2014 Yer Değiştirme Tek Başlık

Kodla Büyü
Merabalar değerli hocalarım. ara tatilde norm fazlasından yer değiştirenler il içi tayin isteyebiliyor mu acaba?

puanım 110 küsür ama tayin isteyemem yönetmelik gereği 2 sene daha var rahat olun :)

Kontenjanlar belli olmadan tahmin etmek zor ama,66 puanla Mersin gelir mi acaba?

il dışına umarım çok okul açılır ve geçen sene gibi ücra yerler açılmaz haksızlık son bulur.

arkadaşlar klavuz henüz yayınlanmadı ama.. yine de iki sorum olacak..
şu an ücretsiz izindeyim ve 2 temmuz'da iznim bitecek. bu şehirde 3 yılı doldurdum. ücretsiz izindeyken il dışı tayin isteyebilir miyim?
bir de eğer isteyemezsem, ücretsiz iznimi bozdurmak için kaç gün önceden dilekçe vermem gerekli? Bir fikri olan var mı??

arkadaşlar okulda 3 yıl süremiz doldurma sartı var ve su kafamda iki soruyu oluşturdu.
1) Bizim okul ilköğretimden ortaokula 20/06/2012 de dönüştürüldü ve mebbiste bu okulda göreve başlama tarihi olarak görünüyor.ben ilk öğretimken 12/09/2011 de bizim okulda göreve başladım. acaba ilkögretim zamanı mı hesaba katılacak yoksa ortaokula başladığı süre mi? mebbiste bu okulda göreve basşlama tarihi 20/06/2012 görünce şoka girdim.
2) bu sene ilk defa btr görevlendirmemizi mebbise işlediler şimdiye kadar yapmıyorlardı (tabletler için oldu) bu görevlendirmeler de o okulda görevden sayılmıyor mu? ben sadece bir gün liseye gidebiliyorum. dersim kendi okulumda cok fazla ama bir gün için görevlendirme kaydı girdiler. eğer görevlendirme o okudla görevden sayılmazsa ne yapabilirim bir fikri olan var mı

not:kendi okulumdan çok sıkıldım kaçış yolu aramaktayım da :(

Şu anda puanım 100 ve Konya istiyorum hayırlısı.Umarım hüsrana uğramayız.

Puan şu anda 142 umarım geçen seneki gibi kötü okullar açılmaz.
İstanbuldan - İzmire gitmeyi düşünüyorum.

benimde 99-100 puan arasında bişeyim olacak inş. Bursa yazıcam. Hayırlısı olsun. uzun yıllardır hakkari sakarya sürünüp duruyorum Bursaya gideriz bu sefer inş.

pergun' Alıntı:
Merabalar değerli hocalarım. ara tatilde norm fazlasından yer değiştirenler il içi tayin isteyebiliyor mu acaba?
Norm fazlası tayinlerde eski görev yeri ve şu an ki kurumunuzda ki süreler toplanır hocam. Yeterli ise tayin isteyebilirsiniz.

başvurumu yaptım ama yazdırma ekranı çıkmadı,sadece kaydet çıktı,nereden yazdıracağız biz bunu yaa
il içi duyurusunun 7.maddesinde başvurular elektronik ortamda alınacaktır yazıyor ama müdürler ve miili eğitim yine kağıt kürek ister mi ki?

idril42' Alıntı:
başvurumu yaptım ama yazdırma ekranı çıkmadı,sadece kaydet çıktı,nereden yazdıracağız biz bunu yaa
il içi duyurusunun 7.maddesinde başvurular elektronik ortamda alınacaktır yazıyor ama müdürler ve miili eğitim yine kağıt kürek ister mi ki?
Benimde aynı oldu. Bütün aşamalar eskisi ile aynı, sadece yazdır çıkmadı. Bizim eski düzen değişti galiba. Ben de ne olur olmaz sayfanın tamamını dosya-yazdır dan çıktı aldım elime. Geçen yıl da bir hoca böyle yapmış sorun çıkmamış.

Bugün öğrendim mudur onaylandıktan sonra yazdir butonu çıkıyor ama daha mudur onay ekrani açılmamış aksama doğru acilacakmis

Geri