24 nisan resmi tatil

Kodla Büyü
sdh' Alıntı:
asbirin' Alıntı:
SİBEL HANIM lütfen dürüst olalım.Biz okula gidelim.Her türlü fedekarlığı yapalım.Şahsen ben o gün öğrencilerin de olmamasını fırsat bilerek bilgisayarları güzelce elden geçirdim.Eksikleri tamamladım, gönül huzuruyla evime döndüm. Ama siz okula gelmeyin, evde kadın programları izieyin, ondan sonra klavye kahramanlığı yapın, kendinizi haklı çıkarmak için kanun ve yönetmelikleri kendinize göre yorumlayın. Eğer dediğiniz gibi resmi tatilse okula giden bizim gibi formatör öğretmenler ve idareciler bu yönetmeliklerden habersiz mi? Şayet idare neden gelmediniz diye soruyorsa ; Sizin yerinizde olsam özür diler ve okula gelinmesi gerektiğini bilmediğimi söyler ve erdemli bir davranış gösterrim. Eminim onlar da anlayışla karşılayacaklardır.
siz Bt öğretmeni misiniz? Bana pek öyle değil gibi geldi ama HAYIRLI - SSSSSS- I
:+1:

herkese selamlar;

öncelikle arkadaşlar sadece 1. sayfayı okuyarak yazıyorum bunları eğer ara sayfalarda söylediklerim geçtiyse özür dilerim.

sblyilmaz isimli arkadaş doğru yeri okuyor ama bir şeyi gözden kaçırıyorsun. İdareci ve biz formatörlerin üzerindeki görev ikinci görevdir.hepimizin adı aslında öğretmendir buna müdürlerde dahil. ama dediğim gibi ikinci görev farklıdır.

zaten burada o dediğimiz sıkıntı çıkıyor. Yönetici ve Öğretmenlerin ders ve ekderslerine ilişkin bakanlar kurulu kararında bu konudan bahseder.Geçici ve vekaleten görevlendirmeler asaleten görevlerin aynen yürütülmesi karşısında ekdersi hakeder ve onaylarda da bunlar belirtilir.
Yani sizin atamaya yetkiliamiriniz sizin formatörlük onayınıza imza atarken üzerinize ikinci bir görev veriyor. asli göreviniz itibari ile izinli sayılmanız gerekirken yukarıda bahsettiğim sebepten dolayı mesai saatleriniz ve günleriniz değişiyor.

İkinci olarakta 222 sayılı ilköğreitm ve eğitim kanununda öğretmenlerin 1 temmuz-1 eylül arası resmi izinli olduklarından bahseder. Peki sorarım size idareciler ve biz formatörler neden yazın okulda oluruz... cevabı yukarıda belirttim.

Buradan şunu anlıyorum biz formatör arkadaşlar yıllardır çalışma şartlarımızdan ve saatlerimizden şikayet ediyoruz, ama sizin sanki bundan yeni haberiniz olmuş. ve ayrıca asbirin arkadaşın dediği gibi kendinize çıkar bir kapı aralamaya çalışıyorsunuz , idareyi haksız göstermeye çalışıyorsunuz.

Buradan son olarak şunu ifade etmek isterim ki, bu şartlarda ve durumda idareniz sonuna kadar haklı ve alacağınız cezayı hangi mahkemeye götürürseniz götürün kaybedeksiniz. Bunu şunun için söylüyorum; Bir yerde mahkemeye gidip bu madde ile kazanacağınızı söylemişsiniz ama bu tür davalar kapsamlı olarak incelenir ve atıfta bulunulan kanun, yönetmelik yada genelgelere dayanak yapılarak karar verilir.hatta temsil kararlarda incelenirki zaten kazanma durumunuz söz konusu dahi değil.

Tecrübe ile sabit...

hayalcisuat' Alıntı:
asbirin çok konuşuyosun ama boş konuşuyosun...!!! kimin ne görev yaptığı, nasıl yaptığı, ekdersini hakedip etmediği, 23 nisanda öğrencileriyle beraber görev alıp almadığı vs... kendini ilgilendirir. burada tamamen işgüzar bir idarecinin yaptığı yanlışa karşılık, branşdaşımız bizlerden sadece yardım istemiş... sen ve senin gibiler oldukça bu "FORMATÖRLÜK" saçmalığı başımıza daha ne dertler açacak acaba...??
Doğruları söylemek ne zamandan beri işgüzarlık olmuş.Benim Branşdaşım diye haksızlıktan yana olmamı bekleyen arakadaşım bu yazdığın mesajı düşünmeden yazdığını düşünüyorum.Yoksa hiçbir öğretmen sırf branşdaşı diye haksız da olsa bir öğretmenin yanında yer almaz.Bizler öğretmeniz her yönümüzle örnek olmalıyız.Ondan sonra bize laf eden idarecilere ses çıkaramıyoruz.Benim müdür siz internette çete kurmuşsunuz diyor.Sizin bu söyledikleriniz karşısında böyle haksız durumlarla karşılaşabiliyoruz.

