Anlaşma sağlandı Zam oranı 6+5

Kodla Büyü

serdem89

Aktif Üye
2016 için 6+5
2017 için 3+4
Ayrıca sınav görev ücretleri brüt 130 a cıkmıs sanırım meb in yaptıgı sınavlar.
Bir de nöbet ücreti brüt 98 tl dedi. Sanırım herkese verilecek nöbet tutulmasına bakılmadan mı olacak artık ne olacak

az önce canlı yayında dinledim öğretmenlere aylık 98 tl nöbet ücreti dedi.2017 için de 140 gibi bir sey dedi yanlıs hatırlamıyorsam

Aylık mı dedi hatırlamıyorum. Eğer aylık olarak bürüt 98 desiuse tırt...

tuttugun kadarıyla ek ders gibi mi herkese sabit belli birşey mi?elektrikler yok telefon ekranı küçük takip edemedim

Sınav ücretini duydum bir de brüt 130 tl dedi. Sanırım meb sınavları için söyledi. Artık 5 saat ek ders yerine brüt 130 tl mi olacak acaba

nöbete brütt 98tl demek ne demek yaaa...saati yokmu bunun saçma sapan bir iş

Nöbet ücreti kafa karıştırdı. Aylık 98 tl hem de brüt net de değil. Günlük 3 ek ders olsa aylık 12 ek ders olur. Brüt 98 az gibi geldi bana

şimdi bu rakamlar size hoş görünebilir. şu an enfilasyon almış başını gidiyor 6+5 dediğiniz rakam enfilasyonun yanında çok komik kalır

Verildi de nasıl verildi?

2005'den sonra ? Ben 2005 Şubat görev başlama tarihliyim mesela. Alabilecek miyim net belli değil...

DaMieN' Alıntı:
Verildi de nasıl verildi?

2005'den sonra ? Ben 2005 Şubat görev başlama tarihliyim mesela. Alabilecek miyim net belli değil...
1 Ocak 2015'ten sonrakilere verilecekti hocam.. Dolayısyla siz de yararlanıyorsunuz..

6+5i anladikta 2007 için 3+4 nedir dalga geçer gibi. Şimdi seçim var rakam 6 5 sonra avucunu yala.
Nöbet ve sınav ücreti verilmesi olumlu bir adım. Ancak nöbet ücreti 6 ek dersten az olmamaliydi. nöbet 2 ek ders haftalik olacak sanırım. Şimdi yönetmelik gereği boş güne nöbet yazılacak. Herkes 2 saat ekders için boş günde okula gidecek. Zarar. Ayrica rehber öğretmen ve bt rehberlere nöbet ücreti ödenmeyecektir.
Sınav için ücret 132 brüt. 10 ek ders yapar. Eskiden 5 ek ders ti. Bu kabul edilebilir bir artış.

1 derece ise bir tarih belirlenecek örneğin 30 ekim 2015 seçime yakın bir tarih ve bu tarihten önce 1 derece den yararlanmayan tüm memurlara 1 derece verilecektir.
Eski tarih 15 ocak 2005 ti sanırım. Ben 1 ayla kaçırdım. 10 yıl boyunca 1 derece eksik maaş aldık.

8+8 ve 7+7 istiyordu memursen .......

3+4 ün neresi 7+7 acaba bunlar 3+4= 7 diyemi hesapladılar :mrgreen:

egunay' Alıntı:
1 derece ise bir tarih belirlenecek örneğin 30 ekim 2015 seçime yakın bir tarih ve bu tarihten önce 1 derece den yararlanmayan tüm memurlara 1 derece verilecektir.
Eski tarih 15 ocak 2005 ti sanırım. Ben 1 ayla kaçırdım. 10 yıl boyunca 1 derece eksik maaş aldık.

Ben de Şubat 2005 ataması olduğum için sizin gibi bir ayla kaçırdım hocam. 10 yıllık kaybımız var :mrgreen:

Kürşat_58' Alıntı:
şimdi bu rakamlar size hoş görünebilir. şu an enfilasyon almış başını gidiyor 6+5 dediğiniz rakam enfilasyonun yanında çok komik kalır

tipik bahçeli zihniyeti, zamada karşısınız sanırım :) seçime girecekmisiniz :puhaha:

Bu zamana kadar olmayan nöbet ücreti alındı az veya çok olabilir ucret ama başarıdır bence.sınav ucretleri de oturum başına 130 TL olmuş buda çok önemli.

Re: Ynt: Anlaşma sağlandı Zam oranı 6+5

Şükür korosu iş başında. Üçü birarada olmuş. Kimisi yeni üye, anlayın artık. Çok çalışıyorlar şu sıralar. Anlaşılan daha çok yorulacaklar.
Mevlam güç versin.

Geri