arabalarımızın marka ve modellerini yazalım

Kodla Büyü
gamer99' Alıntı:
ben yazmıyayım
çıta epey yükselmiş

:)
Hocam özellikle senin Arabanın markasını çok merak ediyorum, [emoji594][emoji595][emoji593][emoji592][emoji604][emoji597][emoji590][emoji598][emoji591][emoji609]

şu an 1997 toyota corolla 1.6 xei
nasip olursa bi kaç gün içinde 2012 hyundai i20 troy 1.4 cvvt

alitevetoglu34' Alıntı:
2015 model görgüsüzler 1.6L station
Arabanın markasını yazmak neden görgüsüzlük olsun ki, milletin çalıp çırpmadan, hırsızlık yapmadan alnın teriyle çalışıp helalinden Kazandığı parayla üçbeş kuruş biriktirip bin zorlukla aldığı arabasının markasını yazması hiç de görgüsüzlük değil arkadaşım

atakom' Alıntı:
alitevetoglu34' Alıntı:
2015 model görgüsüzler 1.6L station
Arabanın markasını yazmak neden görgüsüzlük olsun ki, milletin çalıp çırpmadan, hırsızlık yapmadan alnın teriyle çalışıp helalinden Kazandığı parayla üçbeş kuruş biriktirip bin zorlukla aldığı arabasının markasını yazması hiç de görgüsüzlük değil arkadaşım

değerli arkadaşım,burada sana çalarak mı aldın,yatarak mı aldın diye soran yok ki(?) bizim kültürümüzde her ne olursa olsun, sahip olduğun zenginliklerin, ulu orta yerde söylenmesi doğru değildir. Bu gibi durumlar insanlar arasında "hoş karşılanmaz."
Burada öğretmenlerin kendi içinde bir özeleştiri yapması gerekir.

Benim iyi yetişmiş, işinin hakkını veren,siyasi rant peşinde koşmayan, liyakatlı öğretmenim herşeyin en iyisine binmeye her şeyin en iyisini yaşamasını hak ediyor zaten

Sorun iyi insan yetiştiremeyen,geçim sıkıntısı yüzünden ek ders peşinde koşan öğretmenler yetiştirilmesinin sonuçları sadece.

Yoksa helali hoş olsun arkadaşım.
saygılar

Hocam burada arabasını yazanların nerdeyse tamamını günlük hayatında göremeyeceğin insanlar. Senin dediğini sosyal paylaşım ortamında çevresine gösterenler için bir nebze doğru olabilir. Ama burada arabası olmayanlar veya farklı bir araç alma arefesinde olanlar için bilgilendirme olabilir. Yoksa sen benim hangi arabaya bindigimi nerden göreceksin. En güzel arabalar zumrelerimin olsun :)

Benle yaşıt tabanway turbo. Az yakar çok kaçar. 3 öğün yemek günde 6 - 7 kmye kadar menzili var.

2010 corsa dizel var. 1.3 cdti ecoflex motor. İleride Nissan qashqai, Wv Tiguan yada Opel Mokka gibi büyük bi arabaya geçmeyi düşünüyorum.

Sizler bu paylaşımları yapınca birileri dicek öğretmen çok para kazanıyor ☺ Araba almanın çok zor olmasığı bir devirde başka şekillerde düşünenler olacak. Benim görüşüm bu paylaşımlara gerek olmadığı. Resmen ekonomik rapor gibi. Birilerinin gözüne batar. Yeteri kadar mebin gözüne batıyoruz. Şimdi de vatandaşın gözüne batmış olacağız.

Geri