hayalcisuat yazdı:
asbirin çok konuşuyosun ama boş konuşuyosun...!!! kimin ne görev yaptığı, nasıl yaptığı, ekdersini hakedip etmediği, 23 nisanda öğrencileriyle beraber görev alıp almadığı vs... kendini ilgilendirir. burada tamamen işgüzar bir idarecinin yaptığı yanlışa karşılık, branşdaşımız bizlerden sadece yardım istemiş... sen ve senin gibiler oldukça bu "FORMATÖRLÜK" saçmalığı başımıza daha ne dertler açacak acaba...??

hayalcisuat adlı arkadaşım evet haklısın branşdaşımız ama Formatörlük denilen saçmalığın çalışma şartlarıda bu....?

zaten mücadele bu şartları düzeltmek değil mi?

ha birde işgüzar idareci demişsin suathocam ama ortada iş güzarlık yok?

esilasoul' Alıntı:
asbirin arkadaşım senin insanlarla derdin ne?? ne güzel sen okuluna gitmişsin işlerini yapmışsın... sana sözümüz yok.. peki işleri olmayan ne yapsın formatörlükte zaten çoğu kez boş boş oturulduğunu hepimiz biliyoruz.. kaldıki insanlrın çoluğu var çocuğu var.. eğer idarecisi bişey demiyorrsa niyte olkula giitisnki... idarecisi ile ilgili bir durum.. ben okuldaydım sen gelmedin bütün cezalrı al yaklaşımı bence hoş değil... bizden işte bu yüzden bir halt olmaz.. kendi içimizde kenidmize tahammülümüz yokk... destek olunması gerekirken şu hale bak.. ben yapılan doğru demiyorum ama idareci bişey demiyorsa sizede söylicek bişey kalmaz... kaldıki idarecilerin hepside o gün okulda olmuyor... ilk önce kendi aramaızda birbirimize tahammül edip hoşgörülü olmayı başarabilirsek belki eylem yapabilirz... amaa çokkk zor bu bencilliği değiştirmek gerek kii buda oldukça zorr..
Sayın hocam beni yanlış anlamayın lütfen.Ben size niye okula gitmediniz siz de ceza alın falan demiyorum.İşiniz yok ve müdür bir şey demiyorsa sorun yok.Ama müdür senin gelmeni istiyor ve sen gitmen gerekirken gitmiyorsan sorun oluyorsa o zaman da kendimizi haklı gibi göstermeyelim diyorum.Yoksa her ne şartta olursa olsun illa okula gidip boş boş oturalım demiyorum.Eğer işiniz yoksa müdür beyden işiniz olmadığını okula gelmemesinde bir sakınca olup olmadığını sorarsanız o da eminim gelmenize gerek yok sayın hocam diyecektir.Ama siz hem gitmeyin hem de gitmemekte haklıyım derseniz bu çok yanlış olur.

offf 5 yıldır formatör öğretmenim.hiç bir sene 24 nisan-20 mayısta okula gitmedim.çünkü ünvanımızın sonunda ÖĞRETMEN var.gereksiz bir tartışma

