2016-2017 BTY Yıllık Plan ve Etkinliklerle Konu Anlatımları

Kodla Büyü
7. sınıf yıllık planlarında son 3 konuda etkinlik açıklaması içeren notlar yazarak linkleri güncelledim. Tekrar indirebilirsiniz.

Arkadaşlar Mustafa Y. hocamızın uyarısıyla 7.1.2 ile 7.1.9 arasındaki materyallerin linklerinde sıkıntı olduğunu saptadım. Bu linkleri tekrar güncelledim. Bilgilerinize...

Paylaşım için teşekkürler. Özellikle materyalleri indirirken reklamları geçmek baya sıkıcı oldu ama hepsini indirmeyi başardım. Tekrar paylaştığınız her şey için teşekkürler...

Tabi hocamın paylaşmasına vesile olan diğer arkadaşlar varsa onlarada teşkekürler...

Ulaş Turan Hocam, bütün linkleri göz atma fırsatın olmuş. İndirmekte problem yaşadığın link veya linkler oldu mu? Varsa bilgi verebilirseniz, düzenleyeyim. Güle güle kullanın hocam.

Hocam emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim.
5. Sınıf konular ve materyaller bölümünde;
2. dönem 8. ve 14. konunun bağlantıları yanlış olmuş sanırım.

Hocam elinize sağlık harika olmuş. Tebrik ederim.
Yalnız hocam yıllık planlar resmi formata uygun deil sanki. Yıllık Planlarda Benim gördüğüm eksiklikler;

Hedeflenen bilgi, beceri ve değerlere ilişkin yeterlikler- İlgili öğrenme alanı-Etkinlikler Yöntem ve teknikler Ders Gereçleri-Belirli gün ve hafta ile ilişkisi

hocam 6. sınıfların ilk konusunun linki yanlış verilmiş. 5.2.17 nin dosyaları çıkıyor :shock:

ellerine sağlık hocam. linklerde gördüğüm bir hata 6.1.12 konusunu indirmek istediğimizde açılan sayfa doğru fakat indir linki yanlış olmuş 5.1.1 dosyasını indiriyor :)
ellerin dert görmesin.

Geri