2011 Wv Jetta 1.2 TSI

Kodla Büyü
satış temsilcisi özellikle kimseye söyleme dedi :D Şaka bir yana ek donanımlarda vardı içinde. Toplamda 5000 lira indirim yaptı uzun uğraşlar sonucu :)

Superb mi bugun aldım. Belli bir süre kullandıktan sonra izlenimleri aktaracağım. Allah herkese nasip etsin. :)

Merhaba Arkadaşlar;

2009 model 1,2 clio 75 bg. aracım var. Clio şehir içinde ortalama 7,8 lt civarları yakıyor (çok) ve performans olarak tabiki yetersiz kalıyor. Jetta 1,2 Tsi 105 bg almayı düşünüyorum ( 5-6 t-yısatmamayı düşünüyorum)l. Yakıt veriler 7,1 lt gösteriyor şehir içinde ve performas olarak hızlanma vs. Clio'ya göre daha iyi verilerde. Sorum şu olacak, Jetta'yı aldığım zaman yakıt olarak ve performans olarak aynı sorunları yaşar mıyım?

Bu arada yılda 5500 km civarlarında yol yaptığımı söyleyebilirim. Dizel almak pek mantıklı gelmediği için 1,2 Jetta'yı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler...

Ben kaçırma derim. Eğer büyük araç gerekmiyorsa İbiza 1.2 TSI 105 bg ya da Fabia 1.2 TSI 105 bg düşünebilirsiniz.

ozkansedef' Alıntı:
satış temsilcisi özellikle kimseye söyleme dedi :D Şaka bir yana ek donanımlarda vardı içinde. Toplamda 5000 lira indirim yaptı uzun uğraşlar sonucu :)
ozkansedef' Alıntı:

evet şaka bi yana ne kadara aldıgını söylesende ona göre biz de davransak,yani ne kadar düşürülüyor bilellim?????

hkapan kareşim senede 5500 km yol yapıyorum diyorsun sonuçta neredeyse hiç kullanmayacağınız bir araç için o kadar para verip sokağa bırakmak bana pek uygun gelmiyo

Aradan uzun bir sure gecti. Jetta 1.2 TSI ile gorusleri tekrar alabilir miyiz? Kullanan, test eden v.s. Jetta 1.2 TSI ile Corolla 1.6 arasında bir kıyaslama yapsak hangisi tercih edersiniz ve neden? Ozellikle 1.2 TSI denemis olanlar performansını nasıl buldular cok merak ediyorum.

Eindoforat' Alıntı:
Aradan uzun bir sure gecti. Jetta 1.2 TSI ile gorusleri tekrar alabilir miyiz? Kullanan, test eden v.s. Jetta 1.2 TSI ile Corolla 1.6 arasında bir kıyaslama yapsak hangisi tercih edersiniz ve neden? Ozellikle 1.2 TSI denemis olanlar performansını nasıl buldular cok merak ediyorum.
hocam ikiside iyi araç tsi kullanmadım ama genel olarak sorunsuzluk ve yedek parça maliyeti düşünerek corolla daha ağır basıyor bence...

Benim surekli gidip geliyorum. Bir gun toyotada karar kılıyorum ertesi gun jetta. Jettanın 1.2 TSI sinin performansından emin olamiyorum ama.

Sayfanın tamamını okumadım ancak İstanbul için söylüyorum şehir içinde o araca 9 lt yaktırırsan öpte başına koy derim. Yol bilgisayarınada güvenme kendin hesapla...

rock' Alıntı:
Sayfanın tamamını okumadım ancak İstanbul için söylüyorum şehir içinde o araca 9 lt yaktırırsan öpte başına koy derim. Yol bilgisayarınada güvenme kendin hesapla...

yakar hocam ben 1.4 tsı 1500 kg lık superb e 9 lt ortalama yaptırdım. 1.2 tsı 1350 kıloluk araca 8 lıtre cok kolay yaktırılır. yeterki sag ayagına hakım olsun kullanan kişi. :)

Geri