24 nisan resmi tatil

Kodla Büyü
Bahar sizlere yaramamış. Bir arkadaş durumunu anlatmış. Sorusunu sormuş. Laf atmanın ne alemi var.

"Yönetmelik böyle diyo ama şöle uygulamalar da var, yasal olarak haklı veya haksızsınız. "Çözüm olarak şöyle yapabilirsiniz. Bunları yazın..
İllaki birilerine laf atmanız veya eleştirmeniz gerekli mi?

Unutmayın, karışıklığın sebebi, keyfi uygulamalara yol veren sistem. Ben formatölük yaparken çalıştığım okulun birinde 24 Nisan'a geldiğim halde ekders yazılmaz deyip, Millî Eğitimden onay alan idarecilerim oldu, başka okulda sabah 8:00 da arayıp nerdesin kardeşim, sana boşuna mı ekders yazıyoruz diyen de!!!!

sblyilmaz' Alıntı:
brahif_06' Alıntı:
arkadaşlar biz burda sorunlarımızı nasıl çözeğimizi yazar iken bazı arkadaşlar sanki zümrelerinin ceza almasından ve zarar etmesinden mutlu oluyor....madem kendi idarelerini ve uygulamalarını haklı görüyorlar o zaman uzatmalarına gerek yok bildiginiz yoldan şaşmayın; biz haksızlığa karşı taraf tutmanın erdemini biliyoruz ve sıkıntıda ve haksızlığa uğrayan zümremize yardımcı olmaya çalışıyoruz sizden ricamız bu tür konularda destek olmaya niyetiniz yoksa bari köstek olmayın kendi degerli fikirleriniz ile kimsenin midesini bulandırmayın velev ki sizin tarafınızdan doğru olsa bile,,, iyi akşamlar
:alkis:
Sen kesinlikle öğretmen falan değilsin işine geldi mi nasıl da alkış tutuyon.İşine gelmedimi de hemen afaroz ediyon.

doğru olanı yaptım diyen arkadaş...!!! bu formatörlük saçmalığında, doğruların kişiye göre, idareciye göre, kuruma göre değiştiğini ya unutmuşsun yada sende akıl tutulması yaşıyorsun...!

asbirin' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
brahif_06' Alıntı:
arkadaşlar biz burda sorunlarımızı nasıl çözeğimizi yazar iken bazı arkadaşlar sanki zümrelerinin ceza almasından ve zarar etmesinden mutlu oluyor....madem kendi idarelerini ve uygulamalarını haklı görüyorlar o zaman uzatmalarına gerek yok bildiginiz yoldan şaşmayın; biz haksızlığa karşı taraf tutmanın erdemini biliyoruz ve sıkıntıda ve haksızlığa uğrayan zümremize yardımcı olmaya çalışıyoruz sizden ricamız bu tür konularda destek olmaya niyetiniz yoksa bari köstek olmayın kendi degerli fikirleriniz ile kimsenin midesini bulandırmayın velev ki sizin tarafınızdan doğru olsa bile,,, iyi akşamlar
:alkis:
Sen kesinlikle öğretmen falan değilsin işine geldi mi nasıl da alkış tutuyon.İşine gelmedimi de hemen afaroz ediyon.

haklısın sen ogretmensin biz degil...ben ilk mesajımda durumu ozetledim ama nerelere getirdin.cidden neden ogretmenlerin guclu bir meslek grubu olmadıgının ispatıdır.
birinin dusuncesine katılmam işine geldi mi oluyor?

Hocam gözünüz aydın, sizin için de bizim içinde güzel haber. Idareciler takmış bizim aldığımız 18 saat ücrete. Bu gün BTR başvuru formunu müdüre imzalatttim, müdür yardımcısinin söylediği ilk cümle: "Hı, şimdi sen 18 saat ücret mi alacan?"
- ?!

sagolun hocam...artık eski zihniyet idarecilerin bi an once değişmesi gerekiyor..onun için gençlerin her yönetici sınavında daha fazla calısıp yüksek puan alması gerekiyor.yonetmelikler tecrübeye puan verse de elimizden geleni yapmamız gerek.bir mudur koltuğunu cumhurbaşkanı koltuğu zanneden dünyayı yönettiğini zannedip koy okulunu yönetemeyen idarecilerden bu ülkenin kurtulması gerek.

Geri