sdh' Alıntı:
asbirin' Alıntı:
SİBEL HANIM lütfen dürüst olalım.Biz okula gidelim.Her türlü fedekarlığı yapalım.Şahsen ben o gün öğrencilerin de olmamasını fırsat bilerek bilgisayarları güzelce elden geçirdim.Eksikleri tamamladım, gönül huzuruyla evime döndüm. Ama siz okula gelmeyin, evde kadın programları izieyin, ondan sonra klavye kahramanlığı yapın, kendinizi haklı çıkarmak için kanun ve yönetmelikleri kendinize göre yorumlayın. Eğer dediğiniz gibi resmi tatilse okula giden bizim gibi formatör öğretmenler ve idareciler bu yönetmeliklerden habersiz mi? Şayet idare neden gelmediniz diye soruyorsa ; Sizin yerinizde olsam özür diler ve okula gelinmesi gerektiğini bilmediğimi söyler ve erdemli bir davranış gösterrim. Eminim onlar da anlayışla karşılayacaklardır.
siz Bt öğretmeni misiniz? Bana pek öyle değil gibi geldi ama HAYIRLI - SSSSSS- I
Sayın hocam formatör öğretmen olmam için ne yapmalıyım?Haksız iken haklı mıyım demeliyim, yalan mı söylemeliyim?Hasız meslektaşımı mı desteklemeliyim yoksa adaletten yana mı olamalıyım.Biz öğretmeniz, her zaman haklıdan yana olmalı her zaman haklı olmaya çalışmalıyız.İnsanlar doğruyu söylediği zaman, bize zararı dokunuyor diye tepki vermemeliyiz.Hakkı tutup; hakkı söylemeliyiz.

bu arada 2. 3. ve 4. sayfalarıda okudum. sblyilmaz hocamın problemi idare ile olduğunu anladım. zaten sorunlu olmasa neden üzerine gelsinler ki değil mi? gereksiz bir cümle oldu :)) neyse

dediğim gibi bu olay idarenin belaltı vurma girişimi, ama ne olursa olsun onların haklı olduğu bir durum bu...
sizde yatın pusuya nasıl olsa bir gün onlarda açık verecek..

ne diyeyim Allah kolaylık versin size hocam

sblyilmaz' Alıntı:
zuhall' Alıntı:
hocam şayet formatörseniz 24 nisana da gitmeniz gerekiyordu. formatörler idareci gibi tatil hakları var.

hocam yönetmelikte resmi tatil yazıyor.su gelir bu gelmez demiyor

Dostum malesef 24 nisan idari tatildir. Sende bağlı olduğun idarecinin mesai saatlerine uymakla yükümlüsün.

asbirin' Alıntı:
kardeşim senin ek olarak ne yaptığın bizi ilgilendirmiyor; istersen git okulu sırtında taşı istersen evini okula taşı orda yat kalk; dürüstlük timsali gibi ilginç durumlara girip kimseyi aşağılamak kimsenin haddine degildir; biliyorsan; fikir sahibi isen konuşursun yoksa araştırır,dinler ve öğrenirsin...
bende böte mezunuyum ve formatörüm; formatörlük çalışma esasları,usulleri ve görevlerini okudum 24 nisan da okulda bulunmamı gerektirecek bir madde olmadığı için okula gitmedim ve ek dersim de kesilmedi...

formatör öğretmen olup isminde öğretmen kelimesi bizi geçiyor diye yanılmayalım. Formatörlük yapan tüm öğretmenlerin yani hepimizin kendim dahil aklına tüküreyim. Formatörsen öğretmen değilsin kardeşim 2-2 daha 4.

Soru: Formatör öğretmenler niye yaz tatilinde çalışıyor o zaman? Öğretmen değiller mi? Kanunu savunduğumdan ya da haksız baskıya rağmen dikdurmaya çalışan konuyu açan arkadaşa muhalefetlik olsun diye yazmıyorum ama formatörlüğü kabul ettiğinizde bunları yaşamayıda göze alıyorsunuz.

brahif_06' Alıntı:
asbirin' Alıntı:
kardeşim senin ek olarak ne yaptığın bizi ilgilendirmiyor; istersen git okulu sırtında taşı istersen evini okula taşı orda yat kalk; dürüstlük timsali gibi ilginç durumlara girip kimseyi aşağılamak kimsenin haddine degildir; biliyorsan; fikir sahibi isen konuşursun yoksa araştırır,dinler ve öğrenirsin...
bende böte mezunuyum ve formatörüm; formatörlük çalışma esasları,usulleri ve görevlerini okudum 24 nisan da okulda bulunmamı gerektirecek bir madde olmadığı için okula gitmedim ve ek dersim de kesilmedi...
Hiçkimsenin yaptığı kimseyi ilgilendirmiyorsa bu forum niye var.Bakıyorum da suçlular tek tek düşüyor.Şu an ismini hatırlamadığım bir ilde ismi dilenci köyü diye anılan bir köy var.Oysa o köyde dilencilik yapanların sayısı %10 bile değilmiş.Fakat o köyde oturan herkese komşu köydekiler dilenci gözüyle bakarmış.Bilmem anlatabildim mi?

togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
zuhall' Alıntı:
hocam şayet formatörseniz 24 nisana da gitmeniz gerekiyordu. formatörler idareci gibi tatil hakları var.

