35 Mbps Fiber İnternet Her Şey Dahil 91 TL

Kodla Büyü
Sanırım Eylül ayında genel bir fiyat artışı olabilir ISS'lerde. Arkadaşıma da Türknet "1 Eylül'de 299 tl olacak, 12 aylığını peşin ödersen 279 tl'den yapalım" şeklinde sms gelmiş.
aynı mesaj bana da geldi
senelik 3600 tl yapar
bu ne pahalılıktır yaw
ayıp vallahi
nereye gideceğimi şaşırdım
yeni Türknet e girmiştim halbuki

Ben şu an çok memnunum Comnet'ten. Hatta bugün bir kredi kartımın yüzde 10 iade kampanyasını da kullanarak comnet üyeliğimi 1 yıl+40 gün(davetiye kodu + comnet mobil uygulama hediyesi) daha uzatmak istedim ama sepet aşamasında "üyeliğinizi en fazla 401 gün kalacak şekilde uzatabilirsiniz" mesajı geldiği için uzatamadım.

111.jpg
222.jpg
aynı adres için biri 1000 biri 100 Mb veriyor kafam gitti

Bugün itibaariyle ben de başvurdum. Malum netspeed iki kez zam yapınca mecbur kaldık.

Comnet için bende başvuru yaptım ancak yalın internet olması gerekiyormuş. Benim ki telekomun alo paketi olarak geçiyor o yüzden geçiş yapamadım. İptal ettirip yeni başvuru yapildiginda nasıl olur acaba comnetin modemini almak gerekir yeni kurulum yapanlara modem getirdiler mı ücretli mi

Kablonet altyapısını superonline olarak hizmet alıyordum, fahiş fiyat artışından sonra Gibirnet e geçtim. aylık 110 tl gibi bir şeydi. 100 mbit tarifede 55 mbit anca görüyordum. Fiyatına göre önemsemedim lakin 1 ay kullanımdan sonra fiyat güncellemesine gitti ve 250 tl gibi bir şey oldu. 2. ayımda ben de comnet e geçtim 35 mbit lik tarifeye, 12 aylık peşin ödeme imkanı olunca fiyat artışından etkilenmemek adına 1188tl ödedim. gibirnet ten comnete e geçişim 1 günde tamamlandı, hiç kesintim olmadı.

comnet için davet kodum : CMT368EUZ

comnet te 35 mbit lik paketimden 32 mbit alıyorum, gibirnet e göre çok iyi. acaba 100 mbit lik tarifeye geçiş yapsam mı düşüncesi içindeyim.
sanırsam ağustos sonu, eylül başı comnet te fiyat değişikliğine gidecek diye duydum. fiyattan etkilenmemek adına ilave 12 ay daha sistem üzerinden uzatma yapmayı düşünüyorum.

comnet ten memnunum, sizlere de tavsiye ederim. türktelekom un pahalı olması konusunda, orada çalışan arkadaş "altyapı onların elinde olduğundan, devlet onlara taban fiyat sınırlamasına tabi tutuyormuş. diğer firmalar ttelekom altyapısını kullansa da onlardan uygun fiyat vermelerinin nedeni bu imiş."

bende de aynı şekildeydi hocam. 1000mbps için başvurdum bakalım nasıl olacak
Servis sağlayıcılar Telekomla anlaşmalarında maksimum alabilecekleri hız kendi anlaşmaları ile sınırlı. Comnet 1000 Mbps'e kadar anlasmışken örneğin GıbırNet 100 Mbps'e kadar anlaşma yapıyor. Sizin gerçek altyapınız ise 1000'e kadar destekliyor.

Comnet için bende başvuru yaptım ancak yalın internet olması gerekiyormuş. Benim ki telekomun alo paketi olarak geçiyor o yüzden geçiş yapamadım. İptal ettirip yeni başvuru yapildiginda nasıl olur acaba comnetin modemini almak gerekir yeni kurulum yapanlara modem getirdiler mı ücretli mi
İlk mesajımda da yazdığım gibi her şeyi ücretsiz getirip kurdular.

