2016000009 Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu Onayları Geldi

Kodla Büyü

bosporus17

Site Gezgini
18.01.2016 - 29.01.2016 tarihleri arasında - MERKEZ TEŞKİLATI / BAKANLIK adresinde yapılacak olan,
2016000009 - 4.01.01.02.028 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

NOT : Eğitim faaliyeti http://lms.eba.gov.tr adresi üzerinden kullanıcılara açılacaktır. Uzaktan eğitim faaliyetidir

ark lar benim de kurs çıkmış ama ama SMS veya mail gelmedi ki mail ve cep kayitli mebbis de. birde kurs kısmında katılım şeklinde kursiyer yazıyor bu eğitim uzaktan alınacak değil mi herkes tarafından

beni de almışlar. bundan sonraki süreç nasıl olacak arkadaşlar? Eğitimleri canlı mı takip edeceğiz yoksa eğitim videolarını daha sonradan mı izleyeceğiz?

Bildiğim kadarıyla videoları eğitim süresi içinde istediğimiz zaman izleyebiliyoruz ama daha net bilen arkadaşlar varsa aydınlatsalar iyi olur.

Bir önceki ağ alt yapısı uzaktan eğitiminde şöyle olmuştu. Belirtilen tarihlerde lms.eba.gov.tr adresine girip eğitim videolarını izleyebiliyorsunuz. Eğitimler asenkron olarak yapılmakta. İstediğin zaman devam edebiliyorsunuz. Eğitim bittikten sonra sınav var. Başarılı sayılmak için belli bir baraj puanını geçmeniz gerekiyor.

Yarından itibaren lms.eba.gov.tr adresinden sunumları takip edeceğiz. 2 hafta icinde tüm sunumları izlememiz gerekiyor. Sunumların sonunda sınav oluyor onu da geçiyoruz ve bitiyor. Aman kimse ankaraya falam gitmesin asenkron uzsktan eğitim olacak :)

ziyaunal' Alıntı:
Yarından itibaren lms.eba.gov.tr adresinden sunumları takip edeceğiz. 2 hafta icinde tüm sunumları izlememiz gerekiyor. Sunumların sonunda sınav oluyor onu da geçiyoruz ve bitiyor. Aman kimse ankaraya falam gitmesin asenkron uzsktan eğitim olacak :)
şu kış günü kimsenin gideceğini sanmıyorum hocam :wink:

2016000009 - 4.01.01.02.028 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu http://lms.eba.gov.tr adresi üzerinden kullanıcılara açılacaktır. Girişler kişisel MEBBİS şifre ile yapılacaktır. Eğitimler asenkron (zaman sınırı olmayan yani istenildiği zaman) olup istenildiği zaman seyredilebilecektir. Kursun süresi 2 haftadır. Kurstan başarılı sayılabilmek için eğitim tamamlandıktan sonra sınavdan puan barajını geçmek gerekiyor.

Not: Bu işlemler süresi içerisinde başvuru yapıp kursa kabul edilenler için geçerlidir.

habibocak' Alıntı:
2016000009 - 4.01.01.02.028 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu http://lms.eba.gov.tr adresi üzerinden kullanıcılara açılacaktır. Girişler kişisel MEBBİS şifre ile yapılacaktır. Eğitimler asenkron (zaman sınırı olmayan yani istenildiği zaman) olup istenildiği zaman seyredilebilecektir. Kursun süresi 2 haftadır. Kurstan başarılı sayılabilmek için eğitim tamamlandıktan sonra sınavdan puan barajını geçmek gerekiyor.

Not: Bu işlemler süresi içerisinde başvuru yapıp kursa kabul edilenler için geçerlidir.
bilgilendirme için teşekkürler Habib Hocam. :alkis:

Banada mail yada sms gelmedi fakat ;

mebbisde kursiyer yazıyor vede basvuruyla alındı yazıyor.

sms veya eposta gelmedi ancak mebbis hizmetiçi'nde "Başvuruyla Alındı" yazıyor.

Ayrıca dikkatimi çekti. 0009'a 11221 başvuru var. Acaba bunu kim onaylıyor veya red ediyor. Allah sabır versin.

ercinc98' Alıntı:
sms veya eposta gelmedi ancak mebbis hizmetiçi'nde "Başvuruyla Alındı" yazıyor.

Ayrıca dikkatimi çekti. 0009'a 11221 başvuru var. Acaba bunu kim onaylıyor veya red ediyor. Allah sabır versin.
Hocam,
Merkezi kurslarda 5 onay vardır. Okul+İlçe+İl+İlgili Genel Müdürlük ve Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü.

Kontenjan sınırından dolayı RED yedim. 2016000029 nolu kursa başvurdum.
Başvuran 11000 , kontenjan 5000 :(

hasan' Alıntı:
Kontenjan sınırından dolayı RED yedim. 2016000029 nolu kursa başvurdum.
Başvuran 11000 , kontenjan 5000 :(

Başvuru yaptığınızda kaç kişi başvurmuştu hocam. İlk başvuru yapanları mı aldılar acaba. Ben başvuru yaptığımda 4500 civarı başvuru vardı.

habibocak' Alıntı:

REDDEDİLENLER NEYE GÖRE REDDEDİLDİ HOCAM? BİR BİLGİNİZ VAR MI?

Geri