arabalarımızın marka ve modellerini yazalım

Kodla Büyü
maşallah arabalara bak bide öğretmen maaşını beğenmezler.. bu arabalara nasıl biniyosunuz helal olsun benim maaşın hayrı yok demekki..

Bence gereksiz bir başlık alan var alamayan var. Zaten facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine de tavım. adam yediğinini içtiğini afedersisiniz s...tığını çekip koyuyor. Düşünmüyor ki alabilen yiyebilen var mı. Çocuğuyla mutlu pozlar veriyor. Peki çocuğu olmayanın bunları görünce ruh durumu ne olur bu bile kul hakkına girer. Müslümanın her ortamda dikkatli olması gerek diye düşünüyorum...

gezegen10' Alıntı:
Bence gereksiz bir başlık alan var alamayan var. Zaten facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine de tavım. adam yediğinini içtiğini afedersisiniz s...tığını çekip koyuyor. Düşünmüyor ki alabilen yiyebilen var mı. Çocuğuyla mutlu pozlar veriyor. Peki çocuğu olmayanın bunları görünce ruh durumu ne olur bu bile kul hakkına girer. Müslümanın her ortamda dikkatli olması gerek diye düşünüyorum...

haklısın hocam... özelliklede yediğini içtiğini paylaşan kişiler çok büyük günaha giriyordur diye düşünüyorum... Rabbim herkesin rızkını ayrı ayrı veriyor. Hamd etmek lazım... her durumu paylaşmak bencede doğru değil.

2007 hb toyota corolla terra
2005 toyota verso comfort
2007 toyota auris mmt
7 ay tabanvay

şimdi : 2008 TOYOTA corolla elegant

babadan oğula gibi :)

sırasıyla;
2001 ford fiesta ghia
2006 mitsubishi Colt
2010 Toyota auris comfort extra
2010 opel corsa dizel Enjoy

Kasımdan beri 2006 Toyota avensis comfort

avensisle de yol ayrımına geldik sıkılmaya başladım :D kısmetse yaza değiştirmeyi düşünüyorum...bide Honda civic-honda accord denemek istiyorum.

spider23' Alıntı:
sırasıyla;
2001 ford fiesta ghia
2006 mitsubishi Colt

avensisle de yol ayrımına geldik sıkılmaya başladım :D kısmetse yaza değiştirmeyi düşünüyorum...bide Honda civic-honda accord denemek istiyorum.

hocam en iyisi hangisiydi sizce ?

SiyahAdam' Alıntı:
spider23' Alıntı:
sırasıyla;
2001 ford fiesta ghia
2006 mitsubishi Colt

hocam en iyisi hangisiydi sizce ?
en sorunsuz Fİyat / performansı en iyi olan Mitsubishi Colt tu...
En gürültülü - yavaş ve verilen paraları haketmeyen ise Opel corsa diyebilirim....araba resmen 120 km. den sonra gidemiyodu..!!

2007 model
1.5 crdi dizel hyundai getz
en çok tutulan açık mavi renkte
kazasız boyasız full araç
130 binde

satacak gibi yazdım he :))

msingil' Alıntı:
bir toyota hastalığı var sanki son gönderilerde
2001 clio 1.4 rxt
2011 toyota corolla 1.6 A/T :lol:
2009 Accent era Team
2013 Toyota corolla 1.6 CVT :lol:
2004 Toyota corolla 1.6 Terra :lol:
2006 Toyota yaris 1.3 Sol :lol:

2012-2014 VW GOLF 1.6 PASIFIC
2014- ??? 2014 HONDA CIVIC PREMIUM

2012 sadece 10 ay 1994 model opel
2013 e yaklasırken 2000 model wosvagen polo 1.4
2014 e yaklasırken ford fiesta 1.4 hala bende

Herkes baya marka değiştirmiş ben bir markaya takılmışım :)
2006 Citroen c3
2012 Citroen C4

Geri