Kablonet altyapısını superonline olarak hizmet alıyordum, fahiş fiyat artışından sonra Gibirnet e geçtim. aylık 110 tl gibi bir şeydi. 100 mbit tarifede 55 mbit anca görüyordum. Fiyatına göre önemsemedim lakin 1 ay kullanımdan sonra fiyat güncellemesine gitti ve 250 tl gibi bir şey oldu. 2. ayımda ben de comnet e geçtim 35 mbit lik tarifeye, 12 aylık peşin ödeme imkanı olunca fiyat artışından etkilenmemek adına 1188tl ödedim. gibirnet ten comnete e geçişim 1 günde tamamlandı, hiç kesintim olmadı.

comnet için davet kodum : CMT368EUZ

comnet te 35 mbit lik paketimden 32 mbit alıyorum, gibirnet e göre çok iyi. acaba 100 mbit lik tarifeye geçiş yapsam mı düşüncesi içindeyim.
sanırsam ağustos sonu, eylül başı comnet te fiyat değişikliğine gidecek diye duydum. fiyattan etkilenmemek adına ilave 12 ay daha sistem üzerinden uzatma yapmayı düşünüyorum.

comnet ten memnunum, sizlere de tavsiye ederim. türktelekom un pahalı olması konusunda, orada çalışan arkadaş "altyapı onların elinde olduğundan, devlet onlara taban fiyat sınırlamasına tabi tutuyormuş. diğer firmalar ttelekom altyapısını kullansa da onlardan uygun fiyat vermelerinin nedeni bu imiş."
Comnet hakkında çok şikayet okudum hocam, siz neredesiniz?

Dünden beri 4444678 i arıyorum daha telefona cevap veren olmadı inşallah dolandırılmadık
dolandırıcılık değilde,
bu tip hizmet sağlayıcıları genellikle telefona cevap vermiyor,
sorunları mesaj yoluyla halletmek gerekiyor,

telekom hizmetinin duzgun olarak verildiği bölgelerde bu hizmetlerin kullanılması daha sağlıklı olur,
benimde 20 gün içerisinde aboneliğim sona eriyor,
dün akşam telekom ilk yıl için 300 tl, ikinci yıl için 360 tl fiyat verdi, (12 veya 16 mbps internet için)

Bir hafta önce başvuru yapmıştım. Apartman girişinde fiber kutu yeni koyulmuştu. Türk Telekom ekibinden elemanlar gelip daireme kadar fiber kablo çekti. Başka bir Türk Telekom Elemanı gelip fiber modem ve birtane daha cihaz var , adını bilmiyorum. O cihazı kurdu. Yarım saat sonra kullanıma açıldı. Çağrı merkezine ulaşmak zor, ama yazılı destek taleplerine dönüş yapıyorlar. 100Mbit 129 tl/12 ay başvuru yapmıştım. 75-80 leri görüyorum. Arkadasın koduyla üye olduğum için bir ay da ücretsiz ekleme yaptılar. Şuan için memnunum. Tavsiye ederim.

Bir hafta önce başvuru yapmıştım. Apartman girişinde fiber kutu yeni koyulmuştu. Türk Telekom ekibinden elemanlar gelip daireme kadar fiber kablo çekti. Başka bir Türk Telekom Elemanı gelip fiber modem ve birtane daha cihaz var , adını bilmiyorum. O cihazı kurdu. Yarım saat sonra kullanıma açıldı. Çağrı merkezine ulaşmak zor, ama yazılı destek taleplerine dönüş yapıyorlar. 100Mbit 129 tl/12 ay başvuru yapmıştım. 75-80 leri görüyorum. Arkadasın koduyla üye olduğum için bir ay da ücretsiz ekleme yaptılar. Şuan için memnunum. Tavsiye ederim.
Hocam COMNET mi bu?

Ben de 35 Mbps olan paketi kullanıyorum. Zaman zaman 150 Mbps anlık verdiği oluyor. 43 Mbps altına düşmüyor çok şükür.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230821-230541_Comnet.jpg
    Screenshot_20230821-230541_Comnet.jpg
    68.3 KB · Görüntüleme: 25
Arkadaşlar uygulamayı indirdim. Mevcut hizmet taşıma dediğim zaman 10 haneli hizmet numarası istiyor Vodafone hizmet numaramı giriyorum geçersiz diyor. Yeni abone mi desem acaba?

