Ahlaksızlık diz boyu

Kodla Büyü
saidtr' Alıntı:
bu ülkenin değerli öğretmenleri olayı net göremezse gerisi zaten teferruattır..
büyük resime bakalım,,
bu işten kim ne çıkar sağlıyor..
ABD dur diyorsa , durmak yok yola devam.....
Vesselam.......
ABD yürü ya kulum derken DUR dediniz mi?

ne zaman yürü demiş ki,,

hangi dış ülke(gavur), bir müslüman ülkenin gerçek menfaatini düşünmüş ki..
lütfen uyanık olalım....

saidtr' Alıntı:
bu ülkenin değerli öğretmenleri olayı net göremezse gerisi zaten teferruattır..
büyük resime bakalım,,
bu işten kim ne çıkar sağlıyor..
ABD dur diyorsa , durmak yok yola devam.....
Vesselam.......

“Velev ki operasyon cemaatin işi (ya da İsrail-ABD'nin işi): Milyonlarca liralık rüşveti cukka ettin mi etmedin mi, sen onu söyle”
http://gundem.milliyet.com.tr/velev-ki- ... efault.htm

YÜCE ALLAH haramzadeleri ve haramzadelere göz göre göre kol kanat gerenleri ahirette cayır cayır yaksın. 80 milyonun hakkını yiyenleri ve yemesine destek olanları cehenneminden çıkartmasın. Amin...

Gerçekten yiyen varsa,, binler amin...
tüyü bitmemiş yetimin hakkı zaten orada cehennemde temizleinir....

saidtr' Alıntı:
cukka işi varsa yukarıda bir vecize yazdım,

ama herkes için o vecize....
ben de onu diyorum zaten,
İsrail, ABD ya da F tipi tezgah olması yolsuzluğu-hırsızlığı mazur gösterebilir mi!

birileri hakkını arama, koruma işini "öteki tarafa" bırakıyor,
ötekiler de o "birilerinin" hakkını "cukka" ediyor!

teksen' Alıntı:
file.php

Davul tozu minare gölgesi holdinglerle,
ahalimizin nasıl dolandırıldığını manşet yapan Alman gazetesi Die Zeit,
bu gördüğünüz “robot resim”le, hırsızlar imparatoru’nun arifini tarif etmişti.

Daha n’aapsın Alman?
Madem o enseledi, teşhis’i de mi o yapsın?
http://www.ilk-kursun.com/haber/129435
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22078439.asp

her-telden-f29/arife-tarif-gerekmez-hirsizlar-imparatoru-t101728.html

saidtr' Alıntı:
ne zaman yürü demiş ki,,

hangi dış ülke(gavur), bir Müslüman ülkenin gerçek menfaatini düşünmüş ki..
lütfen uyanık olalım....
Hocam 2002'den beri beraber yürüyorlardı. Parti başkanı bile seçilemezken ABD'de kapalı kapılar ardında ne konuşulmuştu? Irak operasyonuna niye evet dediler veya ortadoğu projesinde tetikçilik etmek kime yaradı? Hangi mantıkla 2000'lerdeki krizde parayı ilk çeken fonların başındaki adamı (Mehmet Şimşek) paranın başına getirdiler.

ABD-NATO ekseninde kaldığımız sürece ülke büyümez ve bölünmeye mahkum diyen Paşaları hangi akla içeri tıktılar? O zamanlar abd stratejik ortaktı unuttunuz mu?

Onlarca vatan evladı "kendi verdiğimiz silahlarla" öldürüldüğünün ertesi günü ABD'ye koşan ben değildim sayın hocam...

Hiç bir üretimi olmayan ekonomi herhalde Allah'a emanet büyüyordu değil mi, ABD-İsrail sıcak parası olmadan. Niye destek oldular sizce?

Sahi "deliğe süpürmeyin kullanın" lafını bu ülke başbakanına denildiğini unuttunuz mu?

11 askerine çuval geçirildiğinin ertesi günü "ne notası veriyorsun, müzik notası mı" diyen farklı bir partinin sözcüsüydü herhalde...

Yahudi cesaret ödülü halen Müslüman başbakanın boynunda dikkatinizi çekti mi?

