2016000009 Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu Onayları Geldi

Kodla Büyü
Benim ekranda ilginç bir durum var ya da bana öyle gelmiş olabilir...:)
Bilinçli güvenli İnternet eğitiminde, ilgili Genel Müdürlük reddetmiş de Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü beklemede mi? Bekliyorsa reddetmeyi mi bekliyor?
Bir de lms.eba.gov.tr adresine girdiğimde eğitim açılmamış...

Ekli dosyalar

• kurs_basvuru.png
    kurs_basvuru.png
    18.7 KB · Görüntüleme: 747
"Fatih Projesi Ağ Altyapısı Eğitimi" de uzaktan eğitimdi ama onda sınav olmamıştık. Zaten çok gereksizdi. Şikayet falan yazdım katıldıktan sonra ama dönüş falan yapmadılar. Neden illaki hizmet içi eğitim haklarımızdan 1 tanesini kullanmak zorunda kalıyoruz yada kontenjan sınırı neden anlamadım. Zaten video izlemekten başka bir şey yapmıyoruz. Bırakın başvuruyu falan kardeşim atın EBA ya kendini geliştirmek isteyen her öğretmen izlesin. Değil mi yani? :-1:

Gök_Tuğ' Alıntı:
Bilinçli güvenli İnternet eğitiminde, ilgili Genel Müdürlük reddetmiş de Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü beklemede mi? Bekliyorsa reddetmeyi mi bekliyor?

Benimki de aynı hocam 1.Reddetmişler. 2.Onaylanmış. Halbuki yazı gönderdiler ilçeden bu kurslara başvurmak zorunlu diye. Reddedilmek içinmiş herhalde :p

2016000008 nolu nkursa katılım zorunlu dediler reddetmişler.... Güzelde arkadaşım hem zorunlu diyorsun hem reddeiyorsunuz...Hiçmetiçi hakkımızı neden engelliyorsunuz...

2016000009 kurs onaylanmış....

10bin sınırı var kurslarda onun için reddedilenler oldu sanırım. Asekron olacak kurs istediğimiz zaman izleyebiliceğiz.

idealms.eba.gov.tr
buradan girdim ama daha bişe yok, 09 nolu uzaktan eğitim için dersleri takip etmeye bugun başlamıyomuyduk?

Böylebir sistem,işleyiş olamaz.bize afyon MEB dediki 008 ve 009 nolu eğitimleri almak zorunludur.almayanlara formatorluk verilmeyecek dendi internet sayfasında.008 i reddetmişler kontenjandan dolayı.arasan şimdi niye aradın derler aramasan haber verseydi derler elin adamının keyfine gore hareket ediyoz.bu kadar olmaz yanı su mesleği yaparken ortaokula atandığındanberi ne mutluyum nede huzurlu...sadece benmi boyle hissediyorsam acaba.ders stresi olmadan başka okula gitme derdi olmadan görevimi yapsam olmuyormu.milletin dersi ful kursu ful bizde Amele gibi bilgisayarları tamkr edelim...allahım gorsun bugün gene turkceci diger laptopunu getirecek format atacam.varsa başka ihtiyacı olan

aliriza61' Alıntı:
idealms.eba.gov.tr
buradan girdim ama daha bişe yok, 09 nolu uzaktan eğitim için dersleri takip etmeye bugun başlamıyomuyduk?

daha saat erken uyanıp geleceklerde sistemi açacaklarda :puhaha: :puhaha:

bende de görünmüyor henüz

edaysu' Alıntı:
aliriza61' Alıntı:
idealms.eba.gov.tr

daha saat erken uyanıp geleceklerde sistemi açacaklarda :puhaha: :puhaha:

bende de görünmüyor henüz

yok ozamana da benim işim çıkar, akşama kaldı ozaman:)

arkadaşlar dün mebbise baktığımda işlemde (kursiyer) yazıyordu. Bugün baktığımda "Başvuruyla alındı" ibaresi var. Ne anlama geldiğini bilen var mı bu değişikliğin.

Gök_Tuğ' Alıntı:
Sayin hocam
Onay verecek makamlardan birinden red R alindiktan sonra basvurunuz otomatikmen reddedilmis sayılmaktadır.

ertugrul_yildirim' Alıntı:
arkadaşlar dün mebbise baktığımda işlemde (kursiyer) yazıyordu. Bugün baktığımda "Başvuruyla alındı" ibaresi var. Ne anlama geldiğini bilen var mı bu değişikliğin.
Sıkıntı olduğunu düşünmüyorum hocam basvurunuzun onaylandigini ve kursiyer olarak görev alacağınızı belirtmiş olabilir.

Gelen yazıda başlangıç tarihi 18 Ocak diyordu, düne kadar mebbiste de 18 Ocak görünüyordu. Bugün Mebbiste kurs başlangıç tarihi 19 Ocak 2016 yazıyor. Bitiş tarihi 29 Ocak 2016.

başlasa iyi idi . tatil başlamadan bitirmek lazım. gideceğimiz yerde internet yok

evet bende beklemedeyim tatilde net falan problem.hatta bugun acılsın bu gece bitirmeyi düşünüyorum

karinca_52' Alıntı:
2016000008 nolu nkursa katılım zorunlu dediler reddetmişler.... Güzelde arkadaşım hem zorunlu diyorsun hem reddeiyorsunuz...Hiçmetiçi hakkımızı neden engelliyorsunuz...

2016000009 kurs onaylanmış....

bende de durum aynı neden reddedildi acaba?

Geri