2011 BBNet EN'leri belli oldu..

Kodla Büyü
Re: BBNet ve ÇizgiTegem beni mutluluktan delirttiniz!

sarı_sarı' Alıntı:
O kadar zor günler geçiriyorum ki... Özel hayatın sıkıntıları, iş yerindeki malum benzer sıkıntılarımız..

"okula kargo geldi hocam size bir paket getirdi" dediler. Bişiy sipariş etmemiştim. Merakla gidip aldım, paket Çizgi Tagem'den. Heyecanla açtım, içinden o muhteşem tornavida, eğitim dvdleri, bbnet kupası ve yeni yıl tebrik kartı çıktı. :)

Şu an dünyanın en mutlu insanı benim!!!
Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun ! Çocuklar gibiyim şu an, abartı gelebilir ama hiç beklenmedik bir anda böyle güzel bir süpriz ve hayatta en diplerdeyken şu an.. o kadar iyi geldi ki..

Çizgi Tagem 'e ve BBNet yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. :alkis:

bir tornavide setim olsa bnede acayip mutlu olurum, şaka yapmıyorum. okulda çok zor oluyo tornavidasızlık :D :D

Biz bişey seçilemedik ama sürprizlere de açığız 8)

ÇİZGİ TAGEM ve BBNET'e göndermiş olduğu bu güzel hediyelerden dolayı teşekkür ederim...

yeni yılda yeni paylaşımlarla devam etmeye.... nice yıllar herkese... 8)

"En" olmanın hali başka. Bakalım 2012 kime ne gösterecek. Herkesi tebrik eder ve herkese mutlu yıllar dilerim.

Tebrik ederim arkadaşlar zaten topu topu 100 150 kişi düzenli yazışıyor bu forumda onlarında bir kısmının böyle hediyelerle ödüllendirilmesi güzel bir şey. Mutlu yıllar.

Hediyelerim az önce elime ulaştı. Diyeceksiniz ki fotoğraf gerekli miydi ?
Bir yıl çalışıp, sürekli dozu artan olumsuzluklara maruz kalırsanız gerçek anlamda sizi mutlu edecek böyle bir kıpırtı olduğunda da çeker fotoğrafını eklersiniz...

Ne söylesem kelamın imali olacak. O yüzden düşünenlere, seçenlere, camiamızı her daim destekleyenlere,...
BilgisayarBilişim Üye ve Yöneticilerine, sürekli yanımızda olan sayın Niyazi Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_6077.jpg
    IMG_6077.jpg
    90.4 KB · Görüntüleme: 2,605
technolog' Alıntı:
omd' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
omd' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

Hepsini geçtim şu kupada gözüm kaldı arkadaş Benim gibi bardak koleksiyoncusu insana da yapılmaz ki bu İsterim bak kupamı ona göre :D

gelir hediyen merak etme omd :mrgreen:
gelmezse senden alırım bak kupayı
Hocam o sana kupa falan vermez haberin olsun

o zaman sen verirsin , bana daha ulaşmadı hediyeler :)

Bu da benim masam hediyelerle birlikte :)

Ekli dosyalar

• PICT2465.jpg
    PICT2465.jpg
    349.7 KB · Görüntüleme: 2,411
emeği geçen herkese çok tskler. kupası tornavida seti özelliklerde eğitim seti muhteşem

tüm EN leri tebrik ediyorum. hediyeler de güzelmiş. ama bi kupa manyağı olarak bayıldım ona. satışa falan çıkarsanız olmaz mı yaaa :roll:

elsin03' Alıntı:
tüm EN leri tebrik ediyorum. hediyeler de güzelmiş. ama bi kupa manyağı olarak bayıldım ona. satışa falan çıkarsanız olmaz mı yaaa :roll:
bende bardak merakı da var. Güzel gördüğüm değişik değişik bardakları, kupaları alırım :D

hediyeler bugün bana ulaştı :)
emeği geçenlere teşekkür ederim

Geri