Ülkede oynanan oyunun ta 2000lerden beri farkındayız, GÜNAYDIN!

bunu açık açık belirtmem gerekiyor,,

ben ülkemin yakaladığı istikrara bakarım...
ülkemin dünya üzerinde ki gidişatına bakarım..
bunu baltalamaya, kösteklemeye yönelik bütün güçleri ister iç, ister dış,
hepsine karşıyım. üzülerek söylüyorum, ergenekon adı ne olursa oslun, bu ister solda ister sağda olsun,
faaliyetlerini devam ettiriyor... ki kaldı ki sadece içerden beslenmesi münkün değil bu zarar veren heyetlerin...

şunu da unutmayalım, ülkemizin yakaladığı ivme, cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir ivme, şu son on yıllık .... bundan çok önemli istikrarımız...

saidtr' Alıntı:

hepsine karşıyım. üzülerek söylüyorum, ergenekon adı ne olursa oslun, bu ister solda ister sağda olsun,
faaliyetlerini devam ettiriyor... ki kaldı ki sadece içerden beslenmesi münkün değil bu zarar veren heyetlerin...

şunu da unutmayalım, ülkemizin yakaladığı ivme, cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir ivme, şu son on yıllık .... bundan çok önemli istikrarımız...
Mesela ne olmuş hocam 70-80 yılda ortalama 5 küsür büyümüşüz, son 10 yılda yine aynı... Hocam kendinize çekiyorsunuz, gerçekten hep kendi tarafınıza inanmak istediğinize inanıyorsunuz.

Allah ülkem için en hayırlısını nasip etsin... Diğerleri zerrece umrumda değil. Yetimin hakkına el uzatan, 1 kuruşunu yiyen kimse, babam dahil olsa Allah tez zamanda belasını versin!

hocam esas size günaydın,
global bir dünyada yaşıyoruz...
bazı münasabetler ABD nin güdümünde olduğumuzu kesinlikle göstermez...

ayrıca şu son on yılı çok negatif görüyorsunuz, acaba siz veya sizlerin destekledikleri ülkenin başına gelse ne olurdu,
onu da çok merak ediyorum...

Hocam izin vermediler çıkarları gereği. Irak için tezkerelere izin vermedikleri için operasyona maruz kaldılar! "birilerini abd'ye çağırdılar, 7 kollu şamdanları anımsatan simgeler tutuşturup ellerine, parti kurdular ve onları getirdiler...

saidtr' Alıntı:

Hocam tamam bu hükümetin çoğu icraatinden bende memnunum. Peki ya eğer iddialar doğru ise 87 milyar dolara bu icraatlerin 2 katı yapılmaz mıydı? Dış kaynaklı yada iç kaynaklı olsa da kaybolan 87 milyar dolara göz mü yumulsun.

ülke şantiye olmuş,
nükleer enerji kuruluyor,
ucuz petrol ve gaz alacağız,
eğitime dünyada görülmemiş bir yatırım yapılıyor,
uluslara arası banka olmaya çalışan bir bankamız var sağolsunlar ona da köstek oluyorlar,
avrasya projesi Türkiyemiz ile canlanacak,,
ilave hava alanı ve köprü,
yıllardır planlanan ama yapılamayan bitirilemeyen projeler bitiyor....

ama birileri çıkıyor yeter sen dur diyor ...
uyanık olalım....

Hocam hepsinin temelinde ondan önceki hükümet var... Ona yapılan operasyonla getirildi bunlar, o zaman neden uyanmadınız?

saidtr' Alıntı:

sizce;
"istikrar!" var diye, "ivme!" var diye,
milletin parasının yağmalanmasına göz mü yumalım!...
ne yapalım yani, tüyü bitmemiş çocuğun hakkı olan milletin parasını helal mi edelim, milletin her şeyini emanet ettiğimiz emanete hıyanet eden yöneticilerimize...

saidtr' Alıntı:
ülke şantiye olmuş,
nükleer enerji kuruluyor,
ucuz petrol ve gaz alacağız,
eğitime dünyada görülmemiş bir yatırım yapılıyor,
uluslara arası banka olmaya çalışan bir bankamız var sağolsunlar ona da köstek oluyorlar,
avrasya projesi Türkiyemiz ile canlanacak,,
ilave hava alanı ve köprü,
yıllardır planlanan ama yapılamayan bitirilemeyen projeler bitiyor....

ama birileri çıkıyor yeter sen dur diyor ...
uyanık olalım....

hocam sizin gözünüzün önünde götürseler
olsun ortalıkta paralar dağınık duruyordu dersiniz.

