30 Mart 2014 Yerel Seçim Anketi

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli arkadaşlar seçime 26 gün kaldı. Malum Genel Seçimlerin durumunu da az çok belirleyecektir bu seçimler. Bir anket yapalım bakalım diyor :?:

Gerekli değildi sanırım.Ortalık yeteri kadar gergin zaten.Bu anket siteyi iyice gere düşüncesindeyim.

Hocam bence bir mahzuru yok sonuçta, tartışma olmadıktan sonra bir şey olmaz.

Bilgisayar Öğretmenleri içinde de AKP birinci çıkarsa internetten uzak sadece yandaş medyayı takip edebilen halka bahane bulmamak gerek.

seçime daha çok var anket için erken. bu seçim bir basketbol maçı gibi her geçen saniyenin önemi var.

anket güzel olmuş ama bence bir şık eksik HİÇBİRİ :puhaha: muhakkak hepsine basacak adam çıkacaktır...

fatih22222' Alıntı:
anket güzel olmuş ama bence bir şık eksik HİÇBİRİ :puhaha: muhakkak hepsine basacak adam çıkacaktır...
Hocam hiçbiri şıkkını ekledim. İşaretleyebilirsiniz.

papakaa' Alıntı:
toker42' Alıntı:
seçime daha çok var anket için erken. bu seçim bir basketbol maçı gibi her geçen saniyenin önemi var.
aynen. daha sular ısınmadı
Rahmetli Muhsin yazıcıoğlunun ölümü ile ilgili bir videonun yayınlanacağı bekleniyor. başbakan devletin bekası için bizzat öldürüleceğini bildiği hakkında. bu seçimde kimin ne oy alacağınında önemi yok sonuçta mahalli seçim yapılıyor burada anket yapmanında anlamı yok. bu seçimi genel seçime çevirerek oy toplamak sadece bir oyundur.

ooo anket sıfırlanmış ya yeniden oy kullanacaz şimdi şeçimleri yenilediniz demekki şıkla birlikte :D

Martın 15'inden sonrası önemli.Ülkeyi yönetenlerin bu hale düşmesini ülkem adına hiç istemem ama
bence ses kayıtlarından daha öte görüntüler de çıkabilir...

fatih22222' Alıntı:
ooo anket sıfırlanmış ya yeniden oy kullanacaz şimdi şeçimleri yenilediniz demekki şıkla birlikte :D
Hocam şık ekleyince otomatik sıfırlandı 30 marta kadar herhangi bir şık daha eklemeyeceğim.

Fişlemiyorsunuz değil mi:) Bilelim de ona göre kullanalım :idea:

papakaa' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
ilginç...chp önde...
çokda önemli değil neyi yansıtıyor ki?

bir şey yansıtıyor mu bilemem ama şaşırdım...
Neden sasirdiniz anlamadim bdp nin bile yuzde olarak belli oyu varken, sekuller milliyetci bi partinin onde olmasinda aasilacak ne var :)

Bende bu kadar yolsuzluk yalan dolan kayırmacılığa halkı ayrıştırma çabalarına rağmen akp nin oy almasına şaşırdım ne yalan söyleyeyim. oy verenler öğretmen olmasaydı şaşırmazdım onu da belirteyim

papakaa' Alıntı:
Neden sasirdiniz anlamadim bdp nin bile yuzde olarak belli oyu varken, sekuller milliyetci bi partinin onde olmasinda şasilacak ne var :)

2 kişiden birinin oyunu alan bir partinin önde olması bekleniyor...Ak Parti'nin eğitim seviyesi düştükçe oyunu arttırdığı söyleniyor...bu oylama bunun göstergesi olabilir...

muhalif33' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
Neden sasirdiniz anlamadim bdp nin bile yuzde olarak belli oyu varken, sekuller milliyetci bi partinin onde olmasinda şasilacak ne var :)

2 kişiden birinin oyunu alan bir partinin önde olması bekleniyor...Ak Parti'nin eğitim seviyesi düştükçe oyunu arttırdığı söyleniyor...bu oylama bunun göstergesi olabilir...
açıklayayım. anket ilk koyulduğunda akp öndeydi hemde açık farkla. sonra anketi açan arkadaş ankete yeni madde ekledi ve anket sıfırlandı. dolayısıyla pek çok akp ye oy atan arkadaşın oyun geçersiz sayıldı :)
halkın en az %35 inin şu anda yolsuzluk umurumda değil. başkaları gelse onlarında çalacağına inanıyor. hani herkes milleti kendi gibi sanır ya.
başkaları zengin olacağına bunlar zengin olsun diyor en azından para zulme gitmez diyorlar. hani bunların abdestlerinden şüpheleri yok ya.
insanlar yolsuzlukların vurgunların sandıkta temizleneceğine inanıyorlar. tartışsanız 30 martta görüşürüz diyorlar. hani sandık hırsızlıkları aklamaya yeri ya.
şunu da iyi biliyoruz. 200 bin kişinin katili esadda sandıktan %80 oy alıp çıksa oda aklanır. kim bilir belki cennete bile gider. hani sandık aklama yeri ya

cehcah' Alıntı:
antiformator' Alıntı:
Bilgisayar Öğretmenleri içinde de AKP birinci çıkarsa internetten uzak sadece yandaş medyayı takip edebilen halka bahane bulmamak gerek.

Kasetleriniz bittiyse pensilvanya fazla uzak değil, hem zahmet etmeyin yeni kasetler geliyormuş, ama zaman daraldı elinizi çabuk tutun.

Hâla şunu anlamadınız değil mi? kasetler çıktıkça adam oy kazanıyor.
çaldıklarından nemalananlar var demek ki. işte açık örneği :)

son zamanlarda siyaset kurmunun ne kadar kirli olduğunu bir kez daaha gördüm.bir zamanlar beraber takılanlar.biribirinin menfaatine iş yapanlar şimdi her iki tarfta birbirinin itikatlarına beddularına kadar varan sözler ediyor.

toker42' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
toker42' Alıntı:
aynen. daha sular ısınmadı
Rahmetli Muhsin yazıcıoğlunun ölümü ile ilgili bir videonun yayınlanacağı bekleniyor. başbakan devletin bekası için bizzat öldürüleceğini bildiği hakkında. bu seçimde kimin ne oy alacağınında önemi yok sonuçta mahalli seçim yapılıyor burada anket yapmanında anlamı yok. bu seçimi genel seçime çevirerek oy toplamak sadece bir oyundur.
yazıcıoğlu mu olur yoksa oslo mu olur. ya da başka birşeymi olur bilmem ama zamanlama manidar olur. orası kesin

karşımda mehmet metineri gördüm sandım bir an :lol:

Geri