araba önerilerinizi bekliyoruuum :))

Kodla Büyü
1 ay önce mitsibushi colt aldım. Memnunum. Güvenlik donanımının bu kadar iyi olduğu bir aracı bu fiyata bulamadım. 1.3 benzinli olmasına rağmen yakıtta da idare eder seviyede. En büyük sorunu araç içine fazla ses alıyor. Bir de yan sanayi ürünü fazla bulunmuyor bakım masrafları normalden biraz daha fazla.

grande punto 1.4 fire dynamik düşünürseniz
Lpg li Değişen yok 1.5 parça boya var (çamurluk kapı)
dijital klima
çelik jant
bluetooth
deri dreksiyon
4 air.....

65000 km de

23.500
eskişehir

ben düdütümü aldıııım, sizlerle de paylaşmak istedim :) 2012 fiesta 1.25trend aldım.. darısı tüm araba arayıp da bulamayanların başına :) :)

Hayirli olsun. Tekerinize taş değmesin. Aslinda foruma bi tatli ismarlanilirdi da neyse artik.
Sizin adiniza sevindim. Sôz dinlemissiniz. Saka bi yana renk, km, fiyat bilgileri nerde?
Para yok diyenden korkacan :lol:
Tekrar hayirli olsun. Kazasiz belasiz guzel gunlerde insallah..

Hocam hayırlı olsun. Bbnet ailesi olarak çok büyük bir problemden kurtulduk. Seferberlik sona erdi :)

Hayırlı olsun hocam araba almak için okulu iki hafta astığına değdi

ehehe teşekkür ederim hepinize, kafanızı şişirip durdum :))

@massoud hocam renk ay tozu grisi, km 42.500, 27.250ye aldım :) 22-23e araba bulamayınca 5bin tl ek kredi çektim işte fakiriz napalım..18 ay kredi ödicem artık ://

bence değmiş.
güzel araba renkte güzel. herjangi bir sıkıntısı vuruğu kırığı da yoksa gayet uygun. internette öle uygunu da yok. pazardan mı buldunuz. 8)
tekrar hayırlı olsun. yavaş kullanın.. :lol:

teste soktuk vuruğu kırığı boyası çıkmadı sıfır ayarında araba. motor performansı filan %99 çıktı. internetten buldum :) benzinli olması biraz ürkütüyo ama ilk arabam dizeldi ve çok sorun yaşadığım için bu sefer benzinli almak istedim. çok zorlarsa tüp taktırırım artık:) yavaş kullanıyorum zaten ister istemez, çünkü alışamadım henüz, kaskosunu filan da yaptırdım ama korkuyorum yepyeni araba:) daha dün aldım arabayı, yarın uzun yola çıkıcam bakalım neler olucak ://

Re: Ynt: araba önerilerinizi bekliyoruuum :))

ozlem22' Alıntı:
ben düdütümü aldıııım, sizlerle de paylaşmak istedim :) 2012 fiesta 1.25trend aldım.. darısı tüm araba arayıp da bulamayanların başına :) :)
hayirli ugurlu olsun gule gule kullanin

Geri