2023 - 2024 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Arkadaşlar 9, 10 ve 11. sınıf ders planları güncel tarihlerle düzenlenmiş verdiğim sitede. 12. sınıf planları eski dikkatli olun. bu arada zumreleri ulan varmı

Zümrelerle ilgili yönergelerde ders zümresi yok. Alan zümresi tek olarak yapılır.

Yıllık planlar için ücret talep eden arkadaşa bazen hak veriyorum. Arkadaşlar ücretsiz planları indiriyor. Hiç olmazsa çıkan reklama tıklarsin ya da bir yorum yaparsin. Emeğe saygı gosterirsin

Ağ sistemleri ve yönlendirme yerine ağ sistemleri ve anahtarlama dersinin yıllık planı yüklenmiş. Onu degistirdik. Hata olmasın. Başka eksik varsa duzeltelim

Bu onceden yayınlanmıştı hocam. Yenisi yayınlanır mi bilemiyorum. Çerçeve öğretim programındaki kazanımlara uygun görünüyor
Hocalarım şimdi bu konuyla yarım alakalı bir konu sorcağım. Bu yıl maden meslek lisesinde görevlendirildim BÖTE mezunuyum. Müdür 3 saat Seçmeli Porgramlama dersi vermiş 12. sınıflara bu bölümde bu ders okutuluyor mu benim kafam yatmadı aydınlatır mısınız ?

Hocalarım şimdi bu konuyla yarım alakalı bir konu sorcağım. Bu yıl maden meslek lisesinde görevlendirildim BÖTE mezunuyum. Müdür 3 saat Seçmeli Porgramlama dersi vermiş 12. sınıflara bu bölümde bu ders okutuluyor mu benim kafam yatmadı aydınlatır mısınız ?
Hocam o ders tüm meslek lisesi alanlarında ortak okutulabılen bir ders. Her alan seçebilir yani onu.

Seçmeli ders tüm bölümlerde ortak dijital beceriler dersi olduğu için seçilebiliyor

Hepinize yardımcı olabildiğimiz için kendimizi mutlu hissediyoruz. Sitede çıkan reklamlara tıklarsanız biz de masrafları çıkarabilir ayakta kalabiliriz. Malum ogretmen maaşı bu tip isler için yetmiyor

Geri