ARABA ALMAK İSTİYORUM SİZCE HANGİSİ 26 BİN BÜTÇE

Kodla Büyü
KİA larda güzel araba kimse bahsetmemiş bizim arabamız kia cerato gayet memnunuz:))

HOCAM 26 BİN LİRAN VARSA 24.000-25.000 ARASI ARABALARA BAK. ÇÜNKÜ BAKACAĞIN ARABANIN AZ KİLOMETRELİSİ YADA TEMİZİ ZATEN 26.000 BULACAKTIR. ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

BU ARADA BENİM 2006 MODEL FOCUS'UM VAR ARABAMDAN ÇOK MEMNUNUM AMA SERT Bİ ARAÇ. DİREKSİYON,VİTES VE PEDALLAR...

hocam peugeot 407 1.6 hdi comfort 89000 km bir aracım var dizel hatasız boyasız 33.500 veririm ev aldığımdan dolayı satıyorum.siyah renk yok yok rahatlık konfor bilen bilir anlatmaya gerek yok henüz internete vermedim resimleri yok.

hocam 25-30 bin lira arası fiyata çok kaliteli sıfır araba alamazsın, bunun yerine kaliteli 2. el, km si çok fazla olmayan arabalara bakabilirsin.. herkesin tercihi farklıdır ama ben hondadan vazgeçmem, vtec 2005 modellere bakabilirsin benzinlidir ama yakıt tüketimi azdır

hocam ben yıllarca 6 yıl bekar halimle kango kullandım aile için bu tarz arabalar çok kullanışlı olur. ha alırken sorunsuzunu bulmak lazım çünkü ben kangoya baya bi para harcadım. bipper tepe berlingo gibi arabalar olabilir. yok derseniz ben baya bi araştırmadan sonra kia ceed sw aldım. aradım genişliği bu arabada buldum. sizin düşündüğünüz fiyata ikinci eli bulunabilirmi bilmiyorum ama. Allah yardımcınız olsun temiz ve içinize sinen bi araba bulmak bu zamanda baya uğraştırıcı heleki aklınızda bi marka yoksa.

2 hafta önce tanıdık doktordan 25000 tl ye 70000 km de 2004 BEYAZ civic vtec II es brc lpg FULL+FULL(sunroof vb.) aldım. Şuan 26500 tl veren var ama satmam. Çünkü aynı temizlikte aracı bir daha bulamam. Sorunsuzluk, kalite, keyif, güçlü motor, 5500 devirden sonra koltuğa yapışmak istiyorsan vtec civic öneririm.

Ne demişler Kadına etek erkeğe VTEC...

zzh' Alıntı:
2 hafta önce tanıdık doktordan 25000 tl ye 70000 km de 2004 BEYAZ civic vtec II es brc lpg FULL+FULL(sunroof vb.) aldım. Şuan 26500 tl veren var ama satmam. Çünkü aynı temizlikte aracı bir daha bulamam. Sorunsuzluk, kalite, keyif, güçlü motor, 5500 devirden sonra koltuğa yapışmak istiyorsan vtec civic öneririm.

Geyet isabetli seçim , Allah kaza bela vermesin güle güle kullan hocam. Biri bana onbin lira versin bende alacam aynısından :D

omegafi' Alıntı:
zzh' Alıntı:

Geyet isabetli seçim , Allah kaza bela vermesin güle güle kullan hocam. Biri bana onbin lira versin bende alacam aynısından :D
Sağol hocam.Allah sana daha iyilerini nasip etsin. Hiçbirimizin tekerine taş değmesin.

ben de 22 23 bine linea düsünüyorum dynamique modeli
bu kadar olumsuz yorum okudum ama cok yakin arkadasimda var cok memnun

Geri