Ahlaksızlık diz boyu

Kodla Büyü
çok özür, site dış eklentilere bakmıyorum....tıklamıyorum,
fikrin varsa burada yaz..

Marmarayda el frenini çekenlerin olduğu bir ülkede ayakkabı kutularında para bulunması gayet normal....:)))

tayyip temiz adamdır ama çevresindekileri iyi seçmeli..kabinede sık sık revizyon yapıyordu sebebi anlaşıldı sanırım....

evet biz hırsızız,

milleti soyanların ve hortumcuların hırsızıyız faiz lobisinin hırsızıyız,
onları durdurarak, hırsızlık yaptırmayarak hırsızlıyoruz...

hortumlarını keserek yapıyoruz...

bidon kafalı biri olarak soruyorum
hsbc bank ülkemizdeki faaliyetini biz rakip olarak halkbank ile yapalım dedik diyemi halkbanka operasyon yapıldı?
not:sorunun cevabı araştırma gerektirir lütfen işkembeden atmayalım

önüne atılan her yemi sadece kuşlar yer.
biz görmek isteyen herkesin görebileceği oyunu görüyoruz.
biz bu ülkeyi seviyoruz.
biz bu halkı seviyoruz,
biz erdoğanı seviyoruz.
21yy inş. bu halkın olacak.

saidtr' Alıntı:
sayın okanformula hocam,
adalete ve hukukumuza sonuna kadar güveniyorum..
bir şartla ki orada da polis de olduğu gibi, kendi kafasına veya grubuna göre hareket edenler olmadığı sürece...,
aba altından sopa göstermeyelim,
çıkalım mertçe konuşalım...
hiçbir zaman bir zümrenin çıkarları ülkemizin istikrarıdan önemli olamaz...
ki kaldı ki bu zümre ülkedeki itibarını da kaybedebilir, yaptığı hizmetler sıfıra inebilir...

Hocam biz senle daha baştan anlaşamadık. Benim adalete (sadece hukuktaki adalet değil, bu dünyadaki adalete de) güvenim hiç olmadığı ne desem havada kalacak. Çünkü delillerin ve olayları %100 bilmememize rağmen, olacağı sana söleyim. Bu davadan sadece Rıza Sarraf suçlu çıkar, bakan çocukları en kısa sürede bu işten yırtar. Bekleyelim ve görelim. Umarım birgün bu ülkedeki adaletsizlik seni yada beni yakmaz hocam. İyi akşamlar...

opian' Alıntı:
önüne atılan her yemi sadece kuşlar yer.
biz görmek isteyen herkesin görebileceği oyunu görüyoruz.
biz bu ülkeyi seviyoruz.
biz bu halkı seviyoruz,
biz erdoğanı seviyoruz.
21yy inş. bu halkın olacak.

emin ol kuşlara bile o yemi bırakmazlar
zaten hep seviyoruz diyen atıyor kazığı

kalp kırdı isem, çok özür herkese iyi geceler...

inşaallah sonuçta ülkemiz ve milletimiz kazansın.
bu konuda ciddi dualar da edelim...

zaqwert' Alıntı:
hsbc bank ülkemizdeki faaliyetini biz rakip olarak halkbank ile yapalım dedik diyemi halkbanka operasyon yapıldı?

he ondan yapıldı. hatta demişler ki, biz bu müdür yardımcısının evine dolarları da koyalım da ortalık daha bir şenlensin. hatta israil açıklama yapmış, "büyük türkiyenin önünü kesmek için halkbankası müdür yardımcısının evine ayakkabı kutuları ile para koymak dışında hiçbir şansımız kalmamıştı" diye.

hala diyorsun ki tayyip. madem o kadar erdem dolu, ahlaklı bir insan neden, adı geçen bakanları görevlerinden alıp, dava sonuçlanana kadar görevleri bende saklı sonuca göre işlem yapacağım şeklinde bir açıklama yapamadı.

saidtr' Alıntı:
kalp kırdı isem, çok özür herkese iyi geceler...

inşaallah sonuçta ülkemiz ve milletimiz kazansın.
bu konuda ciddi dualar da edelim...

