2024 il dışı ATAMA ( Haziran )

Kodla Büyü
416 puanım var şuan. Sürekli zorunlu hizmet bölgesinde görev yaptım. Halen yapıyorum. 13 yıl olacak bu sene görev sürem bu arada. Gayet normal sürekli zorunlu hizmet bölgesinde çalışan için bu puan. Üstelik Dyk olduğu zamanlarda sürekli Dyk açıyordum.

benim de 999 puanım var. hatta tanıdığım 127 kişinin 800 üstü puanı var. boşuna tercih yapmayın :) kimse il dışı istemesin ben atanayım istediğim yere :) özellikle il adı yazanların amacı bu. yerler açılsın, "benim 723 puanım var filanca okulu isteyeceğim(anlamı siz yazmayın)" diyenler de çıkacak. bir insan puanı yüksekse niye nereyi yazacağını söyleme gereği duyar forumlarda. iste git madem puanın iyi!

1717072302589.png

şu madde utanç verici klavuzda her sene olması insanın içini acıtıyor.

İsterseniz vereyim mebbis şifremi vereyim bakabilirsiniz. :D Yüksek puanı ya da düşük puanı olanın yazması bilgi paylaşımı amaçlı insanların fikir sahibi olması için.Herhangi bir art niyet olduğunu düşünmüyorum.

benim de 999 puanım var. hatta tanıdığım 127 kişinin 800 üstü puanı var. boşuna tercih yapmayın :) kimse il dışı istemesin ben atanayım istediğim yere :) özellikle il adı yazanların amacı bu. yerler açılsın, "benim 723 puanım var filanca okulu isteyeceğim(anlamı siz yazmayın)" diyenler de çıkacak. bir insan puanı yüksekse niye nereyi yazacağını söyleme gereği duyar forumlarda. iste git madem puanın iyi!
İsterseniz vereyim mebbis şifremi bakabilirsiniz. :D Yüksek puanı ya da düşük puanı olanın yazması bilgi paylaşımı amaçlı insanların fikir sahibi olması için.Herhangi bir art niyet olduğunu düşünmüyorum.

İsterseniz vereyim mebbis şifremi vereyim bakabilirsiniz. :D Yüksek puanı ya da düşük puanı olanın yazması bilgi paylaşımı amaçlı insanların fikir sahibi olması için.Herhangi bir art niyet olduğunu düşünmüyorum.
il dışı atama puanlarına baktım bizim branşın. 2022de bir kişi 291 puanla izmir-konak'a atanmış mesela. didime 358 puanla atanmış başkası. 400 puan ve üstünü hiç görmedim son yıllardaki atamalarda. 380-400 küsür puanla olmayanların matematiğini çözemedim 🧐

il dışı atama puanlarına baktım bizim branşın. 2022de bir kişi 291 puanla izmir-konak'a atanmış mesela. didime 358 puanla atanmış başkası. 400 puan ve üstünü hiç görmedim son yıllardaki atamalarda. 380-400 küsür puanla olmayanların matematiğini çözemedim 🧐
Doğrudur uzun zamandır tayin istemedim bu yüzden hiç bakmadım açıkçası kim kaç puanla nereye gitmiş. Size de özel mesaj attım bakabilirsiniz :D

Zorunlu hizmete yüzde 50 katlamalı puan veriliyor . Belletmenlik ve dyk için de veriliyor. Artması normal .

Ben geçen yıl Ankara Kızılcahamam a geldim 320 puan ile. Çubuktaki okullar
250 civarındaydı sanırım. Sonra özür grubunda 400 küsür puanla Çankaya gelenler oldu. Açılan okul iyi ve merkezi olursa tercih edilme oranı artıyor. İl dışında merkezi/iyi okul pek açılmıyor zaten.

Zorunlu hizmete yüzde 50 katlamalı puan veriliyor . Belletmenlik ve dyk için de veriliyor. Artması normal .
20 yıllık öğretmenim zorunlu hizmeti 5 yıl dağ köyünde yaptım 30 puan aldım son 8 yıldır da zorunlu hizmet okulun dayım katlamalı puan almadım sayın hocam. Puanım 270 demekki başka bı zorunlu hizmet bölgesi daha var kabil meslek lisesi falan herhalde 😊

20 yıllık öğretmenim zorunlu hizmeti 5 yıl dağ köyünde yaptım 30 puan aldım son 8 yıldır da zorunlu hizmet okulun dayım katlamalı puan almadım sayın hocam. Puanım 270 demekki başka bı zorunlu hizmet bölgesi daha var kabil meslek lisesi falan herhalde 😊
Veriliyor hocam benim de 10 sene oldu.257 puanım var. hizmet puanı hesaplamada zorunlu ek p. (19/06/220 itibariyle) yazan sütun.