Ekli dosyalar

• saidtr.jpg
    saidtr.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 288
87 milyar irandan gelen para dikkat..
bizim değil..
bir de iddia diyorsunuz ispat değil daha,,
göreceğiz ne olacak..
elbette yukarıda da belirttim, yolsuzluğa karşıyım...

Maden dünyanın sayılı ülkeri arasındayız, Bu zamana kadar götürülen paralarla, yatırımlar yapılsaydı;

1-Bor madenlerimizi çıkarıp, ihraç etseydik.
2-Karadenizden petrol yada doğalgaz çıkarılsaydı.
3-Bilime, eğitime, doğu ve güneydoğu anadoluya yatırım yapılsaydı.
4-Kendi otomobilimizi üretseydik,

10.000 kişi yerinde 75.000.000 insanca yaşamaz mıydık?

saidtr' Alıntı:
87 milyar irandan gelen para dikkat..
bizim değil..
bir de iddia diyorsunuz ispat değil daha,,
göreceğiz ne olacak..
elbette yukarıda da belirttim, yolsuzluğa karşıyım...

Hocam yargıya ve polise son günlerde yapılan operasyonlar sonunda adaletin yerine bulacağına inanıyor musun? Adalet ülkemizde şöyle bi duruma geldi;

CEMAATİN YAPTIĞI İDDİA EDİLEN BU OPERASYON SONUCUNDA, CEMAATE YAPILAN 28 ŞUBAT DARBESİ DAVASINDA TUTUKLU SANIK KALMAMIŞTIR. YANİ ADALET HÜKÜMETİN GÜNLÜK MENFAATLERİNE GÖRE İŞLİYOR, CANIM HOCAM...

Bu saidin yazıyı görünce benimde aklıma ilk bu karikatür geldi :lol: Arkadaş demokrasisi güçlü halkı bilinçli olan birçok ülkede böyle olaylar olsa kendi seçmeninin bile buna tepkisi olur bizimkilere bakıyorum yaptıkları yanlış ama şunu şunu yaptılar dış güçlerin oyunu bunlar hep diyorlar. Bu tosunlar sizin gibiler sayesinde daha çok götürürler gerçi bizim gibi millete bunun gibi yöneticiler haktır :p

sayın okanformula hocam,
adalete ve hukukumuza sonuna kadar güveniyorum..
bir şartla ki orada da polis de olduğu gibi, kendi kafasına veya grubuna göre hareket edenler olmadığı sürece...,
aba altından sopa göstermeyelim,
çıkalım mertçe konuşalım...
hiçbir zaman bir zümrenin çıkarları ülkemizin istikrarıdan önemli olamaz...
ki kaldı ki bu zümre ülkedeki itibarını da kaybedebilir, yaptığı hizmetler sıfıra inebilir...

kakababa' Alıntı:
Bu saidin yazıyı görünce benimde aklıma ilk bu karikatür geldi :lol: Arkadaş demokrasisi güçlü halkı bilinçli olan birçok ülkede böyle olaylar olsa kendi seçmeninin bile buna tepkisi olur bizimkilere bakıyorum yaptıkları yanlış ama şunu şunu yaptılar dış güçlerin oyunu bunlar hep diyorlar. Bu tosunlar sizin gibiler sayesinde daha çok götürürler gerçi bizim gibi millete bunun gibi yöneticiler haktır :p

evet götürdükleri için merkez bankamızın kasası doldu,
eğitime bu kadar yatırım yapılıyor,
Tokiler dikildi,
Yolar yapıldı.

Götürdüler evet millete götürdüler kardeşşşş...

Geri