2024 il dışı ATAMA ( Haziran )

Kodla Büyü
İyi bak 2021 Antalya puanları. Senin bu hesaba göre bütün hepsine gidebiliyordun. Niye yazmadin. Neyse sen git Antalya'ya benim 999 puanım var. Yüzde 500 arttirimli alıyorum 😂😂😂

ANTALYA ALANYA Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 235
ANTALYA ALANYA Ayşe Melahat Erkin Ortaokulu 233
ANTALYA ALANYA Okurcalar Berat Hayriye Cömertoğlu Ortaokulu 112
ANTALYA DEMRE Beymelek Şehit Abdurrahman Esen Ortaokulu 69
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 208
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 141
ANTALYA FİNİKE Finike Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu 138
ANTALYA FİNİKE Şehit İsmail Çalkan İmam Hatip Ortaokulu 77
ANTALYA GAZİPAŞA Ahmet Tuncer Ortaokulu 183
ANTALYA KAŞ Durmuş-Gülser Gedikoğlu Ortaokulu 187
ANTALYA KAŞ Ova Ortaokulu 80
ANTALYA KAŞ Sarıbelen Ortaokulu 170
ANTALYA KUMLUCA Adrasan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 93
Gerçekten ne desem boş eğitilemez dedikleri siz gibiler oluyor sanırım,, meslek liselerini yazamıyorum böte çıkışlıyım,, diğer yazdığınız yerler ise ilçe ve ilçelerin köyleri tercih etmemiş olabilirim,, puan biriktirip merkeze daha yakın ya da merkezinde bir yere gitmeye çalışıyor olabilirim mesela,, özür dileyip yanılmışım desen onurlu bi davranış olur aslında ama senden bunu beklemek

Gerçekten ne desem boş eğitilemez dedikleri siz gibiler oluyor sanırım,, meslek liselerini yazamıyorum böte çıkışlıyım,, diğer yazdığınız yerler ise ilçe ve ilçelerin köyleri tercih etmemiş olabilirim,, puan biriktirip merkeze daha yakın ya da merkezinde bir yere gitmeye çalışıyor olabilirim mesela,, özür dileyip yanılmışım desen onurlu bi davranış olur aslında ama senden bunu beklemek
Yalaninizi yüzünüze vurduğum için özür dilerim %500 arttirimli hizmet puanı alan hasmetlim 😂

İstanbul Pendik hizmet süresi 3 yıl dimi cahil uyanık
Okuma anlama yeteneğin de yok senin, zorunlu hizmet biten yerde 3 yıl dedim, zorunlu hizmet 5yıl okulumda bitirdim. Sonra ilk yıl %25 ikinci yıl %50 3.yıl %100 artırımlı almaya başladım. Çok basit bak öğrencilerine acıdım valla senin

İyi bak 2021 Antalya puanları. Senin bu hesaba göre bütün hepsine gidebiliyordun. Niye yazmadin. Neyse sen git Antalya'ya benim 999 puanım var. Yüzde 500 arttirimli alıyorum 😂😂😂

ANTALYA ALANYA Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 235
ANTALYA ALANYA Ayşe Melahat Erkin Ortaokulu 233
ANTALYA ALANYA Okurcalar Berat Hayriye Cömertoğlu Ortaokulu 112
ANTALYA DEMRE Beymelek Şehit Abdurrahman Esen Ortaokulu 69
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 208
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 141
ANTALYA FİNİKE Finike Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu 138
ANTALYA FİNİKE Şehit İsmail Çalkan İmam Hatip Ortaokulu 77
ANTALYA GAZİPAŞA Ahmet Tuncer Ortaokulu 183
ANTALYA KAŞ Durmuş-Gülser Gedikoğlu Ortaokulu 187
ANTALYA KAŞ Ova Ortaokulu 80
ANTALYA KAŞ Sarıbelen Ortaokulu 170
ANTALYA KUMLUCA Adrasan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 93
Antalya bilişimde tamamen dolu bir il. İl içi açık listesini inceleyin. il mem sitesinde vardır. Ya hiç okul açılmaz ya da uzak ilçelerde bir ortaokul kaldıysa o açılır. Ne yazkki durum bu.

Antalya bilişimde tamamen dolu bir il. İl içi açık listesini inceleyin. il mem sitesinde vardır. Ya hiç okul açılmaz ya da uzak ilçelerde bir ortaokul kaldıysa o açılır. Ne yazkki durum bu.
Anlamıyor hocam:) ne desek ne açıklasak kabul etmiyor yanlış düşündüğünü bilgi verme ya da almaya değil manüple etmeye gelmiş

Bu telegram kanalında geçen yılın bilişim il dışı puanları var. Geçmişi göremez iseniz, isteyen olursa ben atayım ekran görüntülerini.

1. Tercihe atanan arkadaşın puana dikkat.

IMG_9027.jpeg

Hizmet puanindaki doğal denge bozulduğu için yüksek puanlar mevcut. Ancak bunlar yasal olsa da hakkaniyete uygun olmadığını düşünüyorum. Dyk veya pansiyon nöbetine puan, yüzde 100 arttırılmış puan hakka girmektir Bu benim Kendi kişisel düşüncemdir. Bir şeyin yasal olması hakka hukuka uygun olacağı anlamına gelmez.