Veriliyor hocam benim de 10 sene oldu.257 puanım var. hizmet puanı hesaplamada zorunlu ek p. (19/06/220 itibariyle) yazan sütun.
Her zorunlu hizmet okulu değil demekki sayin hocam. Ben tayin istemiyorum gerçi rotasyon ile göndersinler sürpriz olsun onu bekliyorum 😊

İstanbul 2024 il içi yer değiştirme sonucu oluşan minimum puanlar İstanbul İl Milli Eğitim, Duyurular sayfasında yayınlandı. Oradaki PDF 'yi Excel 'e aktarıp, puanı büyükten küçüğe sıraladım. Kaç gün bölümünü de yanına yıl olarak hesaplattım.

Zorunlu hizmetini bitirdikten sonra zorunlu hizmet bölgesinde çalışmaya devam edenlere arttırımlı puan verildiği için bu şekilde.

1717087905960.png

İstanbul 2024 il içi yer değiştirme sonucu oluşan minimum puanlar İstanbul İl Milli Eğitim, Duyurular sayfasında yayınlandı. Oradaki PDF 'yi Excel 'e aktarıp, puanı büyükten küçüğe sıraladım. Kaç gün bölümünü de yanına yıl olarak hesaplattım.

Zorunlu hizmetini bitirdikten sonra zorunlu hizmet bölgesinde çalışmaya devam edenlere arttırımlı puan verildiği için bu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 76310
Yıllarca Zorunlu hizmet bölgesinde çalışıp 430 puan topla, sonra git Sultanbeyli yaz 😂

hayır hocam. emrah diye biri. istanbul pendikteymiş. 3 yılda 222 den 340 a çıkmış.
Bilip bilmeden konuşmak böyle bir şey işte açıklayayım, bulunduğum okul 20puan veriyor %100 artırımlı alıyorum zorunlu hizmet bittiği yerde devam ettiğim için 3yılda 120 puan yapar 222ile toparsan 342 sende bunu hesap edebilecek zeka var mı sanmam

Ben mi sayın hocam?

17 yıllık öğretmenim ve 370 puan var.
Sürekli zorunlu hizmet bölgelerinde çalışarak sizler de puan alabilirsiniz.
Kullandığımız üsluba lütfen dikkat edelim.
Bahsettiği benmişim hocam zeka küpü çok bilmiş üslubu bozuk karaktere (öğretmen bile demiyorum) gerekli cevabı verdim doğru düzgün sorsa açıklardım da ama işte…

Puanı yüksek olanlara verilen tepkileri garipsemeyin...

Bu forum ne yalancılar gördü. Eskiler, beni bilenler iyi bilir...

Sözüm meclisten dışarı, elbette dürüst insanlara lafımız yok; olamaz da...

Bilip bilmeden konuşmak böyle bir şey işte açıklayayım, bulunduğum okul 20puan veriyor %100 artırımlı alıyorum zorunlu hizmet bittiği yerde devam ettiğim için 3yılda 120 puan yapar 222ile toparsan 342 sende bunu hesap edebilecek zeka var mı sanmam
%100 mu. Sana özel galiba bu oran 😂 %50 degilmiydi o

%100 mu. Sana özel galiba bu oran 😂 %50 degilmiydi o
Zorunlu hizmet bölgesinde 3yılını dolduranlara %100 artırımlı veriliyordu ilk yönetmelikte %25-50-100 idi sırasıyla sonraki yönetmelikte %50 ye döndü ilk yıldan itibaren,, eski yönetmelikte %100almaya başlayanları kazanılmış haktan dolayı %100 vermeye devam ediliyor okul değiştirene kadar.. bilgisizliğini ispat etmeye bozulmalara doymadıysan devam edelim;)

Zorunlu hizmet bölgesinde 3yılını dolduranlara %100 artırımlı veriliyordu ilk yönetmelikte %25-50-100 idi sırasıyla sonraki yönetmelikte %50 ye döndü ilk yıldan itibaren,, eski yönetmelikte %100almaya başlayanları kazanılmış haktan dolayı %100 vermeye devam ediliyor okul değiştirene kadar.. bilgisizliğini ispat etmeye bozulmalara doymadıysan devam edelim;)
İyi bak 2021 Antalya puanları. Senin bu hesaba göre bütün hepsine gidebiliyordun. Niye yazmadin. Neyse sen git Antalya'ya benim 999 puanım var. Yüzde 500 arttirimli alıyorum 😂😂😂

ANTALYA ALANYA Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 235
ANTALYA ALANYA Ayşe Melahat Erkin Ortaokulu 233
ANTALYA ALANYA Okurcalar Berat Hayriye Cömertoğlu Ortaokulu 112
ANTALYA DEMRE Beymelek Şehit Abdurrahman Esen Ortaokulu 69
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 208
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 141
ANTALYA FİNİKE Finike Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu 138
ANTALYA FİNİKE Şehit İsmail Çalkan İmam Hatip Ortaokulu 77
ANTALYA GAZİPAŞA Ahmet Tuncer Ortaokulu 183
ANTALYA KAŞ Durmuş-Gülser Gedikoğlu Ortaokulu 187
ANTALYA KAŞ Ova Ortaokulu 80
ANTALYA KAŞ Sarıbelen Ortaokulu 170
ANTALYA KUMLUCA Adrasan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 93

İstanbul Pendik hizmet süresi 3 yıl dimi cahil uyanık

Geri