Dostum malesef 24 nisan idari tatildir. Sende bağlı olduğun idarecinin mesai saatlerine uymakla yükümlüsün.
evet 24 nisan idari tatil ve bizede tatil.idare 8 e kadar duruyor bende mi durucam :p

sblyilmaz' Alıntı:
togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
zuhall' Alıntı:

evet 24 nisan idari tatil ve bizede tatil.idare 8 e kadar duruyor bende mi durucam :p

Hocam sen yaz tatilinde niye formatör olarak okulda duruyorsun o zaman idareci duruyor ama öğretmenler durmuyor?

togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
zuhall' Alıntı:

Hocam sen yaz tatilinde niye formatör olarak okulda duruyorsun o zaman idareci duruyor ama öğretmenler durmuyor?
ben yaz tatilinde durmuyorum veriyorum dilekcemi ekders almayacam gelmeyecem diye...

isar arkadasım baya heyecanlı girdi olaya hatta hakim savcı rolune bile soyunmus.
orataya tartısmayı bitiren yanlıs biliyorsunuz edalarında cıkan arkadasım...kac davaya girdin de karsı taraf haklı diyorsun? oncelikle kanun yonetmelik ve genelgeler arasında bir tutarsızlık oldugu aşikar.buda beni bal gibi haklı cıkarmaya yeter.ben size sadece kendi bilgi ve dusuncelerimden bahsetmedim.sendika ve avukatla konusup aktardım.

asbirin' Alıntı:
brahif_06' Alıntı:
asbirin' Alıntı:
Hiçkimsenin yaptığı kimseyi ilgilendirmiyorsa bu forum niye var.Bakıyorum da suçlular tek tek düşüyor.Şu an ismini hatırlamadığım bir ilde ismi dilenci köyü diye anılan bir köy var.Oysa o köyde dilencilik yapanların sayısı %10 bile değilmiş.Fakat o köyde oturan herkese komşu köydekiler dilenci gözüyle bakarmış.Bilmem anlatabildim mi?

asbirin seviyesizlik hat safhada artık.ya biraz seviyeli konus ya da cek git

az once yine sendikanın il sorumlusuyla gorustum ve aynen soyle diyor: o gun sadece mudur ve mudur yardımcısı gelir...

Systemdeki eksiklikler yüzünden , kendi içimizdeki dialoglar bile ne kadar da dikenli :(

sblyilmaz' Alıntı:
isar arkadasım baya heyecanlı girdi olaya hatta hakim savcı rolune bile soyunmus.
orataya tartısmayı bitiren yanlıs biliyorsunuz edalarında cıkan arkadasım...kac davaya girdin de karsı taraf haklı diyorsun? oncelikle kanun yonetmelik ve genelgeler arasında bir tutarsızlık oldugu aşikar.buda beni bal gibi haklı cıkarmaya yeter.ben size sadece kendi bilgi ve dusuncelerimden bahsetmedim.sendika ve avukatla konusup aktardım.

valla hocam zaten şu klavyeden tartışma işini hiç sevmem. düşünceler tam olarak aktarılamıyor ve anlaşılamıyoruz. onunyerine konuşarak tartışmayı isterdim ama oda mümkün değil.

sen nasıl biliyorsan öyle yap ve o yolu kullan. İnşallah sen haklı çıkarsın ,ben yanılırım.

sblyilmaz' Alıntı:
asbirin' Alıntı:
brahif_06' Alıntı:
asbirin' Alıntı:

asbirin seviyesizlik hat safhada artık.ya biraz seviyeli konus ya da cek git
Sibel Hanım siz gerçekleri mi öğrenmek istiyorsunuz, yoksa yanlış da olsa istediğiniz cevabı mı almak istiyorsunuz. Ben istersem size gaz verip hiç bir şey olmaz hocam ne yaparlarsa yapsınlar hiç bir sonuç alamazlar da diyebilirdim.Ama formatör olup da 24 nisan veya 20 mayıs ta okula gitmediği için ceza alan formatörler var.Benim amacım sizin ceza almamanız.Ben size ne yapmanız gerektiğini daha önce söyledim. Fakat siz beni seviyesiz olmakla suçladınız. Ayrıca Avukatlar hiç bir zaman biz bu davayı kaybederiz demezler.avukatlar her zaman kazanır.Kaybedenler müvekkillerdir.

ha birde zaten herşeyi biliyorsun ve düşündüğün şeyin doğru olduğunu söylüyorsun, neden o zaman buraya yazıyorsun.

yani ne diye konu açıp fikir alışverişi yapmak istiyorsun?
Gördüğüm kadarıyla zaten seni haksız bulan her fikir ve düşünceye karşısın ve hemen saldırıya geçiyorsun.

