25000 TL'ye kadar sıfır araba

Kodla Büyü
hakanotuken' Alıntı:
fiat - reno- citroen - peugeot gibi fransız ve italyan alma ne alırsan al. Bunları alacaksan ucuz olduğu için alırsın ama ucuz araba alacaksanda koreli hyundai al.

AMA 25.000 TL PARAN VARSA GİT 2005 MODEL MAZDA 3 AL.
Mazda 3 nasıldır hocam ?

25bin liraya seat ibiza alabilirsin. şu anda kampanya var.
Model Donanım Liste Fiyatı (TL) Kampanyalı Fiyat (TL)
1.4 lt 85 hp Reference 29.700 25.900
1.4 lt 85 hp Elegance 31.300 27.500
1.4 lt 85 hp Style 33.900 30.100

Yeni kasa seatların görünüşü de çok hoş. İlla dizel aramıyorsan bu fiyata alınabilir.

dizel otomatik vites bir golf veya astra veya corsa al bana dua edersin.

kardeş sokağa atacak paranmı var yok lada, yok tata, yok clio symbol yok albea, yok dacia... ikinci el opel astra, ford focus , mazda 3..vs bir sürü araç var...Benden sana tavsiye bu fiyata sıfır araba alma...Teneke alırsın (Donanımsız ve konforsuz..)..Fiyat artır yada git temiz bir ikinci el al...Birde avrupadaki fabrikalardan çıkmış olmasına dikkat et derim...(grande punto full donanım 1.3 multijet 90 bg(dizel) almanı tavsiye edrim bende var çok de memnunum.. bunuda tavsiye ederim..)

daha karar vermedinmi hocam :) okadar cok öneri varki kafan dahadamı karıstı yoksa :)

uberk' Alıntı:
kardeş sokağa atacak paranmı var yok lada, yok tata, yok clio symbol yok albea, yok dacia... ikinci el opel astra, ford focus , mazda 3..vs bir sürü araç var...Benden sana tavsiye bu fiyata sıfır araba alma...Teneke alırsın (Donanımsız ve konforsuz..)..Fiyat artır yada git temiz bir ikinci el al...Birde avrupadaki fabrikalardan çıkmış olmasına dikkat et derim...(grande punto full donanım 1.3 multijet 90 bg(dizel) almanı tavsiye edrim bende var çok de memnunum.. bunuda tavsiye ederim..)

Bende senin gibi düşünüyorum hocam ama ikinci elin de kötüsü bize denk gelirse, arabadan pek anlamıyoruz. Anlayan da tanımıyoruz pek. Biraz daha biriktirip sıfır alayım dedim ama. Senin punto nasıl hocam ? Kaç model ?

süllerlimustafa' Alıntı:
hocam ben kendim aldım 25 250 ye skoda roomster.incelemeni tavsiye ederim.binek geçiyor.
İç ve göürnüşte gayet güzel hocam. Kullanan biri olarak arabayı biraz anlatabilir misiniz?

chevrolette - lacetti
23500 civarı hocam
ayrıca istersen BRC tüp takıyorlar garanti kapsamında
+ fiat tabii
ama özellikleri çok ii

Hocam ne alırsan al ama dizel al...
Bu paraya 0 dizel araç alamazsın ama temizinden 2. el dizel bir araç alabilirsiniz.

25000 civarına 2006 pegout alabilirsiniz 1.6- 110hp. yada 90 hp

wes' Alıntı:
25bin liraya seat ibiza alabilirsin. şu anda kampanya var.
Model Donanım Liste Fiyatı (TL) Kampanyalı Fiyat (TL)
1.4 lt 85 hp Reference 29.700 25.900
1.4 lt 85 hp Elegance 31.300 27.500
1.4 lt 85 hp Style 33.900 30.100

Yeni kasa seatların görünüşü de çok hoş. İlla dizel aramıyorsan bu fiyata alınabilir.
Gerçekten süper duruyor hocam ;) Acaba tutuluyor mu bu araç ?

Geri