5. ve 6. Sınıf BTY Ders Kitabı Çıktı...

Kodla Büyü

pehepe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar daha önce açmış olduğum bu konuyu takip edenleriniz olmuştur. Orada birşeyler yazıp çizmiştim şimdi onun en son aşamasına geldim ve kitabı bitirdim. Fakat baktım ki o kadar zahmet emek vermişim pekte işe yaramamış. Çünkü bazı kişiler canımı sıktı ve yaptığım işi takdir edeceği yerde benim bu işten menfaatim olduğunu düşündüler ve bende kendimi hiç riske atmamak adına ; öğrencilerimden kitabı matbaadan bastırma konusu için hiçbir ücret talebinde bulunmadım. Kitabı okulumuz Web sitesine ekledim ve ilk defada en son halini buraya ekliyorum. Yararlanmak isteyen öğrencilerim veya öğretmen arkadaşlarım okulumuz web sitesinden veya buradan indirebilir.

Aslında kitaba daha çok şey ekleyecektim ama pek fazla yardım alamadım branşımdaki arkadaşlardan ve zamanım yeterli gelmedi. o yüzden kitaba yapılacak etkinlikleri eklemedim artık etkinlik yapmak isteyen arkadaşlar kendi becerileri dahilinde etkinliklerini gerçekleştirsin. Ayrıca bu kitapla ilgili yıllık planıda bu hafta içerisinde buraya eklerim.. Umarım Herkese az da olsa bir faydası olur. Bana döküman gönderen bir kaç arkadaş oldu bu forumda onlara da teşekkür ediyorum

NOT: 4. Üniteyi hevesim kırıldığı için eklemedim. o konularıda kitapsız işleyeceğim.

Hocam calismaniz cok yararli olacaktir, bircogumuza da yol gosterecektir. Isbirligi konusunda bir fakirlik oldugunu uzulerek fark etmissiniz, ben son birkac yildir hep diyorum;) bizden birsey olmaz diye!
Elinize, emeginize ve cok degerli zamaniniza saglik...

Olcay Büyükçapar' Alıntı:
Hocam calismaniz cok yararli olacaktir, bircogumuza da yol gosterecektir. Isbirligi konusunda bir fakirlik oldugunu uzulerek fark etmissiniz, ben son birkac yildir hep diyorum;) bizden birsey olmaz diye!
Elinize, emeginize ve cok degerli zamaniniza saglik...

Malesef öyle hocam.. Birlik olamıyoruz malesef. birlik olsak yapacak çok güzel projeler var ama bireysel olarak kalıyor bunlar malesef..

Hocam emeğinize sağlık üzerimize herzaman düşeni yapmamız gerekir gerekecektir özel mesaj da atabilrsiniz herzaman bu bir görev olmalı siz bunun altından kalkmışsınız içeriği incelemedim ama enazından bu seneki kitap-sızlığımıza bir çare oldunuz emeğinize sağlık..bunları çıkartıp dağıtma işlemlerinin artık bi şekilde koordine edilmesi gerekir sanırım..İyi çalışmalar. :alkis:

ders zorunlu oldu sevinemedim doğrusu.Ders işlenmiyor ki köylerde.teknolojik trajedi bizimkisi :scared:

Hocam gerçekten çok güzel olmuş ve kendim adıma söylüyorum sizin dediğiniz gibi pek faydamız dokunamadım. Keşke katkı yapabileseydim. Hakkınızı helal ettin...

elinize kolunuza sağlık hocam çok güzel bir çalışma olmuş siz takılmayın kimseye ne yazık ki bizim ülkemizde "meyve veren ağaç taşlanır" anlayışı var.

kitap mükemmel gidiyordu da usb den sonra bir konu yok değil mi?bunları işlesek bu sene yeterli mi?kabul ederler mi ki?bu sene ne yapacağmı bir türlü anlamadım. daha planım bile yok.

phepe hocam sen konuyu açtığında sonu gelmeyecek bir konu gibi duruyor demiştim, sen ve gayretin beni yanılttınız ama konunun eksik kaldığı konusunda yanılmadım, ellerine emeğine sağlık var olan konular mükemmel, sanki profösyönelce hazırlanmış gibi, ama kitaba eklenmesi gereken 10 larca konu var, ben kendi adıma yardım etmediğim için özür dilerim, yardım etmeme sebebim, bu sene için tam içerikli bir kitabın bitmesi için pek zaman olmadığını düşünmem ve bty dersi için böyle bir kitaba(4 ünitelik içerik konuları hali ile) ihtiyaç olmadığını düşünüyor olmamdı, ki hala aynı düşüncelere sahibim, kitabın bu hali ile bu sene kullanılabilir olduğunu düşünmemekle birlikte kitaba devam etme ve konular ekleyerek seneye kullanılabilir hale getirme gibi bir düşüncen olursa ben kendi adıma yardım etmeye söz veriyorum, ellerine,yüreğne ve emeklerine sağlık.

Hocam allah razı olsunn emeğinize sağlıkk bi dönemlik mi hazırladınız bu kitabı devamı gelcek mi....

Geri