35 Mbps Fiber İnternet Her Şey Dahil 91 TL

Kodla Büyü
ben şu kısmı anlayamıyorum. comnet telekom altyapısı kullanıyor. Telekomda 1000Mbps aylık en ucuz 700TL ama comnette 400TL.
adamların sağladığı hizmeti onlardan daha ucuza nasıl verebiliyorlar, anlasam ben de geçmeyi düşünüyorum.
Benim de tam olarak anlamadığım bir nokta bu. Türk Telekom kullanmaya devam ediyorum ve geçen hafta 2 sene daha uzattım. Bir sorun olduğunda 1 gün içinde problemi çözüyorlar, bundan önceki 3 farklı durumda böyle oldu. Aynı altyapıyı kullanan farklı bir firma, hadi diyelim reklam, çalışan vb... masrafları yok ve Türk Telekom dan daha önceden çok ucuza satın almış oldukları paketler vb... olsun. En pahalı olan aynı hız paket örnek olarak 1000 tl iken, kampanyalı ve genel ilk üyeliklerde ücret ortalama 850 tl iken, bu firmalar neden ücreti 500-600 tl derler. 750-800 tl demelerine engel olan şey ne? Sonuçta yine piyasadaki en ucuz hizmet sunanlardan birisi olacak... Vergi, sunmak zorunda olduğu müşteri hizmetleri vb... konularda bazı sorumluluklardan kaçmaya olanak sağlıyor olabilir mi gibi? tuhaf sorular akla gelince pek düşünesim gelmiyor bu fırsatları

Aktivasyon ücreti 399 tl.
Yeni hat başvurusunda 6 ve 12 aylık tarifelerde yüzde 25 ve 50 indirimler var.
Mevcut hizmeti taşımada aktivasyon ücreti yok arkadaşlar.
Mevcut interneti taşırken son ödeme ekranında sadece internet fiyatı gözüküyor, 1 aylık paket dahi olsa.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230831_160256_Comnet.jpg
    Screenshot_20230831_160256_Comnet.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 130
  • Screenshot_20230831_160129_Comnet.jpg
    Screenshot_20230831_160129_Comnet.jpg
    59.3 KB · Görüntüleme: 129
ben geçiş yaptım. 1000Mbps hızına geçtim. kablosuz 600Mbps kadar geliyor pcye, yeterli benim için. geçtiğim günden bu yana en ufak bir sorun yaşamadım çok şükür. dilimi ısırayım da :)

ben geçiş yaptım. 1000Mbps hızına geçtim. kablosuz 600Mbps kadar geliyor pcye, yeterli benim için. geçtiğim günden bu yana en ufak bir sorun yaşamadım çok şükür. dilimi ısırayım da :)
ttnetten comnete geçiş yapamadım. ttneti iptal ettirip comnete yeni abonelik alayım dedim sorun çıktı. turknete yeni abone oldum. şimdi turknetten comnete geçiş yapsam nasıl olur acaba.

Comnet interneti kullanmaya başlayan arkadaşlar memnuniyet durumlarınızı paylaşırsanız seviniriz 😊
Hocam ben aldım 1 gün sonra iptal ettim.Müşteri hizmetleri saçma sapan cevap yazıyor muhatap bulmak zor.Onu da geçtim interneti evde 1 kişiden fazla kullandığımizda özellikle akşam saatlerinde donma sorunu var video geç oynatıyor.Ayni hatta milenicom kullandım aynı paket hiç böyle bir problem olmadı ücret fazla diye comnet aldık o da olmadı şimdi türk nete başvurdum arkadaş kodu ile ilk 6 ay 250 sonra 299 bakalım umarım iyidir Telekom zaten akmış başını gidiyor

Bende birinin referans koduyla uye oldum. 13 ay 1188 pesin odedik. 24 saatte kuruluma geldiler kurdular

Hocam ben aldım 1 gün sonra iptal ettim.Müşteri hizmetleri saçma sapan cevap yazıyor muhatap bulmak zor.Onu da geçtim interneti evde 1 kişiden fazla kullandığımizda özellikle akşam saatlerinde donma sorunu var video geç oynatıyor.Ayni hatta milenicom kullandım aynı paket hiç böyle bir problem olmadı ücret fazla diye comnet aldık o da olmadı şimdi türk nete başvurdum arkadaş kodu ile ilk 6 ay 250 sonra 299 bakalım umarım iyidir Telekom zaten akmış başını gidiyor
İptal sürecinden bahsedebilir misiniz hocam?

Fiyat 159 TL olup aktivasyon ve kurulum artık ücretsiz olmadığına göre Comnet'e geçen arkadaşları tebrik ederim. Bu fırsat da burada bitmiş demektir :)

Oooo baya bi güzel artmış hemde, 159 TL,
önceden üye olanlara hayırlı olsun,
benim gibi herşeyi inceleyenlere geçmiş olsun,

O zaman ben millenicom ' a geçeceğim,
20 tl daha pahalı,
ama en azından telefonlara çıkıyorlar, müsteri hizmetleri desteği var.
Aynen öyle hocam ilk milenicom aboneliğimi iptal ettiğime pişman oldum boşu boşuna 4 gündür internet siz bekliyoruz .

ttnet müşteri hizmetlerine operatörden ayrılıp başka bir servise geçeceğimi söyledikten sonra,
bugun aradılar,
179*3 ay + 239*9 ay = 2688
2688/12=224 TL/Ay

evet 35 Mbps için bugun ttnet ten 224 TL ortalamalı 1 yıl taahutlu bir teklif aldım,
büyük ihtimalle 16 Mbps lik bir teklif sunun bana dersem daha uygun olan bir seçenekte sunacaktırlar.

Binada fiber altyapı yok, benim yapabileceğim birşey var mı? Aktivasyon ve kurulum ücreti ne kadar.
Adsl modem kurulumu çok yaptım ama Fiber modem kurulumu hiç yapmadım Fiber modemi kurabilir miyim acaba.

Son düzenleme:
Binada fiber altyapı yok, benim yapabileceğim birşey var mı? Aktivasyon ve kurulum ücreti ne kadar.
Adsl modem kurulumu çok yaptım ama Fiber modem kurulumu hiç yapmadım Fiber modemi kurabilir miyim acaba.
Fiber alt yapı yoksa fiber bağlanmaz zaten hocam.

Fiber varsa da fiberi kurmuyorsun zaten hocam. Modem Kendi kendine kuruluyor. Geçen resetlemem gerekti. Korkuyla reset attım 2 dakika sonra kurulum bitti internet geldi.

Ttnet'in epey artışından dolayı gelecek aya geçiş yapmayı düşünüyorum ancak yukarıda bir arkadaşımız birden fazla kullanımda sıkıntı oluşturuyor demiş. Ttnet altyapısıyla kullanacağım acaba sorun olur mu, kullanan arkadaşların karşılaştığı sorunlar var mı?

Ttnet'in epey artışından dolayı gelecek aya geçiş yapmayı düşünüyorum ancak yukarıda bir arkadaşımız birden fazla kullanımda sıkıntı oluşturuyor demiş. Ttnet altyapısıyla kullanacağım acaba sorun olur mu, kullanan arkadaşların karşılaştığı sorunlar var mı?
Hocam yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İnşallah bundan sonra da aynı devam eder.
Eğer lazım olursa davetiye kodumu kullanabilirsiniz hocam. -> CMT365WQD

Geri