araba önerilerinizi bekliyoruuum :))

Kodla Büyü
sadece bu araba kullandığınızın üst kasası diye örnek verdim. gayet güzel ve şık.benimde son sıralarda incelediğim araba. ama kralı c-max..
tabi hayırlısı önemli olan kazasız belasız günlerde kullanmak..
ha bi örnek daha gerçi bunda resim yok ama :lol:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 0510/detay (arayıp detay sorabilirsiniz.)

hocam arabada üst sınır yok zaten.3 daha koysan şu olur 5 daha olsaydı derken iş bitmez.en mantıklısı sizinki.elinizde ne varsa maksimum o fiyat baz alarak yapmak lazım.fazla borç altında binilecek arabada keyif olmaz.hayırlısı olsun hakkınızda...

Üşenmedim yazdım
Şu ana kadar önerilenler :lol:
yeni modeller bekleniyor.

2012 Ford Fiesta 1.25i Trend
Fiat Punto
2008 model yeni kasa fabia 1,2 benzinli
Otomatik Golf
Otomatik Polo
2008 Peugeot 206 1.4 Fever
2005 Ford Focus
2006 Suzuki Swift 1.3
Opel Corsa
2006-7 Megane Hb 1,6 16
Nissan Micra

size en iyisi jazz gider... model yılına göre 22-25 arası bir tane bulabilirsiniz. jazz da kilometreye takılmayın...

fabiaların tipleri hoşuma gitmiyor..jazz ve yarislere bakıyorum ama ankarada pek düzgün araba yok şu an ilanlarda. sanırım 10 gün rapor alıcam, araba bulamıyorum, bulmadan da dönemicem tekirdağa :(((

Re: Ynt: araba önerilerinizi bekliyoruuum :))

Bu konular birleşsin :mrgreen:

o yaşla ilgili bişeydi sanırım tabii 7 sene geçmiş üstünden güncellemek lazım :D

bizim konular birleşsin özlem hocayla, ama bayanlara yakışacak arabayı özlem hoca alsın diğerini de ben alayım:)

ozlem22' Alıntı:
fabiaların tipleri hoşuma gitmiyor..jazz ve yarislere bakıyorum ama ankarada pek düzgün araba yok şu an ilanlarda. sanırım 10 gün rapor alıcam, araba bulamıyorum, bulmadan da dönemicem tekirdağa :(((
aman hocam yine motoru bitik araba alma da :mrgreen: şaka bi yana ben de jazz veya yaris tavsiye ederim :+1:

sen bana o parayı ver hocam ben sana ankaradan alıyım arabayı ama sana süpriiiiz olsun :D saka bir yana araba insana netten soğuk gelebilir ama sen şöyle bir pazara çıkınca alacağın araba ile aranda elektriklenme olur :D

gezginefe' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
aman hocam yine motoru bitik araba alma da :mrgreen: şaka bi yana ben de jazz veya yaris tavsiye ederim :+1:

yaris bulamıyorum ya şaka gibi, ankarada yaris yok resmen..pazar günü araba pazarına giderim artık babamla napiyim :///

ozlem22' Alıntı:
gezginefe' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

yaris bulamıyorum ya şaka gibi, ankarada yaris yok resmen..pazar günü araba pazarına giderim artık babamla napiyim :///

bir de şu seçenek var ama ilgilenir misiniz bilmem

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 832/detay/

2006-2007 Polo Comfortline o civarlara bulabilirsiniz. 1.4 motor 85 beygir. Hem fazla yakmaz hem de güçlüdür.

ozlem22' Alıntı:
araba bulamadım hala :(( citroen c3ler hakkında ne düşünüyorsunuz iyi midir??
kötü araba yoktur hocam arabaların hepsi iyidir, önemli olan bakımlarının zamanında yapıldığı ve nasıl kullanıldığı.

ozanca66' Alıntı:
en iyi önerim araba alma hocam :)
Haklısın hocam bende iyice alışmıştım arabaya ve arabasız yaşayamam sanıyordum.6 ay önce arabamı sattım ve şimdi neredeyse varlığını hiç aramıyorum :D Bekara araba gereksiz (Tabi Köyde Dolmuşun olmadığı bölgeler hariç )

Geri