2016000009 Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu Onayları Geldi

Kodla Büyü
Sınava girip geçer not almak yetiyor mu yoksa tüm aşamaları tamamlamak mı gerekiyor? Açıklayıcı bir bilgi göremedim, kimse de bilmiyor sanırım :eek:

yataylimit' Alıntı:
Sınava girip geçer not almak yetiyor mu yoksa tüm aşamaları tamamlamak mı gerekiyor? Açıklayıcı bir bilgi göremedim, kimse de bilmiyor sanırım :eek:
Hocam tüm asamalari tamamlamadan sınav acılmıyor zaten.

ZeynepAnik' Alıntı:
Bu sınavdan başarısız olunca noluyo?
Basarili olursaniz mebbis hizmetici egitim modulunuze kurs katiliminiz işlenir. Basarili olamazsaniz işlenmez. Baska ne olabilirdi ki?

Sınavı ve kursu tamamlayan arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun sizlere.
Teknoloji destekli ders işleme bölümünden bahsediyor ,
bununla ilgili konu kazanım vs. herhangi birşey yaptınız mı
ve bunu bir yerlere yüklüyor muyuz?

denizlerb' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
Hocam tüm asamalari tamamlamadan sınav acılmıyor zaten.

Hocam bende bazıları %50 de duruyor ama sınavı geçtim. Bir taraftan da tamamlayın diye sms geliyor anlamadım.

Hocam ben tamamlamadan ara ara baktim sinav aktif olmadi. Hepsi bitince tıklanabilir hale geldi.

Ben bu saçmalıklara daha fazla dayanamıycam. 10 dakika sabredebildim. Bir daha da girmem. Soruşturma mı açıyorlar, peşime adam mı takıyorlar ne yaparlarsa yapsınlar. Bu ne Allah'ın belası bi zıkkımdır ya. Bana ekranın ışığı nasıl açılır onu anlatıyor. Hay sizin yapacağınız işe...

Milleti salak yerine koymalarından bıktım bu bakanlıktakilerin. Aynı şeyleri kaç defa daha dinletecekler bize, kaçıncı güncelleme bu...

Yok arkadaş biz olmayız....

Abiler ...29 nolu Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu na kabul edilmisim
Yarın başlıyor anladigim kadariyla videolar çıkacak izleyecez.
biraz bilgi verseniz ne kadar bu videoların uzunluklari sınav zor mu ? Günlük bi kota var mı yoksa hepsini aynı gün izleyip sınava geçilebilir mu
Mesela çocuklar uygulama yaparken açıp izlemem (dikkat edemeden) yeter mi ?

kily' Alıntı:
Abiler ...29 nolu Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu na kabul edilmisim
Yarın başlıyor anladigim kadariyla videolar çıkacak izleyecez.
biraz bilgi verseniz ne kadar bu videoların uzunluklari sınav zor mu ? Günlük bi kota var mı yoksa hepsini aynı gün izleyip sınava geçilebilir mu
Mesela çocuklar uygulama yaparken açıp izlemem (dikkat edemeden) yeter mi ?

hocam videolar süreli olduğundan ilerletmeye kalkmayın daha fazla zamanınız gider
aynı gün bitirebilirsiniz ama genede sürer biraz o size kalmış
sınavıda bitirdiğiniz an videolar aynı gün yapabilirsiniz
forumda galiba vardı sorular ama farklı sorular gelebiliyor yaparsınız zaten
ama bazı sorular karısıyor o yüzden az da olsa dikkatle dinlemenizi tavsiye ederim mantığınızla çözemeyeceğiniz bölümler için

tşk ederim hocam
varmı forumdan benden başka 29 nolu kursta olan? ayrı başlık açmayalım burdan takipleşiriz :?:

kily' Alıntı:
tşk ederim hocam
varmı forumdan benden başka 29 nolu kursta olan? ayrı başlık açmayalım burdan takipleşiriz :?:
ben başladım hocam, 129 video var şu an 89 dayım. sorulara henüz bakmadım umarım sıkıntı olmadan geçeriz

Sorular şunu sorulan sorulara benzer şeyler. Ve sunuda bahsedilmeyen birkaç bişey var. Zor değil. Zaten süre uzun googledan da yardım alırsınız. Zor değil.

Arkadaşlar sınav sorularının cevaplarını gönderebilir misiniz.Böyle birşey doğru olur mu bilmiyorum ama inan zaman açısından çok sıkıntı çekiyorum

2016000029 nolu kursa katılan arkadaşlardan mebbise kursu işlenen var mı?

Geri