23 Marttaki Güncelleme Eğitimi ile ilgili gelişme varmı.

Kodla Büyü
24. sayfadayım bende.animasyon simülasyon bunları türkçeleri ile eşleştirdim.
ileri diyorum sesi dinlemeden geçemezsiniz diyor :scared:

ben ilk sayfayı geçemedim. ses çıkmıyor. ses bitmeden geçilmez diyor?

sistemi çözen var mı? 3 browser denedim. olmadı. ilk sayfayı geçemedim. ses bitmeden geçemezsiniz diyor!!! ses yok ki nasıl bitsin

MD42' Alıntı:
sistemi çözen var mı? 3 browser denedim. olmadı. ilk sayfayı geçemedim. ses bitmeden geçemezsiniz diyor!!! ses yok ki nasıl bitsin
Bende de aynısı oldu, yok mu çözümü....

akşam 5den sonra sunucular bakıma alınacakmış o yüzden en güzeli yarın başlayın veya devam edin.

MD42' Alıntı:

Hocam sağ tuş flash player ayarlarından flsh plyr güncelle den güncellemeyi yaptıktan sonra ses geldi bende bir deneyin......

Bende de ileri doğru değil ileriki bir konuya basıp rodan geri doğru gidince ses çıktı. :D Birde kafamı kurcalayan başka birşey var. Yeni tahtalarda windows 8 var sanırım. kursa gelecek olan adam bu nedir böyle ben bu win8 i kullanmayı bilmiyorum xp tarzımı daha iyi yansıtıyo vs. gibi şeyler derse nolcak? Extra olarak win 8 mi anlatacaz kursiyerlere?

Eba da 4 tane içerik geliştirme aracı var bunların kullanımını anlatmayacaz sanırım eğitmen klavuzunda bunlar hakkında sadece bilgi vereceğimiz yazıyor

ilerki konuları tıklayıp, geriye doğru gelince ses geldi. Bir de flash player güncelledim.

arkadaşlar. sistem biraz yavaş olduğu için ses yüklemesinde sıkıntı oluyor. Bu yüzden bazı sayfalarda takılan arkadaşlar beklesinler biraz. yükledikçe otomatik olarak çalışıyor. Eğer ilk açılışta ses hiç çıkmıyorsa, eğitime başla butonunun yanında eğitim başlıkları linki var. oraya tıklayın. ileri bir dersi tıklayın. ve seçtiğiniz dersten geriye doğru gelin. o şekilde ses sorunu çözülüyor. lakin ben şu an 24 deyim ve sesi bekliyorum

MD42' Alıntı:
arkadaşlar. sistem biraz yavaş olduğu için ses yüklemesinde sıkıntı oluyor. Bu yüzden bazı sayfalarda takılan arkadaşlar beklesinler biraz. yükledikçe otomatik olarak çalışıyor. Eğer ilk açılışta ses hiç çıkmıyorsa, eğitime başla butonunun yanında eğitim başlıkları linki var. oraya tıklayın. ileri bir dersi tıklayın. ve seçtiğiniz dersten geriye doğru gelin. o şekilde ses sorunu çözülüyor. lakin ben şu an 24 deyim ve sesi bekliyorum

Teşekkürler işe yarıyor...

Ben bir önceki kursa katıldım.Akşamları ve internet explorerdan yaptım hiç sorun yaşamadım.

merhaba arkadaşlar ancak akşam bakabileceğim. sabahtan akşama kadar okuldaydım. sorun olur mu. okulun netinde problem var bir türlü giremedim. arkadaşlardan biri 5 te bakıma alınacak demiş.

Birde bu egitimin suresi nasil olacak simdi. Ne zaman bitmek zorunda? 6 nisan kaldirilma tarihi gorunuyor

Geri