5 ve 6 BTY Planları da tamamlandı...

Kodla Büyü
arkadaşlar bu planları A4 e sığdırıp basmak için ne yapmak lazım :?: ya da siz kağıda basılı plan bulundurmuyor musunuz

Arkadaşlar bu 5. ve 6. sınıf planları aynı nasıl yani bu planların aynısı uygulanıp seviyeye göre mi der işlicez :idea:

Bilişim Teknolojileri Panosuna asılması için 4 sayfaya sığdırdığım bir çalışma. Intel işlemci performans karşılaştırması tablosu:

Ekli dosyalar

• ntel İşlemci Performans Karşılaştırma Tablosu.rar
    85.7 KB · Görüntüleme: 256
Poll' Alıntı:
Arkadaşlar bu 5. ve 6. sınıf planları aynı nasıl yani bu planların aynısı uygulanıp seviyeye göre mi der işlicez :idea:
bu sorunu herhez çözdümü yoksa kimsenin bilgisi mi yok :+1:

benim öğrencilerim için çok ağır programlama anlatmayı bırakın bilgisayarı açmayı bilmiyor çoğu. sanırım daha basit bir şey hazırlamalıyım

5. ve 6. sınıfların planlarını gördüm gayet güzel hazırlanmışlar ellerinize sağlık, fakat yararlandığınız bir kaynak varmış gibi duruyor örneğin 6. sınıfların 2. haftasında "BT ve Sağlık konulu metnin ve siber saygı-zorbalık konulu metnin yazdırılması. " bunu nereden yazdıracaksınız anlamadım.

emeğinize sağlık hocam çok güzel bir plan hazırlamışsınız buram buram emek kokan titiz bir çalışma olmuş :alkis:

Poll' Alıntı:
Poll' Alıntı:
bu sorunu herhez çözdümü yoksa kimsenin bilgisi mi yok :+1:
yanlış plandan bahsediyor olmayasınız hocam. Benim hatırladığım 2 sınıf içinde farklı farklı planlar yapıldı.

hocam ayrıntılı ve dolu bir plan olmuş gerçekten yetişecekmi? geçen sene seçmeli derse giren birçok öğrencim bu planda sıkılmayacak ama seçmemiş ve dersi ilkkez alacaklar dökülecek ama gerçekten farklı olduğu için ben bu planı uygulamaya karar verdim teşekkürler.

Gerçekten güzel bir çalışma olmuş. İlk defa böyle detaylı bir program gördüm. Elektrik kesintisi de var...Ben daha önce görmemiştim.
Yalnız kaynak bir kitap var mı? ünite şeklinde yazılmış 1.1.1 1.1.3 şeklinde ..Bir kaynak kitap var da benim mi haberim yok?

Re: Ynt: 5 ve 6 BTY Planları da tamamlandı...

Elinize sağlık hocam. Çok iyi olmuş

ben lab.sız ders işleyeceğim için böylesi bi plan benim işime gelir doğrusu. çünkü daha çok anlatıma yer verilmiş (genel olarak). fakat ne olursa olsun ağır bi çalışma olmuş. bu kadar dolu bi programı uygulayacağım derken hem kendiniz yıpranırsınız hem öğrenciler yıpranır. kaldı ki böylesine yoğun bir programdan çok fazla bi başarıda elde edemezsiniz. bilgi üzerine bilgi yığmış gibi olur. arkadaşlar gerçekten emek vermiş çalışmışlar saolsunlar, muhakkak ki bu programın uygun olduğu sınıflar vardır , uygulayıcısı çıkacaktır. ben kendi adıma söylemeliyimki lab yok, her sınıfta en az 2-3 kaynaştırma öğrencisi var, köy okulundayım çocukların çoğu bilgisayar ne görmemiş, durum bu. ben bu programı çok çok sadeleştirip projeksiyon destekli ders işleyeceğim. çoğu dersimide güzel animasyon yada film tarzında hazırlanmış eğitici vidyolarla destekleyeceğim uzun uzun ders anlatmayı düşünmüyorum. yıllardır da çok kitaba bağlı ders işlemedim.
bu tarz örnek planlar çıkarım yapmak açısından ve üzerinde değişiklik yapabilmek adına güzel oluyor, tekrar tekrar tşk.

Geri