60-63 Bin TL Arasındaki Araba Önerileriniz

Kodla Büyü

samet43414

Site Gezgini
60-63 Bin TL Arasındaki Araba Önerileriniz Nelerdir. Yorumlarınızı alabilir miyim.

Otomatik vites olması gerekiyor ve benzinli olması gerekiyor.

samet43414' Alıntı:
60-63 Bin TL Arasındaki Araba Önerileriniz Nelerdir. Yorumlarınızı alabilir miyim.

Otomatik vites olması gerekiyor ve benzinli olması gerekiyor.

Neden benzınlı Hocam

Re: Ynt: 60-63 Bin TL Arasındaki Araba Önerileriniz

Ford fiesta titanium-x 1.6

Sayın hocam o kadar para veripte uyduruk bir marka almayin. İsimleri ni yazmayacagim bu markalarin ama iyi düşünün derim

Hocam kullanan birisiyim yuksuz ceker. icinde kimse olmayinca ucak gibiler. Otobanda 1.2 ler basip gidiyo yokusta tikanir ve yuk cekmezler. Sehir icinde kullanacaksan olabilir. 1.2 Tsi golften tecrubelere dayanarak soyluyorum. 1.6 golf kullanicisiyim.

bilisimci44' Alıntı:
Hocam kullanan birisiyim yuksuz ceker. icinde kimse olmayinca ucak gibiler. Otobanda 1.2 ler basip gidiyo yokusta tikanir ve yuk cekmezler. Sehir icinde kullanacaksan olabilir. 1.2 Tsi golften tecrubelere dayanarak soyluyorum. 1.6 golf kullanicisiyim.
1.2 tsi, 1.6 dan her durumda daha iyi gider. 1.6 tdi değilse.

bilisimci44' Alıntı:
1.2 kullanmadığın çok belli,şuanda 1.2 golf kullanıyorum 1.6 ların tozunu attırıyor yokuşta. hangi hıza sabitlersen sabitle gram aşağı düşmeden o hızda yokuş çıkabiliyorsun, araçta turbo farkı var :+1:

Hocam bende arabayı yeni değiştirdim. Skoda rapid sedan 1.2 TSI 90 BG DSG aldım. otomatik vites gerçekten çok rahat. Yakıt olarak üzmüyor. ortalama 4.4 lere kadar indim. genel ortalama 6. Tabi sizin sürüz tarzınıza göre değişir. Sıfır olarak 62.000 tl ye aldım

pakgun' Alıntı:
Hocam bende arabayı yeni değiştirdim. Skoda rapid sedan 1.2 TSI 90 BG DSG aldım. otomatik vites gerçekten çok rahat. Yakıt olarak üzmüyor. ortalama 4.4 lere kadar indim. genel ortalama 6. Tabi sizin sürüz tarzınıza göre değişir. Sıfır olarak 62.000 tl ye aldım
Benim aklımda da 1.2 110 beygirlik euro 6 motor olan octavia modeli. İkinci eleri 62000-63000 civarlarında. Yokuşlarda problem yaşıyor musunuz

1.2 tsi seat yada vw kullanan arkadaşlar tamam motorda iyi araçta iyide. bu firma bence sizin bahsettiğiniz gibi 1.2 ler 1.4 veya 1.6 lardan iyise ozaman 1.2 lerin fiyatını arttirmali yoksa mantık hatası var hem gidişi hem çekişi hem ıvır zıvırı iyi ama fiyat 10 bin aşaği burada bir gariplik var yada sizin yorumlarda gariplik var.

YuLiaN' Alıntı:
1.2 tsi seat yada vw kullanan arkadaşlar tamam motorda iyi araçta iyide. bu firma bence sizin bahsettiğiniz gibi 1.2 ler 1.4 veya 1.6 lardan iyise ozaman 1.2 lerin fiyatını arttirmali yoksa mantık hatası var hem gidişi hem çekişi hem ıvır zıvırı iyi ama fiyat 10 bin aşaği burada bir gariplik var yada sizin yorumlarda gariplik var.
Hocama katiliyorum. Ayrica dusuk motorlu araclar Türkiye piyasasi icin sartlar zorlanarak uretilen araclar. Benzin fiyatlarindan dolayi. Dedigim gibi hocam siz sehir ici dusunurseniz ve yukum hafif derseniz ideal arac olabilir 1.2 motorlar.

samet43414' Alıntı:
pakgun' Alıntı:
Benim aklımda da 1.2 110 beygirlik euro 6 motor olan octavia modeli. İkinci eleri 62000-63000 civarlarında. Yokuşlarda problem yaşıyor musunuz
sıfırı 60 lira

Geri