ARABA ALMAK İSTİYORUM SİZCE HANGİSİ 26 BİN BÜTÇE

Kodla Büyü

djmesut

Üye
26 BİN BÜTÇEM VAR AİLE ARABASI ALMAK İSTİYORUM KOMFOR VE GÜVENLİK ÖNEMLİ BENİM İÇİN BİRZ DA GÖRÜNÜŞ EN SON LİEA LARA BAKTIM HOŞUMA GİTTİ SİCE HANGİSİNİ ALMALIYIM

Lİnea al hocam şimdi millet opel mopoel saycak tamiri çok para En güzel Fiat Reno Memur adama tamiri ucuz araba:)

honda civic 2004 veya 2005 model vtec kesinlikle.. fiatın hiçbir arabasını tavsiye etmem evet tamiri ve parçası ucuzdur, ama Allah göstermesin kaza yaptığın zaman un gibi dağılır ve diğer markalara nazaran sık arıza yapar.. 2000 honda civic kullanıyorum 4,5 sene oldu alalı, akü bitti 1 defa başka da tık dediğini bilmem Allah nazardan saklasın

seat toledo al hocam, bosver sen parcası ucuz arabaları ikide bir parca değiştiriyosun ucuz olması işe yaramıyo :) bineceksan almana bin hocam gerisi bos :) git bi gez bak kapılarını ac kapat en azından aradaki farkı anlarsın, bin bi dolaş farkı gorursun zaten parcası ucuz arabayla pahalı arabanın, birinde sanayiye sadece yağ değişimine gidersin diğerinde sanayiden cıkmazsın

linealar tutmadı hocam. çekiş gücünde bir sıkıntı var sanırım. onu iyice araştır sonra pişman olma. herkes bir araba tavsiye edecektir sana. sen beğendiğinbir araç olursa onu yorumlayalım bence.

Toyota Corolla Linea, Terra, Sol sedan modellerini tavsiye ederim. Söylediklerinin hepsi var.

Aile arabası istiyorsan TOYOTA COROLLA VERSO al derim bende 2007 modeli var 7 koltuklu sende 2005 - 2006 modellerini bu fiyata bulabilirsin.

honda yada toyota olmadı hyundai... forza uzak doğu, fransıza fransız ol, almanın hem kendi pahalı hem de parçası pahalı

arkadaşım bende arabamı satınca aynı aralıkta bi araba arayacam.Benim öncelik sıram
1skoda octavia 2005,2006 model (Beyaz A5 kasa)
2honda civic VTEC2004 veya 2005 model
3ford focus 2006 ve üstü
lineanın parçası ucuz ama sanayiden çıkamayacağını da unutma.

easytr' Alıntı:
26 binliran var ve sen linea almaktan bahsediyorsun. ben alınacak bir araba değil diyorum sadece. corolla, civic,focus,belki megane...
Megane full al. :+1:

Honda Toyota Nissan...uzak dogu arabalarını tavsiye ederim... Özellikle HONDA.... Honda CİVİC kullanıyorum...Vallahi 70 000 tl lik BMW ayarında... fiyat düzeyi olarak bana göre sınıfını en iyisi...tasarım desen...tam genç arabası...

Bence yeni kasa fiestada alabilirsin. Ben ev aldığım için yeni sattım Çok memnundum. 2008-2009 benzinli bulabilirsin o fiyata. Yakıtıda iyidir.

bende astra hp düşünüyorum hocam..senin astra sedan mı hp mi ; dizel mi benzin mi? hatta bu ara alabilirim birkaç tane var bakıyorum...

bizde bu sıralar araba düşünüyoruz. ford fiesta var bizde. çok memnunuz. hem yakıtı az, hemde kullanışlı,birde dizel ama bize küçük geliyor. düşünebilirsiniz. dizel düşünüyorsanız 2007 ve üstü düşünün. hem km açısından, hemde arabalar belli bir yaştan sonra arıza vermeye başlıyor. abimde focus hb var, o da çok memnun. 26 bine güzel bir focus bulursunuz.

Arkadaşım o paraya linea alacaksan hiç alma , paran cebinde kalsın, sanırım sedan düşünüyorsun. Ben de uzun araştırmalar sonucunda peugeot 307 aldım çok memnunun, parçası pahalı ucuz muhabbeti olmuş. sen o paraya araba alınca ister istemez kasko yapıcaksın o da çok önemli olmaz parça konusunda, ha yapmam dersende yan sanayi üretim parçalar var. Ama şunu belirteyim arkadaşlarında dediği gibi sedan alıcaksan toyota honda ford dülün derim. çok sağlam ve güvenli. Benim arabama gelince konfor ve güvenlik çok iyi sorunsuz bir araba, ama parça pahalı. Ben arabamdan çok memnunum ama aile arabası için ben olsam honda ya da ford alırım. Linea ile ilgili şunu söyleyebilirim, arkadaşım sıfır almıştı geçen sene çok defa da bindik gerçekten çekiş gücünde ve gaz yiyişi biraz problemli ve bu bahsettiğim arabaların hiç birinin güvenliği ve konforu yok.

Fazla kafanı karıştırmadan yazılanlardan ortak fikir derledim yazımı dikkate al:

* Linea alma
* alacağın arabanın ilk 4'e giren marka sıralaması CIVIC>COROLLA>FOCUS>MEGANE

Arkadaşlar Marka çok önemli belki ama, Öncelik kullanım amacı olmalı. Her markanın kendine göre sağlam ve basit ürünleri var. Otomobil firmaları hitap edeceği kitleleri her zaman düşünüyorlar. Bizler araç alırken bulunduğumuz konum ve şartları Çok iyi düşünmek zorundayız. Eğer arabayı alıp evin önüne koyacaksam farklı düşünürüm, sürekli kullanacaksam farklı düşünürüm, Uzun Yolculuklar için kullanacaksam farklı düşünürüm, Şehir içinde kullanacaksam farklı düşünürüm. Açıkçası bunların hepsini göz önüne getirmeli ve ona göre bir araç-fiyat tercihi düşünmelisin hocam... Şu veya bu demek sanırım bulunduğumuz konum itibariyle yanlış olur...

beslenmeciler' Alıntı:
Arkadaşlar Marka çok önemli belki ama, Öncelik kullanım amacı olmalı. Her markanın kendine göre sağlam ve basit ürünleri var. Otomobil firmaları hitap edeceği kitleleri her zaman düşünüyorlar. Bizler araç alırken bulunduğumuz konum ve şartları Çok iyi düşünmek zorundayız. Eğer arabayı alıp evin önüne koyacaksam farklı düşünürüm, sürekli kullanacaksam farklı düşünürüm, Uzun Yolculuklar için kullanacaksam farklı düşünürüm, Şehir içinde kullanacaksam farklı düşünürüm. Açıkçası bunların hepsini göz önüne getirmeli ve ona göre bir araç-fiyat tercihi düşünmelisin hocam... Şu veya bu demek sanırım bulunduğumuz konum itibariyle yanlış olur...
:alkis: olay budur, fanatizme gerek yok :)

yakıtı benim için önemli konfor da tabi almışken birkere alamak istiyorum o yüzden bütçemi de aşabilirim 30 mesala şu anda düşüncem corolla--focus ya da fiesta yeni kasa

Geri