Turknet abonesiydim. Fiyatları sürekli artırıyorlardı. Burada böyle bir başlık görünce geçen cumartesi başvurdum. Bugün geçiş yaptık . Hiçbir sorun yok . Turknet'teyken tarifem 1000mpbs idi ama 1000mpbs destekleyecek makine olmadığı için max 100mpbs alabiliyordum. Bende comnetin 100mpbs paketine geçiş yaptım arkadaşlar. Hız turknetteki hızımla aynı değişen bir şey yok. Modem kullanıcı adı ve şifrelerini bile kendileri değiştirmişler. Anlayacağınız hiçbir şey yapmadan geçiş oldu.
DAVET Kodum :CMT433XQN
Bu kodu kullanarak üye olursanız da 45 güne kadar internetinizi ücretsiz uzatabiliyorsunuz.
Konu başlığını açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Mobilden başvurursanız süreç daha hızlı işliyor.
Son bir Bilgilendirme Arkadaşlar;
Comnetten daha uygun fiyata buldum bugün şans eseri Pananet 100mpbs 99.90₺ veriyor. Burada da yıllık ödeme yapılabiliyor. Üye olanlar buradan bilgilendirme yapabilirler.

Comnet hakkında çok şikayet okudum hocam, siz neredesiniz?
Şikayetleri ben de okudum lakin sorun yaşamadım hiç. yazışmaları web sitesi üzerinde yapıyorsunuz, ticket oluşturma vb. sorun olmuyor. Konya'dayım ben. Bunlar altyapıyı Türktelekomdan alıyorlar, belirli bir bandwitdh... Ne kadar kişiye satarlarsa o kadar kişi paylaşıyor, bu gidişle yavaşlama olabilir :) Gibirnet belkide bana o yüzden düşük hızda geliyordu. Şuan en uygunu comnet olduğunda, çokca müşteri geçişi olduğunda ilave bandwith almazlarsa yavaşlaması muhtemeldir. Ama yine de evde internet olsun, hızı o kadar sorun değil diyenlerdenseniz benim gibi, o zaman tavsiye ederim. Hız önemli olanlar Türktelekom harici düşünmesin. şuan comnet hızından çok memnunum 2 ay sonra ne olur bilmiyorum.

Geçiş için başvurmuştum. Netspeed faturamı ödeyince hemen geçiş yapıldı. 100 mb fiber yıllık ödedim. Gayet iyi şuana kadar bir problem yaşamadım. Hız da 110 115 mb gibi geliyor.
Hocam ne kadar ödüyorsunuz? Netspeed mi kullanıyorsunuz?

31 Ağustos itibariyle ile 14 kişiyi burada konu açarak aktif Comnet'li yapmışım :) Faydam dokunduysa ne mutlu bana.

Not: Size referans oluşumdan hiçbir fayda sağlamıyorum. Türk Telekom altyapınız sağlıklı ise Comnet ile de sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230829-143821_Comnet.jpg
    Screenshot_20230829-143821_Comnet.jpg
    64.5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

web sitesindeki videoda mobilden kayıt olurken sürekli aktivasyon ücretsiz yazıyor(uygun tarifelerde),
ama şu an ben kayıt olurken bu şekilde bir mesajla karşılaşmadım,

Yaşar hocam teşekkür ediyorum. Sayenizde evime internet bağlandı. Şimdiye kadar sadece 72 TL ye 10gb Türk telekom mobil internet kullanıyordum.Yetmiyordu. Pazartesi üye olup sizin davet koduyla ücreti ödedim. Bugün (perşembe) internetim bağlandı. 35 mbit fiber internet aldım. Download 42, upload 12 mbit görünüyor. Modemi de bağladılar. Bağlantı yapıldıktan 1-2 saat sonra internet açıldı. Gün olarak 396 gün görünüyor. Artık YouTube da 144p videolara elveda. 🤭 Telekom çalışanı fiyatı duyunca şaşırdı. Bedava olduğunu söyledi.

Bende davet kodu paylaşıyım: CMT488VMM

Son düzenleme:
Geri