Puanların her yıl katlanarak artması gayet normal mevcut sistemde. Önceden mesela aynı hizmet bölgesinde 10 puan alıyorduk. Bir de zorunlu hizmet bölgesi okulu idi. Şimdi ise 20 puan aynı hizmet bölgesindeki okullar bir de %50 artırımlı geliyor 30 puan yıllık. Aynı zamanda Bir ara artırımlı puan veriliyordu mahkeme kararıyla durduruldu fakat o aradaki 2 yıl olan atamalar hala aynı okullarında iseler %100 artırımlı almaya devam ediyorlar. Aynı zamanda DYK puanları vardı bir de üstüne belletmenlik vs eklendi.

Şuanki puanlara şaşıranlar 5 yıl sonra görürler puanları 400 puan altı ildışı yapamayacak tahminen

Hocalarım 8 yıllık öğretmenim ve puanım 219 ayrıca pansiyon nöbet eklenmemiş hali . Atandığımdan beri doğudayım. Yüksek puanlar normal yani şaşırmayın

Nakliye iller arası en ucuzu 50.000TL
Yeni evTutulacak : depozoto komisyon peşin kira: enaz 50.000 TL
Abonelik nakil kıvır zıvır: 10.000TL
Eski evi ve Yeni evi Boya Badana :30.000TL
Basit Bir tayinde cebimizde hazır olması gereken en düşük tutar: 140.000TL
Bu fiyatlar 15 Hazirandan sonra güncellenecektir tayin sezonunu bilen emlakçı boya badanacı nakliyeci maharetiyle.. onada ekstra 30.000TL koy..
Yani toplam en az 170.000TL hazır olması gereken para.

Nakliye iller arası en ucuzu 50.000TL
Yeni evTutulacak : depozoto komisyon peşin kira: enaz 50.000 TL
Abonelik nakil kıvır zıvır: 10.000TL
Eski evi ve Yeni evi Boya Badana :30.000TL
Basit Bir tayinde cebimizde hazır olması gereken en düşük tutar: 140.000TL
Bu fiyatlar 15 Hazirandan sonra güncellenecektir tayin sezonunu bilen emlakçı boya badanacı nakliyeci maharetiyle.. onada ekstra 30.000TL koy..
Yani toplam en az 170.000TL hazır olması gereken para.
emlakçıyı aradan çıkarın :) boya badana o kadar tutmaz. yeni evin boyasını ev sahibine yaptırın. eskisini boyasız aldıysanız onu da ayapmayın. nakliye en fazla 30. abonelikler de en fazla 2-3

Alan değişikliği ile bilişime gelmiş , 2000 yılında göreve başlamış yaklaşık 400 puan ve üzeri olan , ana branşı sınıfcı olan tanıdığım baya bir kişi var. Zamanında bu bölüm için yapılan en büyük yanlış buydu malesef

Herseyde haksızlık olduğu gibi puanlama sisteminde de var. En azından il dışı rotasyon yapılmalı. Bu kadar saçmalık olabilir mi

Herseyde haksızlık olduğu gibi puanlama sisteminde de var. En azından il dışı rotasyon yapılmalı. Bu kadar saçmalık olabilir mi
oldu senin hatırın için binlerce öğretmen evini düzenini bozsun, 10k a kirada olan 20 e kiraya gitsin. ev almış olan tasını tarağını satsın senin hatırın için. taşınma nakliye masrafına girsin. yeter ki sen mutlu ol. devlet de yolluk için kesenin ağzını açsın. başka isteğin var mı

19 yıılık öğretmenim, 6 yıl van, 7 yıl istanbul esenyurt ve 289 puanım var. malesef zorunlu bölgelerde çalıştığım halde hakketiğim hizmet puanını alamadım. vandan yıllarca 12 puan aldım. esenyurttan 18

19 yıılık öğretmenim, 6 yıl van, 7 yıl istanbul esenyurt ve 289 puanım var. malesef zorunlu bölgelerde çalıştığım halde hakketiğim hizmet puanını alamadım. vandan yıllarca 12 puan aldım. esenyurttan 18
bende aynı senin durumdayım hocam 7 yıl bitliste yibo da 14 puan aldım (ek puan yok). 12 yıldır zorunlu bölge istanbul 22 puan alıyorum. 8-10 yıllık katlamalı alanlar gelip seni geçiyor neresinden bakarsan bak saçmalık.

• Beğen
Tepkiler: vgm
2010da zorunlu hizmet bölgesinde (istanbul) çalışırken zorunlu affı geldi. Yönetmelik ile 25-50-100% artırımlı puanlar geldi, ben muaf olduğum için 10 yıl katlamalı puan alamadım. 2010 aralıkta atanan arkadaşım halen aynı okulda ve 2 kat (36) puan almaya devam ediyor. Ben ise sadece 2020 yönetmeliği ile 3 yıl 50% artırımlı puan aldım ve sonra 1. bölgeye atandım. 18 yılda 320 puanım oldu. 14. Yılını çalışan arkadaşın 400den fazla puanı var.

şahane çıkarım.tebrikler
1000036930.jpg
1000036930.jpg
Çıkarım değil sayın hocam 2015 den beri aynı okuldayim zorunlu hizmet okulu. 2 kere bakanlık üstün başarı belgesinden dan sanirim 4 er puan aldım fazladan oda nasi şaşirip verdiler anlamadım ... puanlar ortada anlatmaya gerek yok 😊 her zorunlu hizmet okulunun puanı aynı değil yanilmiyor isem ama dediğim gibi galiba her zorunlu hizmet 9kulunda da bu ekstra puan verilmiyor.

Ben de 19 yıllık öğretmenim. Hep istanbul'un varoş tabir edilecek bölgelerinde çalıştım. Puanım 405.

Geri