Altın (Anket)

Kodla Büyü
atakom' Alıntı:
masterkartall' Alıntı:
83,21 TL'den 100 gram aldım KuveytTürk'den de altına altın katılım hesabına çevirdim. 3 ay sonra yarım gram artacakmış :mrgreen: Bakalım göreceğiz sonucunu, kısmet...

Yalnız 5 dakikada bir F5 F5 F5 indi mi çıktı mı indi mi çıktı mı durumum hiç iyi değil :D
1,5 ayda 1000 tl gibi bir kardasınız hocam, sabah 11 de 90 tl idi şuan 93 tl, 3 saatte 3 tl yükseldi(uçtu), uçuş devam eder mi acaba?

Hocam ben dayanamayıp 86 dan sattım satmasaydım 95'di bugün. Rahat batmayaydı 900 lira daha kazanacaktık...

1350 güzel rakam ve görecek ama biraz zamana ihtiyacı var. Ocak sonunda yunanistan seçimi var İsviçre nin durumu ortada eur bölgesi sıkıntıya giriyor. Parada usd ve onsa akıyor. Çok hareketli olacak :)
1277 den yukarıda dirençler Fibonacci seviyeleri var. Evet destek direnç takmıyor istedikleri tarafa çekiyorlar farkındayım ama o seviyeleride bilmek lazım.

OZOGUL' Alıntı:
1350 güzel rakam ve görecek ama biraz zamana ihtiyacı var. Ocak sonunda yunanistan seçimi var İsviçre nin durumu ortada eur bölgesi sıkıntıya giriyor. Parada usd ve onsa akıyor. Çok hareketli olacak :)
1277 den yukarıda dirençler Fibonacci seviyeleri var. Evet destek direnç takmıyor istedikleri tarafa çekiyorlar farkındayım ama o seviyeleride bilmek lazım.
Şerif bakıyorum da iyi takip ediyorsun ha, tüyolarını bekliyorum :)

ons yukselecekse beklemede kalalim o zaman.. dolar zaten yukseliste bu gidisle 2.50 yi bulur maalesef

Eski tarihli fiyatları da içeren altın grafiklerinin olduğu bir site biliyor musunuz acaba?

atakom' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
Eski tarihli fiyatları da içeren altın grafiklerinin olduğu bir site biliyor musunuz acaba?
https://altin.in/fiyat/gram-altin

Teşekkürler hocam.

Anlamadığım bir şey daha var. Mesela http://uzmanpara.milliyet.com.tr/altin/ sitesinde şu dakikadaki çeyrek altın 156-160 görünürken bu sitede 158-164 görünüyor. Siteler arasında bu tür fiyat farklılıkları oluyor ama hepsinde aynı fiyat olması gerekmez mi? Hangisi en doğrusudur acaba?

Altının ne kadar kazandıracağı hiçbir zaman belli olmaz.

Eğer KAR ettiğinizi düşünüyorsanız satın.

Ben 83 gibi aldım 89 gibi sattım beklemedeydim.
90 ları geçince biraz daha bekleyeyim dedim.

97 leri gördü. Şİmdi sabırsızlık edip almayacağım çünkü 110 u gördüğünde de acele edip 102 iken almıştım.
Şimdilik kardayım.
Not: Bildiğim bir şey yok sadece TAVSİYEDİR.

1.Altın ucuzken 30 bin tl ile altın almak ve daha sonra yükselince satmak ne kadar kazandırır arkadaşlar, pek anlamıyorum bu işlerden :(
2.Bir de ne almak lazım, gram mı çeyrek mi bankada altın hesabı mı?
Teşekkürler.

Al sat yapacaksaniz bankadan 24 ayar altin hesabiyla islem yapin ama bu ara cok yukseldi ne olur bilinmez kisa vadeli al satlar icin cok deneyimli olmak lazim euro yada bakin bu ara cok dustu geri yukselir herhalde yukselmezse de kısmet :)

gules84' Alıntı:
uzun vadeli yatırım olarak altın derim. :+1:

tamam hocam da ne zaman almak lazım? bir de nasıl bişi almak lazım, bankadaki altın hesabı mı yoksa çeyrek mi yani ne almak lazım?

Geri