gelmeyen başlıklara, mesajlara küfürlerle hakaretlerle cevap veren üyeler adresim Trabzon Şalpazarı Ögretmenevidir.

Forum formatımıza uymayan her başlık konu uyarılmadan silinecektir. tartışan ve tartışma çıkaran kişiler uyarılmadan yasaklanacaktır.

Artık ya biz bu işi bildigimiz gibi yaparız ya da bırakırız.

iyi forumlar

the_korsan' Alıntı:
Forum yönetimine, üyelere, işine gelmeyen başlıklara, mesajlara küfürlerle hakaretlerle cevap veren üyeler adresim Trabzon Şalpazarı Ögretmenevidir.

Forum formatımıza uymayan her başlık konu uyarılmadan silinecektir. tartışan ve tartışma çıkaran kişiler uyarılmadan yasaklanacaktır.

iyi forumlar

:+1: +1

Öğretmenevinde mi kalıyosunuz hocam :shock: görev yeriniz mi hayır gelecek olanlar ona göre gelsinler :))

the_korsan' Alıntı:

iyi forumlar

:alkis: :alkis: :alkis:

yok hocam ben kendime özel bir site kurdum orada ediyorum :)
hocam bu aftan sonra meb için kendimi sıkı tutuyorum ağzımdan en çok beddua çıkmıştır..
allah kabul etsin amin..
küfüre hayır..

Forum kuralları madde 6 der ki,

6. Forumlara, ard arda birden fazla mesaj göndermek (flood yapmak), boş mesaj sadece smile göndermek, konuyla alakası olmayan mesajlar göndermek, belli bir amacı olmayan mesajlar göndermek, konuyu üste çıkarmaya çalışmak, sürekli teşekkür etmek yasaktır . Bu mesajları gönderen kişilerin mesajları uyarılmaksızın silinecektir. Eğer bu davranışlarında ısrar ederlerse kişi yasaklanacaktır. Özellikle yönetim teşekkür konusunda daha hassas davranacak arka arkaya 4 ve üzeri teşekkür eden üye uyarılmaksızın yönetici tarafından yasaklanabilecektir.

Siz önce bu konudakilerden başlayın isterseniz, sadece smile göndererek mesaj atmayı alışkanlık haline getirmiş kişiler var hatta bu konuda mesajı da var onlardan bir tanesinin

hocalar sizi desteklemek için güya mesaj atıyor ama daha kuralları okumamışlar

olması gerekn geçte olsa oluyor adelet kördür topaldır ama mutlaka hedefine ulaşır diye boşuna dememişler. :+1:

the_korsan' Alıntı:
iyi forumlar
hocam
olmamış dicem ama sizde haklısınız.hele ondan sonrasında tam haklısınız. :++: :tr:

Yapılan terbiyesizliği yönetici arkadaşlardan şimdi öğrendim. Eğer o arkadaşların bir derdi var ise bizimde adresimiz açıktır buyursun gelsin kendileriyle görüşelim.
Burada tek derdi daha iyi bir forum olan yönetici arkadaşımıza yapılan bu hareketi kınıyorum. :x

Sanırım olaylar büyümüş.
Tam olarak neden bilmiyorum ama tartışmalar artık çok çok artmaya başlamıştı.
Öğretmen olacağız bir de.

Nasıl bir mallıktır bu, çekemedikleiri nedir anlayabilmiş değilim. insanlar birşeylerin paylaşılmasından nasıl rahatsız olurlar!!
haddini bilmeyeni atın hocam, uyarmanız bile gereksiz bu şekilde..

yapılan durumu bilmiyorum ama burası online sanal bir sistem olduğundan kimin gerçek anlamda öğretmen yada iyi niyetli olduğunu bilemiyoruz.bunun için ya üye olma şartlarında bazı kısıtlamalar yapılacak yada daha sert bir kurallar konulacak, uymayanlar atılacak.site yöneticileri daha iyi bilir.bilgisayarbilisim sitesi artık kamu malı olmuş diyebiliriz.yani hepimizin ve bizim olduğuna göre site içersinde herşeyimizle daha seviyeli olmalıyoz.teşekkürler...

Kurallara uymayanı hele hele hakaret edeni öğretmen forumunda tutmayın.Ben yaparsam beni de atın.Kural öğreten insanlar kuralları anlamak ve uymakta sıkıntı duymamaları gerekiyor.

BBNET üyeleir oarak sonuna akdar arkandayız hocam.... Burası küfrün adresi değil burası sevginin saygının ve hoşgörünün dostluğun arkadaşlığın üzel temennilerin adresi. Aramızdaki bi kaç kanı bozuk çıkıp bu ortamı bozamaz ki bunada izin verilmez bu her kim olursa olsun izin verilmez verilemez.. karaınız çok yerinde bir karar hocamm..

Geri