Bana savcı hakim rolüne savunduğumu pat diye yapıştırıyorsun.

neyse ya dediğim gibi hiç sevemedim bu ortamlarda tartışmayı.

Tekrar söylüyorum Allah yardımcın olsun...

sblyilmaz' Alıntı:
ben yaz tatilinde durmuyorum veriyorum dilekcemi ekders almayacam gelmeyecem diye...[/quote]

Değerli arkadaşım amacım seni kırmak veya yermek değil. Yazın Görevlendirme kabul edip ek ders almayıp gitmemek kanuna uygun mu değil mi? Kimler senin gibi yapıyor kimler yapamıyor. Anlatmak istediğim formatörlük he halt olduğu belli olmayan bir yapı herkes dilediğine göre borusunu öttürür.

Yaşadığın bu durumdan dilerim bir yaptırım almazsın ancak alırsanda almazsanda şaşırma. Formatörlük görevlendirme ve çalışma esasları olduğu kadar resmi kanunda tam oturmamış bir durum ve kalkması gerekli olan bir durum.

isardogan' Alıntı:
ha birde zaten herşeyi biliyorsun ve düşündüğün şeyin doğru olduğunu söylüyorsun, neden o zaman buraya yazıyorsun.

yani ne diye konu açıp fikir alışverişi yapmak istiyorsun?
Gördüğüm kadarıyla zaten seni haksız bulan her fikir ve düşünceye karşısın ve hemen saldırıya geçiyorsun.

Bana savcı hakim rolüne savunduğumu pat diye yapıştırıyorsun.

neyse ya dediğim gibi hiç sevemedim bu ortamlarda tartışmayı.

Tekrar söylüyorum Allah yardımcın olsun...
Hay ALALH RAZI OLSUN hocam buarkadaş beni de seviyesizlikle suçladı.Hem fikrimizi öğrenmek istediğini beyan ederek başlık açıyor. hem de istediği cevabı vermediğimiz için bizi suçluyor.Madem avukata sordun, sendika başkanına sordun bize niye soruyon.

togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
ben yaz tatilinde durmuyorum veriyorum dilekcemi ekders almayacam gelmeyecem diye...

Değerli arkadaşım amacım seni kırmak veya yermek değil. Yazın Görevlendirme kabul edip ek ders almayıp gitmemek kanuna uygun mu değil mi? Kimler senin gibi yapıyor kimler yapamıyor. Anlatmak istediğim formatörlük he halt olduğu belli olmayan bir yapı herkes dilediğine göre borusunu öttürür.

Yaşadığın bu durumdan dilerim bir yaptırım almazsın ancak alırsanda almazsanda şaşırma. Formatörlük görevlendirme ve çalışma esasları olduğu kadar resmi kanunda tam oturmamış bir durum ve kalkması gerekli olan bir durum.[/quote]
arkadasım oncelikle bu konuda gecen yıl TBMM de soru verildi ve bakanlık acıkladı.netten arastır bul lutfen..ekders istemedigime dair dilekceyle basvuranlar yazın tatilini yapabilir denilmektedir bu belgede.

asbirin benimle zıt gorus oldugun icin sana seviyesiz demedim, yalancı dilenci gibi kelimeler iceren mesajın baslayıp geriye dogru oku...sadece ben degil bircok kisi mesajlarından rahatsız olmus.

isardogan.....yeni birsey ogrendigimde sevinirim ancak ozluk haklarımı da iyi bilirim.arastırır sorar sorgularım.ya uamrım idarem bana ceza verir ve bende bunu kabak gibi iptal ettiririm.sonucu da bırdan belgeyle yayınlarım o zaman cok BİLEN arkadaslar nasıl bir cevap verecek merak ediyorum.buraya konu actım bircok kişi bu durumu yasamıs farklı baslıklarda...ben zaten konu baslıgını resmi tatil diye actım

asli gorevini unutup uzerinizdeki ikinci goreve gore sekillenemeyiz.biz ogretmeniz her ne kadar gorevimiz formator olsada...
dik durdum ve haklılıgım gecen sorusturmalarda ortaya cıkmaya basladı..
atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler...

