2016000009 Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu Onayları Geldi

Kodla Büyü
Benim ilçede 2 tane bilişimci var ilçe başvuru sayısı 12 :D 10 kişi diğr branşlardan belliki. İl sayısını hiç demiyorum bile. Hadi hayırlısı. Yine üşüşmüşler. Dediğim gibi ilçede 2 bilişimciyiz. Yarın gidip o 10 kişiden birilerini görevlendirir bizi dışlarlarsa hiç şaşırmam.

Kurs onay mesajı geldi, ama lms.eba.gov.tr de açılan bir kurs yok. Sizde de durum aynı mı arkadaşlar?

oguz42' Alıntı:
Kurs onay mesajı geldi, ama lms.eba.gov.tr de açılan bir kurs yok. Sizde de durum aynı mı arkadaşlar?
durum aynı hocam 2016000008 ve 2016000009 eğitimlerine başvurdum ancak eğitim yok piyasada ikiside

tam iş isterler eksik hizmet sunarlar...işlerin en hızlı gitmesi gereken kurum bilişim müesseseleri olması gerekirken en fazla sıkıntı bizim branşta..... var bir yerlerde tuhaflık ya .. beklemeye devam.

habibocak' Alıntı:
ercinc98' Alıntı:
sms veya eposta gelmedi ancak mebbis hizmetiçi'nde "Başvuruyla Alındı" yazıyor.

Ayrıca dikkatimi çekti. 0009'a 11221 başvuru var. Acaba bunu kim onaylıyor veya red ediyor. Allah sabır versin.
Hocam,
Merkezi kurslarda 5 onay vardır. Okul+İlçe+İl+İlgili Genel Müdürlük ve Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü.
demek istediğim o değil. 11.221 başvuruyu direkt olarak değerlendiren insanı kasdediyorum. Uzaktan faaliyette okul ilçe il es geçildi. Birisi 11.221 başvuruya bakıp tıklamalar yapıp, onay veya red veriyor. Sabır gerek.

Tek tek bakıldığını düşünmüyorum.belli kriterlere göre seçim yapılarak toplu onay veriliyordur

bana da mesaj geldi. sistemde henüz bir eğitim yok, yarından itibaren başlar herhalde..

2016000008 nolu kursa ne kadar başvurun diye haber gelse de öncelikli olarak Faz1 kurulu okullardaki öğretmenleri öncelikli aldılar. Ben Faz1 kurulu okulda BTR olduğum halde beni de reddetmişler.

açıldı dersler ama yükleniyor herhalde erişim yok

Ekli dosyalar

• Adsız.gif
    Adsız.gif
    60.4 KB · Görüntüleme: 579
fatih sınıf yönetimi kursu yükleniyor diyor. 1 saat oldu hala yükleniyor. biz bunu nasıl izleyeceğiz. Acaba bende program mı eksik de açmıyor. Sizde durum nasıl?

Geri