bilmukabele said hocam.
inşallah ülke ve millet kazanır.

easytr' Alıntı:
toker42' Alıntı:
easytr' Alıntı:
aslında sabahın 5 inde ev basan ekip değişmedi. sadece mağdurlar değişti. o zaman paşalar, gazetecilerdi içeri alınanlar şimdi, ise iktidar içeri tıkanmak isteniyor. keşke o zaman iktidar bu otonom yapıya ne oluyor deseydi, belki iktidarında gözü boyandı, iddialar abartıldı. bunları şimdi görmeli iktidar.aslında başbakanın paşaları ziyareti ve bir tv programında serzenişi, savaş çıksa subay kalmadı deyişi çok şey ifade ediyordu.. ama şu varki bu ülkede kim iktidar olucaksa ister mhp ister chp ister akp. karşılarında birilerini bulabilirler. her ne kadar muhalefet başına gelenleri, askerler gazeteciler başına gelenleri iktidar bilsede şimdi anlayacaklardır gerçeği.

gölzerim yaşardı. yıllardır sen bu formda ne asker koydun nede ergenekon hatta şimdi 28 şubatçıların hepside tahliye oldu. akp de yüzlılın hortumu var ne olacak şimdi. hacı alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.. daha durun daha filim kopmadı. filimin en güzel tarafı filimin sonu biraz hüzünlü ama olsun. ben senin yerinde olsam geçmişte söylediğin ve yaptığın hakaret dolu sözlerden dolayı özür dilerdim. ama sizde o yürekte yok

kişide eksik olan neyse onun edebiyatını yaparmış. sen hem edebiyat yapıp hemde bir dönem forumda cesur yürek adını kullanmıştın. yani yüreklilik konusunda önce aynaya bak. forumdan günde 2 kez atılan birisi bırak yürek konusunu bana hiç bir konuda ders veremez. şu olayın aslı ortaya çıksın ben sana o zaman etiket cevaplarımı vereceğim. iddialarla yorum yapmak zorunda olduğumdan şimdilik susuyorum. sonra görüşeceğiz

sayın hocam çok afedersiniz bu kadar müdahaleden sonra nasıl ortaya çıkacak bu işin aslı??

oğlu gözaltına alınan bakan hala koltuğunda oturuyor ve onca zamandır soruşturmaya bakan dosyaya hakim görevli personeli bir bir görevlerinden alıyor.. kendine çok güveniyorsan soruşturmanın selameti için kalkarsın o koltuktan, aklandıktan sonra tekrar oturursun.. haydi koltuğunu bırakmadın ne diye emniyete müdahale ediyorsun??

bakan çocuklarının soruşturulduğu kabinenin adalet bakanı da apar topar hsyk'ya gidiyor.. sırf soruşturmanın içeriğini öğrenmek ve görevli savcıyı devre dışı bırakmak için 2 ek savcı görevlendiriyor.. artı dosyayı öz'den alıp çolakkadı'ya bırakıyor.. nedir bu telaşın sebebi, nedir bu panik??

velhasıl pislik ortalığı kokutsa da üzeri örtüldü.. hayırlı uğurlu olsun..

cumhurtorun' Alıntı:
zaqwert' Alıntı:

he ondan yapıldı. hatta demişler ki, biz bu müdür yardımcısının evine dolarları da koyalım da ortalık daha bir şenlensin. hatta israil açıklama yapmış, "büyük türkiyenin önünü kesmek için halkbankası müdür yardımcısının evine ayakkabı kutuları ile para koymak dışında hiçbir şansımız kalmamıştı" diye.

hala diyorsun ki tayyip. madem o kadar erdem dolu, ahlaklı bir insan neden, adı geçen bakanları görevlerinden alıp, dava sonuçlanana kadar görevleri bende saklı sonuca göre işlem yapacağım şeklinde bir açıklama yapamadı.
ver odunu ateşi harlayalım bende evde ayakkabı kutusuna para koyuyorum .......

koy tabi hocam, imamınız (başbakanınızda ve tafyası) böyle yaparken siz cemaat (kastedilen o cemaat değil) olarak boş mu duracaksınız. Siz de akarken doldurun.