arkadaşlar biz burda sorunlarımızı nasıl çözeğimizi yazar iken bazı arkadaşlar sanki zümrelerinin ceza almasından ve zarar etmesinden mutlu oluyor....madem kendi idarelerini ve uygulamalarını haklı görüyorlar o zaman uzatmalarına gerek yok bildiginiz yoldan şaşmayın; biz haksızlığa karşı taraf tutmanın erdemini biliyoruz ve sıkıntıda ve haksızlığa uğrayan zümremize yardımcı olmaya çalışıyoruz sizden ricamız bu tür konularda destek olmaya niyetiniz yoksa bari köstek olmayın kendi degerli fikirleriniz ile kimsenin midesini bulandırmayın velev ki sizin tarafınızdan doğru olsa bile,,, iyi akşamlar

brahif_06' Alıntı:
arkadaşlar biz burda sorunlarımızı nasıl çözeğimizi yazar iken bazı arkadaşlar sanki zümrelerinin ceza almasından ve zarar etmesinden mutlu oluyor....madem kendi idarelerini ve uygulamalarını haklı görüyorlar o zaman uzatmalarına gerek yok bildiginiz yoldan şaşmayın; biz haksızlığa karşı taraf tutmanın erdemini biliyoruz ve sıkıntıda ve haksızlığa uğrayan zümremize yardımcı olmaya çalışıyoruz sizden ricamız bu tür konularda destek olmaya niyetiniz yoksa bari köstek olmayın kendi degerli fikirleriniz ile kimsenin midesini bulandırmayın velev ki sizin tarafınızdan doğru olsa bile,,, iyi akşamlar
:alkis:

sblyilmaz' Alıntı:
togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:

Yaşadığın bu durumdan dilerim bir yaptırım almazsın ancak alırsanda almazsanda şaşırma. Formatörlük görevlendirme ve çalışma esasları olduğu kadar resmi kanunda tam oturmamış bir durum ve kalkması gerekli olan bir durum.
arkadasım oncelikle bu konuda gecen yıl TBMM de soru verildi ve bakanlık acıkladı.netten arastır bul lutfen..ekders istemedigime dair dilekceyle basvuranlar yazın tatilini yapabilir denilmektedir bu belgede.

asbirin benimle zıt gorus oldugun icin sana seviyesiz demedim, yalancı dilenci gibi kelimeler iceren mesajın baslayıp geriye dogru oku...sadece ben degil bircok kisi mesajlarından rahatsız olmus.

isardogan.....yeni birsey ogrendigimde sevinirim ancak ozluk haklarımı da iyi bilirim.arastırır sorar sorgularım.ya uamrım idarem bana ceza verir ve bende bunu kabak gibi iptal ettiririm.sonucu da bırdan belgeyle yayınlarım o zaman cok BİLEN arkadaslar nasıl bir cevap verecek merak ediyorum.buraya konu actım bircok kişi bu durumu yasamıs farklı baslıklarda...ben zaten konu baslıgını resmi tatil diye actım

asli gorevini unutup uzerinizdeki ikinci goreve gore sekillenemeyiz.biz ogretmeniz her ne kadar gorevimiz formator olsada...
atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler...[/quote]
Sibel Hanım haklılığım daha önceki soruşturmalarda ortaya çıktı yazmışsınız. Yine buna benzer konuda mı soruşturmaya uğradınız.Şayet bu konuda haklı çıktığınız soruşturma varsa forumda başka başlıklar altında yardım isteyen bir arkadaşımız var.Ona yardımcı olursan eminim o da sevinecektir.

asbirin' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:
togius' Alıntı:
sblyilmaz' Alıntı:

atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler...
Sibel Hanım haklılığım daha önceki soruşturmalarda ortaya çıktı yazmışsınız. Yine buna benzer konuda mı soruşturmaya uğradınız.Şayet bu konuda haklı çıktığınız soruşturma varsa forumda başka başlıklar altında yardım isteyen bir arkadaşımız var.Ona yardımcı olursan eminim o da sevinecektir.[/quote]

brahif_06' Alıntı:

Bizler formatör olarak zaten zümremize ihanet ettik. Zaten formatör olarak BT öğretmenlerine köstekte olduk. Sen şimdi rahat ol yarın rahat değil.

Geri