Alan Değişikliği Basvuruları

Kodla Büyü
Başvuru yaptık onaylandı diyelim, açık okullar listelendi tercih yapmadık yada yerleşemedik. Alan değişikliği yapamamış oluyoruz değil mi?

Şu an Mebbisde bulunduğunuz ildeki açık normlara göre diploma bilgilerinizi seçerek geçebileceğiniz branşları görebiliyorsunuz.

Açık branş görünüyor. Allah'ın izniyle ön başvurumuzu yaptık. Yarın bakanlığı arayacağım, eskiden bu branş değişikliklerinden Norm fazlalarına öncelik veriyorlardı. Ben 3. defa norm fazlası durumuna düştüm. Bu norm atamalarında resen başka okula atayacaklardı, oradada bir dönem sonra öğrenci azlığından dolayı norm fazlası olacaktım. Bu norm sıkıntısı yüzünden artık pes ettim. Yerleşik bir düzene geçmek istiyorum. Bilişim Teknolojileri bizim ülkemizde bilişim çağında bitmiş. İnsanlar lafda herkes bilgisayar biliyor, işe geldimi kimse bilmiyor. Allah yar ve yardımcısı olsun Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin

Keşke başvuru yapacak arkadaşlara kolaylık olması için üniversite mezuniyet bilgilerinim ÖSYM'nin YÖKSİS den alsa

Arkadaşlar sosyoloji bitirmiştim. Alan değişikliğinde felsefe açılmış şimdi. NE yapsam başvursam mı? Çok arada kaldım. Sonra pişman da olmak istemiyorum. Bu arada merkeze yakın bi köy okulunda çalışıyorum. Bi yandan onun için de başvursam mı diye düşünüyorum

felsefeye neden geçiş düşünüyorsunuz ki.
liselerde sadece 1- 2 saat ders var.
öğrenciler de sevmez.
sözel olduğu için çok sıkıcı
bence bilişim çok daha iyi.
herkesin bilişimi kodlamayı bildiği felan da yok .
herkes face-twitter-instagram-whatsup-oyun ustası sadece.

Geri