zaqwert' Alıntı:
geziciler bu kış sıcak geçecek demişlerdi ateşi harlıyorlar galiba
ver odunu ver odunu..... :D

gezicilerin bir şey yapmasına gerek kalmamış hocam.. çok afedersiniz memleket tezekle ısınıyor.. ortadaki pislikler bir kaç kış ısınmaya yeter..

devletin bekası herşeyin üstünde
Allah devlete zeval vermesin
emperyal amcaların istediği ortamı oluşturmak yerine
bazen durup bir adım geriye çıkıp sessizce olayı izlemek idrak etme kabiliyetini artırır.
Allah bizi birbirimizden ayırmasın
zira bize bizden başka dost yok

hoppss bana herşeyi de ama cemeatçi deme....
en kolay iş yaftalama....
sadece antiemperyal(donuna kadar elimden gelen herşeyim yerli olması için savaşan akıncı)

yahu adamlar YEMİŞLER işte.. ahlaksızca SOYMUŞLAR..

bırakın cemaat, halk bankası, hsbc, iran, petrol, israil, abd muhabbetini.. ortada apaçık hırsızlık var.. ve biz burada "yok bu kadar geliştik, yok yiğit bulut perde arkasını anlatmış, yok ergün diler çok güzel yazmış, yok abd israil varmış" diyerek hırsızların paralı avukatlarının yorumlarından yola çıkarak bu ahlaksızları savunan öğretmenler görüyoruz.. çocuklara erdemli olmayı öğretmesi beklenen öğretmenler.. peeehhhh...

oy verdiğim adamlar hırsız çıktı diyemediniz hala.. madem abdestinizden şüpheniz yok niye anında emniyete ve savcıya müdahale ettiniz diye soramadınız.. mert olun arkadaş..

saidtr' Alıntı:
ülke şantiye olmuş,
nükleer enerji kuruluyor,
ucuz petrol ve gaz alacağız,
eğitime dünyada görülmemiş bir yatırım yapılıyor,
uluslara arası banka olmaya çalışan bir bankamız var sağolsunlar ona da köstek oluyorlar,
avrasya projesi Türkiyemiz ile canlanacak,,
ilave hava alanı ve köprü,
yıllardır planlanan ama yapılamayan bitirilemeyen projeler bitiyor....

ama birileri çıkıyor yeter sen dur diyor ...
uyanık olalım....
O kadar şey yaptılar, yaptıkları kadar yeseler nolacak ki diyosun yani.
>>Ülke şantiyeye dönmüş diyosun inşaat sektöründen adamlar gözaltında...
>>Ülke olarak ucuz enerji alsak da devlet onu bize yine pahalı satacak...
>>Eğitimde dünyada görülmemiş yatırım derken içinde hizmetli yok, öğretmen yok, laboratuarları yok(içi boş), akıllı tahta olsa nolacak...
>>Saydığın diğer tüm projelerde üstümüze binen vergi, özelleştirmelerden gelen vatanın özkaynakları ile yapılıyor. Birşey üretip pazarlağımız mı var....
Bir de dış güçler operasyon yapıyor diyorsun. varsayalım öyle iyi de bir kişi daha çıkıp yolsuzluk-rüşvet yok demedi ki. Sadece niye haber vermediniz dediler. Bi banka müdürü dedi o para benim oğlanın harçlığı diye
Anladığım kadarıyla sen yolsuzluğa karşısın ama Akp lilerin yapmasına değilsin. Allah sonumuzu hayır etsin.

bukadar mı zor hırsıza hırsız demek. Siyasi düşünceler uğruna görmezden gelmek yapılanları hangi vicdana sığar. Giden hepimizin parası vergileri. Hepimizin geleceğini çalıyorlar. Banane hükümetin icraatından düşüncesinden. Ortada yapılan bir hırsızlık var. Biz sağcısı solcusu ortacısı hep beraber bu yapılanlara tepki vermessek, benim görüşümden diye sahip çıkarsak daha bunun gibileri çok yerler yetimin hakkını,,kul hakkını. Hepimiz için ahlak hepimiz için temiz siyasetçi

Geri